Erkeklere Özel Ruhsat Kabı

Ürün Kodu : S-2867
59,90 TL

3 Saat 25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Kişiye özel bu ruhsat kabını erkek arkadaşınıza hediye ettiğinizde gerçekten onu sevdiğinizi anlayacaktır…

Hediye kişiye özel olmasıyla çok büyük anlam kazanır. Günlük hayatımızda birine hediye almayı kafamıza koyduğumuzda birçok alternatifle karşılaşmamız mümkün olacaktır elbette. Ama kişiye özel hediye tasarımları daima insanları onore eden ve koltuklarını bir başka kabartan ürünler olarak kalacaktır. İşte Hediye Sepeti bu konuda sizleri yalnız bırakmıyor.

Kupa bardaktan, isme özel kalem setlerine, kişiselleştirilmiş usb belleklerden anahtarlıklara ya da ev dekorasyonu objelerine ve çok dahasına kadar düşünen Hediye Sepeti, en sonun da sizler ve sevdikleriniz için isme özel ruhsat kabı modellerini de sayfaları arasında beğeninize sunuyor. Sadece bir ruhsat kabı deyip de geçmeyin. Zira sizin için cüzdan benzeri ve cepliklerden oluşan görünümdeki bir ruhsat kabı çok sıradan bir obje olabilir. Ama erkek arkadaşınız içinse durum asla böyle değildir.

Çünkü kimi erkekler için sevdiklerin insanların ardından arabaları en değerli varlıklarıdır. Bu durumda arabasına göz bebeği gibi bakan bu kişiler arabalarının evraklarını da düzgün bir şekilde saklayacaktır. İşte sizler de ona arabasıyla ilgili olacak olan ürünü verdiğinizde sizi artık daha da çok sevecek. Çünkü ona değer verdiği aracına dair bir hediye vermiş olacaksınız. Birlikte maç seyretseniz dahi bu kadar sevinmeyecek. Bundan o derece emin olabilirsiniz. Hediyelik sepetlerinin en güzeli Hediye Sepeti her yaştan, her cinse hediye tasarımı konusunda daima arkanızdadır.

Dilerseniz bu güzel ve şık isme özel oto ruhsatını hediyelik anahtarlık çeşitlerinden biriyle de taçlandırabilirsiniz.

Erkekler için hediye arayan bayanlar için oto sahibi sevgililere bu ruhsat kabı bire bir olacak.

 

Sevgilinize kullanışlı ve aracı için muhakkak kullanması gerektiği özel bir hediye önerebiliriz. Kullanışlı bölmelere sahip gerçek deriden imal bu ruhsatlık isme ozel olması sebebiyle sıradan ruhsatlara göre çok daha anlamlı ve özel olacak.Kişiye özel ruhsatlık üzerine işlenecek olan isim lazer işlemesi ile yazılacağından uzun yıllar isimler silinmez ve ilk gün ki gibi kullanılacaktır.

Erkeklere Özel Ruhsat Kabı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 9x12 cm ölçülerindedir.
  • 6 adet yaprak gözü olup 2'si ehliyet sayfasıdır.
  • Ön kapak arkasında 4 adet cep vardır.
  • Arka kapak arkasında 1 adet geniş cep bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Serap .
Mükemmel ve sorunsuz teslim:)
Gerçekten mükemmel kaliteli sorunsuz bir şekilde ulaştı. TEŞEKKÜRLER hediye sepeti
14.02.2017
Mehmet E.
Birinci sınıf...
Çok kaliteli ve özenle hazırlanmış... Kişiye özel olmasına rağmen çok hızlı gönderildi... Teşekkür ederim...
23.01.2017
ELIF K.
BEKLEDİĞİMDEN DE ÇOK GÜZEL OLMUŞ... ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
25.11.2015
NAZAN Ç.
siparişim sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştı oldukça özenli paketlenmiş haldeydi. çok ama çok teşekkür ederim
29.05.2015
Yesim B.
Seçtiğim ürünün sağlam ve kaliteli yapılması çok hoşuma gitti ve ayrıca tüm çalışanlarına teşekkür ederim sipariş verdiğim günün ertesi , ürünüm adresime teslim edildi gerçekten başarılı bir ekip. :)
19.11.2014