Eczacı Kupası Kişiye Özel

Ürün Kodu : S-3172
24,90 TL

3 Saat 21 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Eczacı dostlarınızı bu eczacı kupasıyla sevindirebilirsiniz.

Mahallemizin eczacıları kimi zaman ateşlendiğimizde ya da baş, diş v.b. ağrılarımız tuttuğunda koşarak ilkyardımı alabildiğimiz kişilerdendir. Bu sempatik kişiler güler yüzlü tavırlarıyla reçetelerimizi dakikalar içinde tanzim ederler ve yaramızı bir nebze olsun sararlar.

Kimi zaman tansiyonumuzu ölçer, bazen de iğnemizi yaparlar. Ayda bir kez sabahlara dek nöbetçi eczane görevini üstlendiklerinde ise tüm yakın çevrede yaşayanların umut noktası olurlar. Gelin sizde mahallenizdeki eczacınıza bu isme özel eczacı kupasından bir tane yaptırarak onu şaşırtın.

Eczacınıza özel bardak kupa yaptırdığınızda bu o eczanenin rafındaki en özel bardak olacak. En bilindik özellikleriyle tabelalarda yazan eczanenin geleneksel ‘E’ harfini, eczanenin ismini ve eczacının da adını üzerinde taşıyacak bu kupa, bu kişinin özellikle nöbet tuttuğu gecelerde tüm içeceklerini tükettiği sevgili bardağı olacaktır. Beyaz önlüklü bu nazik bey ya da hanım eczacı bundan böyle sizi dükkanında gördüğünde size bir başka gözle bakacağı gibi, sizi daha da gülen gözlerle karşılayacaktır. Gönül almak güzel şeydir ve insanlar arasında çok büyük bir köprü kurar. Öte yandan hediye almak ve gönül almak için illaki sevgilimize ya da ailemizden birine hediye vermemiz şart değildir. Mahallemizde bulunan yakın et bağı kurduğumuz esnaf ya da eczane sahipleri de yeri gelir bizlerin en yakın dostlarından biri olabilir. Bu yüzden sizlerde mahallenizin gözbebeği eczacınızın bu kupayla gönlünü aldığınızda, inanın ki çok sevinecek. En orijinal hediyeler deposu Hediye Sepeti ne eczacınızı unutur ne de doktorunuzu.

Kişiye özel hediyeler diyarına gelin ve tüm sevdiklerinizi hediyelendirin…

Eczacılara özel eczacı temalı isimli kupa eczacı arkadaşınıza alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerden olacaktır.Size doğru ilaçları en hızlı şekilde temiz eden eczacınıza alabileceğiniz isimli kupa üzerine kurumsal görünüm kazandıracak eczane ismini yazdırabilirsiniz.


Kişiye özel hediyeler sıradan hediyelere göre çok daha anlamlı ve özeldir. Vereceğiniz hediyenin kullanışlı ve sadece hediye sahibine özel olmasını istiyorsanız isme özel hediyeler sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Eczacı Kupası Kişiye Özel'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Zehra D.
Eczacı Kupası
Teşekkür ederim kargom geldi arkadaşıma vermek icin sabırsızlanıyorum
14.06.2017
Funda A.
Hızlı teslimat
Hızlı gonderiminiz için çok teşekkürler
25.01.2017
Emre A.
Hersey her an aninda size haber veriliyor
Aninda herseyin bildirilmesi ve iletilmesi ve ayrica hiziniz cok memnun etti beni
12.05.2016