Endüstri Mühendislerine Kişiye Özel Saatli Masa İsimliği

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
349.90 TL
Ürün Kodu: 13420

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • 3,5 cm çapında gömme saat içerir, saat pili değiştirilebilir.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Endüstri mühendisleri için en güzel doğum günü hediye fikirleri bayan da olsa erkek de olsa süper meslekli ürünlerden geçiyor. Her yaştan ve her cinsiyetten mühendisin hoşuna gidebilecek bu isimlikler çeşit çeşit sizi bekliyor. Online hediyelikler arasında geniş bir yer tutan ve kişisel olmasıyla öne çıkan bu modeller tüm kutlamalara uygun. Dilediğiniz gibi kurumsal da olsa dostça da olsa çevrenizdekilere her şekilde armağan edebilirsiniz. Hediyelik arayışınızı kolaylaştıracak bir fikir. 

Bir dogumgunu kutlaması için hediye arayışınızı hemen sonlandıracak mucizevi bir kategori olarak masa isimliklerini düşünebilirsiniz. Kaliteli baskısı ve malzemesi sayesinde en tatlı sürprizlere eşlik edecek pratik ve dayanıklı bir opsiyon sağlıyor. 3,5 cm çapında gömme saati ve ayarlanabilir ayağı ile gönderilecek olan bu modelde kullanışlı ve estetik bir dizayn düşünülmüş. Endüstri mühendisi dostlarınızı memnun edecek özel bir armağan ararken seçebileceğiniz hoş bir isimlik.

Endüstri Mühendislerine Kişiye Özel Saatli Masa İsimliği sayesinde paket yapılarak özenle sevdiklerinizin adresine teslim edilebilen bir tercih yapmış olacaksınız. Bu çerçevede online hediyelik almanın en cazip taraflarını da değerlendirebileceksiniz. Kargodaki ve ödemelerdeki kampanyalarla fırsatlardan faydalanmak için siparişinizi vakit kaybetmeden verin. Solmalara ve çıkmalara dayanıklı baskısıyla uzun süre yanınızda olacak bir armağan olarak sizi de sevdiklerinizi de memnuniyette garanti altına alıyor. Masa isimliğinin bütün mesleklere özel modellerini rahatlıkla herkes için hediye olarak düşünebilirsiniz.