Eşe Hediye Harf Yazılı 2li Rakı Kadehi Karaf Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
224.90 TL
Ürün Kodu : 15972

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 2 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Baskının kalıcı olması için makinede yıkama yapılması önerilmektedir. Elde yıkama, ovalama ve tırnakla kazıma ile baskının ömrü azalmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Eş olmak bir yaşamın iki kişi tarafından paylaşılması anlamına gelmektedir. Bu yüzden eşler birbirleri için çok önemlidirler. Yaşama aynı pencereden bakarlar ve yaşamdaki tüm mutluluğu birbirleri üzerinden gerçekleştirirler. Bu bakımdan eşiniz için hediyeler seçmek, ona sahip olduğu değeri ifade etmek açısından da önem taşımaktadır.

Eşe doğum günü hediyesi ya da yıldönümü hediyeleri önem taşıdığı kadar sıradan bir günde onun çok mutlu olacağı ve gününün özel geçmesini sağlayacak hediyelerin tercih edilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Bu açıdan rakı sever eşe hediye tercihinde bulunmak için özenli tasarımı ile eşinizin çok hoşuna gidecek olan Eşe Hediye Harf Yazılı 2li Rakı Kadehi Karaf Seti doğru karar olacaktır. Set içerisinde bulunan karaf ve bardaklar özel baskı tekniği ile eşinizin ve sizin isminizin baş harfleri temel alınarak hazırlanacaktır. Özel tekniği ile birlikte solmalara ya da silinmelere karşı dayanıklı olan baskı kalitesi uzun ömürlü kullanım imkânı vermektedir. Aynı zamanda set içindeki Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı da rakının 500 yıllık tarihini ve bu tarihi içinde oluşmuş olan kültürünü de en iyi şekilde anlaşılması için her zaman bir başucu kitabı olacaktır.