Dekoratif Baş Harf Yazılı Kişiye Özel Baskılı Rakı Kadehi Seti

Ürün Kodu : 15942

Babalara Özel Rakı Kadehi Seti Özellikleri:

  • 2 adet uv işlemeli rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 95 sayfa 10 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Cep Rakı Ansiklopedisi kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Kadeh üzerindeki tasarımlar uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Dekoratif Baş Harf Yazılı Kişiye Özel Baskılı Rakı Kadehi Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Rakı seven yakınlarınız için özel bir hediye almak istiyorsanız hem görünümü hem de işlevsel tasarımı ile birlikte öne çıkan Dekoratif Baş Harf Yazılı Kişiye Özel Baskılı Rakı Kadehi Seti tercih edebilirsiniz. Kişiye özel rakı bardağı sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu etmeniz mümkün hale geldiği gibi aynı zamanda onların rakı sofralarının daha keyifli olmasını sağlayabileceksiniz.

İçkiler arasında hem içimi hem de tadı ile ayrıcalıklı bir yere sahip olan rakının özel aromasına varmak için kullanılan malzemelerin büyük önemi bulunmaktadır. Rakının lezzetini ve aromasını ortaya çıkaracak olan da şüphesiz özel bardağıdır.

Özenle tasarlanmış ve rakının lezzetini en iyi şekilde ortaya çıkarmak için üretilmiş olan bu ürün, böylece rakı sofralarının vazgeçilmezi olacak. Yüksek baskı kalitesi ile bardak üzerine basılacak baş harfler böylece sevdiklerinizin kendilerini daha özel hissetmelerine imkân verecek. Dilerseniz hediye verdiğiniz yakınlarınızın isim ve soyisimlerini yazdırabilir ya da yakınız ile kendi baş harflerinize de yer verebilirsiniz. Her durumda bağlılığın ve hoş sohbetin sembolü olacak bu özel bardaklar, ayrıca yanlarında Cep Rakı Ansiklopedisi ile gelecekleri için rakıya dair yeni bilgileri öğrenmek de mümkün hale gelecek.