Canım Anneme Özel Saatli Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-2801
69,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Canım anneme özel saatli ahşap foto, en güzel anneler günü hediyesi olarak karşınıza çıkıyor!

Annenize anneler gününde daha önce hiç görmediği güzellikte ve etkide özel bir hediye almak ister misiniz? Canım anneme özel saatli ahşap foto, üzerinde taşıdığı lazerli yakma resminiz, ona ithaf ettiğiniz şiir, mesajınız ve her zaman bakacağı saatle en etkili hediyelik olacaktır.

Biricik anneniz için özel günlerinde hiç kimsenin aklına gelemeyecek tarzlarda hoşluklar yapabilirsiniz. Hediye seçiminiz konusunda Hediye Sepeti sayfalarında bulunan yaratıcı hediyelerden faydalandığınızda, onun için manevi değeri yüksek ve ölümsüz olabilecek olan ürünlerden seçme imkanına sahip olabileceksiniz.  İşe karşınızda en güzel anne hediyesi

 

Bu saatli ahşap foto hediye önerisinde olduğu gibi, ona yaraşır bir hediye verin diyoruz. Annenizle aranızda çok özel bir bağ ve ilişki var biliyoruz. Bu güzel bağı ebedi kılmak ve herkese sergilemek için ona için mısralarla donatılmış ahşap bir çerçeveyi sunabilirsiniz özel gününde.

Yalnızca sizin annenize özel olabilecek ve sizin evinizde yer alabilecek olan bu özel çerçeve sayesinde anneniz, en güzel resminizin yakma tekniğiyle işlendiği bir çerçeveye sahip olduğu gibi, güzel bir saate de kavuşacaktır. Bu hediyenin sadece görünen kısmı… Ahşap hediyelik eşyalar dan bu güzide çerçevenin bir de manevi yanı var.

 

Onun için kalbinizde beslediğiniz en nadide duyguları çerçevenin üzerine yazdığınız şiir sayesinde öğrenecektir. Size, karşılıklı olarak çok duygusal anlar yaşatacak olan bu çerçeve sayesinde, birliktelik bağınız daha da güçlenecek ve duygularınız yoğunlaşacaktır.

Hadi, içeri gelin ve anneye hediye al ma zevkini burada yaşayın!Anne herkez için çok farklı duygular ifade edebilir. Ama emin olun bir çok anne tasviri de aynı yollardan geçecek veyahutta  aynı kapılarda buluşmamızı sağlayacaktır. Annelerimizle geçirdiğimiz  vakittler bir su gibi akııp geçti. Daha dün yanında oturmuş dizinin dibne örgü örüşünü izliyorduk, ya da sanki az önce sokaktan eve gelmemiz için  pencereden çırpınıp duruyordu. Hatta demin bize ders çalıştırıyordu sanki. Bu günse aradan yıllar geçti ve o günlerin özlemi içinde yaşarken annelerimize birikmiş bu  borcu ödemek, onun gönlünü alabilmek adına ona dünyanın  en güzel hediyesini arıyoruz şu an  belki de. Ama  biz  bu güzel ahşap fotoyla  ona dünyanın en güzel hediyesini verebileceğinizi düşünüyoruz. Zira bu  çerçevede hem en  güzel resminiz farklı tekniklerle ölümsüz kılınırken,  en güzel sevgi dizeleri de hem gözlerini yaşartacak, hem de  kulaklarında çınlayacaktır. Öte yandan bu sevgi dağarcığını en güzel şekilde saatlere yayıldığını simgeleyen de bir saat kondurulmuş bu güzel hediyeye. Bu güzel saatli fotoyla annelerin annesine en güzel satırları hazırlayarak  bu güne dek aldığı en güzide hediyeyi oluşturabilirsiniz dilerseniz.  Hadi şimdi hemen kağıt kaleminizi elinize alın ve onun için hissettiğiniz kelimelerden en güzel dizeleri çıkartın ortaya ve en güzel resimlrinizle de bize yollayın ki sizin için en güzel ahşap foto tasarımını hazırlayalım.

 

Biricik annenize alabileceğiniz en özel hediye... Üzerine kendi mesajınızla anlam katabileceğiniz ve özel bir anınız ile şekillendirebileceğiniz ahşap foto anneniz için alabileceği en anlamlı hediye olacak. Sıradan hediyeler vermek istemiyorsanız kişiye özel ürünler tercih edebilirsiniz.


Kişiye özel ürünler diğer hediyelere göre uzun yıllar unutulma ve her bakıldığında aynı heyecanı verebilmektedir. Görenlerin merakla bakacağı bu hediye aranızda sevgiye özendirecek nitelikte olacaktır.

Canım Anneme Özel Saatli Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Doğan Ç.
Harika
Cok guzel ve kaliteli bir urun, kesinlikle tavsiye ederim hem bu hediyeyi hem de hediye sepetini :)
19.06.2017
Emel D.
HEDİYE
KARGO HİZMETİ DİŞİNDA HERSEY ÇOK İYİ TEŞEKKÜRLER,)
15.05.2017
MEHMET F.
Hızlı
Ürün çok kısa sürede hazırlanarak hemen kargoya verildi. Saat biraz daha kaliteli olabilir. Ama şık bir ürün. Teşekkürler...
09.05.2017
Ali R.
Gayet güzel
07.03.2017
Burak Ç.
Güzelll
Ürün hızlı geldi Ürün çok şık ve kaliteli Alınabilecek en iyi hediyelerden biri
17.08.2016
Tunahan C.
Ürün 2 gün içinde geldi. Daha önce de buradan böyle bir resim almıştım. Ürününüzden memnunum
11.02.2016
abdullah g.
Üröok çok beğendim tam istediğim gibi annemde bayıldı tavsiye ederimmmmm
17.08.2015
hakan s.
Gayet hizli ve kaliteli bir urun tesekkurler
04.04.2015
DENİZ A.
Çok beğendim ve de beğenildi. Özel günler için iyi bir hediye...
17.02.2015