Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata

Ürün Kodu : 12213

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 24 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 156 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata, her çocuğun kahramanı olan biricik babalara baldan tatlı bir hediye! Babalar Günü’nde ya da doğum gününde tatlıyla arası çok iyi olan babanıza özel bir hediye almak istiyorsanız, hediyelik çikolata ile istediğiniz etkiyi yaratmanız mümkün. Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata hem mesajı hem de lezzeti ile tam size ve babanıza göre...

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolatayı, özel ve korunaklı kutusunda beğeninize sunuyoruz. Hediye Sepeti olarak çikolatalarla “Canım Babam” mesajını yazıp kalp ile süslediğimiz armağana, kişisel bir dokunuşta bulunuyoruz. Hediyenizin kişiye özel olması için harfli ve sütlü çikolatalarla babanızın ismini de yazıyoruz.

Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata, babanıza duygusal anlar yaşatıp damak zevkine hitap edecek bir armağan. Siz ve babanız için özenle hazırladığımız kutu içerisinde 24 adet (156 gram) harfli çikolata bulunuyor. Ailecek afiyetle yiyeceğiniz bu armağan babanızın yanı sıra tüm aile fertlerini lezzetiyle memnun edecek. Uygun fiyat avantajı ile sunduğumuz hediyelik çikolata, bütçenizi de zorlamayacak.

Babalar Günü’nde “Çocuklarım ile birlikte eşime Babalar Günü mesajı vermek istiyorum. Eşim mesajıyla, çocuklar da tadıyla mutlu olsun” diyorsanız Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolata sizin için biçilmiş kaftan! Bu hediyelik çikolata; tazeliği, lezzeti ve kişiye özgü mesajı ile hediye arayışınıza son verecek bir ürün.

Eşinize ya da babanıza hediyelik çikolata ile birlikte bir başka ürün de almak isteyebilir, “Çikolatanın yanına ne yakışır” diye sorabilirsiniz. Hediye Sepeti olarak size hemen bir tüyo verelim! Çikolata severler, aynı zamanda kahve ve çaya da bayılırlar. Bu nedenle Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolatanın yanında dilerseniz kişiye özel kupa bardak da alabilir; eşinizin, babanızın çikolata keyfini leziz bir kahve ile taçlandırabilirsiniz; bizden söylemesi…

Hediye Sepeti olarak Canım Babam Mesajlı İsme Özel Harf Çikolatayı özenle hediye paketi yaparak adresinize gönderiyoruz. Bu Babalar Günü’nde “Kalpler sevgi ve mutlukla dolsun, ağızlar tatlansın” diyorsanız hemen siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler!