Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Doktora Özel Taş Masa İsimlik

Ürün Kodu: 11759

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Taş Masa İsimliğin ölçüleri:17 x 7,5cm'dir
  • Ürün alt kaide ve baskılı isimlik olarak iki parçadan oluşur.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doktora özel taş masa isimlik doktor eşinize ya da doktor tanıdıklarınıza verebileceğiniz en exclusive hediye olabilir.

Masa isimlikler ofislerimizin, çalışma masalarımızın olmazsa olmazıdır. Titr ve kimlik bilgilerini en güzel şekilde sunuma dönüştüren bu özel unsurlar, size özgü ve tarzınızı yansıtan cinsten olabilir dilerseniz. Zira eski model, klasik tarz da olanlarını zaten babalarımızın ve önceki nesillerin ofislerinde sıklıkla görmekten artık bıktık öyle değil mi?

İşte siz de ev dekorasyonu ve ofis konusunda modern tarzlardaki ürünler kullanmaktan yana olan biriyseniz doktora özel taş masa isimlik tercihleriniz arasında yer alabilir. Zira unutmamalısınız ki Ofis süsleri nin en güzel her daim Hediye Sepetinde!

Çok sevdiğiniz doktora hediye edebileceğiniz bu özel isimlik; minimalist, sade ve modern vurgularıyla sevgili doktorunuzu çok sevindirirken, mekanına da stil bir ambiyans havası kazandıracaktır. 20 x 7,5 cm ebatlarında olan taştan kesilerek tasarlanmış olan bu orijinal isimliğin üzerinde doktorlara özgü steteskop baskısı bulunuyor. Doktor tanıdıklarınızın adının en güzel şekilde vurgulanacağı ve ilan edileceği bu özel hediye ile olanları çok şaşırtacağınıza emin olabilirsiniz.

Eğer tanıdıklarınızdan, yakınlarınızdan biri yeni muayenehane açıyorsa hemen siz de bu özel isimliğin siparişini oluşturabilirsiniz. Beyaz taştan tasarlanan bu nadide ve şık isimlik muayenehanelere beyaz saflığını ve temizliğini getirecek. Rengi ve minimalist tasarımı sayesinde her türlü ofis mobilyası ve dekorasyon şekline hitap edebilecek olan bu güzel unsur oldukça beğeni kazanacak olan bir ürün olacaktır. Doktor için hediye mi arıyorsunuz? Bizce daha fazla kendinizi yormayın. Zira bu sayfada gördüğünüz doktor isimliği çok şaşırtıcı, sürprizli ve exclusive bir hediye olacaktır.

Yeni yıl mesajları sevgiliye satırları eşliğinde  doktor eşinizin ya da  partnerinizin  ta kendisine  de hediye edebileceğiniz bu orijinal hediye yeni yıl armağanlarının en güzeli olacaktır.