Çam Ağacı Temalı 3d Led Lamba

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
334.90 TL
277.97 TL
Ürün Kodu: 16806

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Akrilik levha (Üst bölüm) kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesi ile hazırlanmıştır.
  • Alt kaidesi masif ahşaptır 60 x 140 x 30 mm ölçüsündedir.
  • Güçlü led lambası Sarı renk vermektedir.
  • Evinizde, ofisinizde dekoratif amaçlı veya gece lambası olarak da kullanabilirsiniz.
  • Usb girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ve powerbank ile çalışmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize çok özel bir hediye vermek istiyorsanız Çam Ağacı Temalı 3d Led Lamba tercih edebilirsiniz. Bu özel yılbaşı hediyesi sevdiklerinizin kalplerinin sımsıcak olmasına neden olacaktır. Özel görünümü ve üç boyutlu yapısı ile büyük bir mutluluk sağlayacak olan bu özel lamba, sunmuş olduğu keyif ile birlikte sevdiklerinizi gerçekten çok mutlu edecek.

Yılbaşı yılın en özel zamanıdır çünkü yaklaşmakta olan yeni yıl, umutların, mutlulukların ve daha güzel günlerin de artmasını ifade eder. Bu beklentilerin doğru şekilde karşılanması ve yansıtılması için sevdiklerinize özel hediyeler vermek onların da ayrı bir mutluluk duymalarına neden olacaktır.

USB bağlantısı ile çalışan lamba güvenli ve pratik kullanım sunar. Aynı zamanda kolay çalışma özelliği sayesinde çalışma masasında ya da raf gibi yerlerde rahatça çalışır. Tercihe bağlı olarak gece lambası olarak da kullanıma uygundur. Sevdiklerinizi her zaman mutlu edecek ve onlara özel bir yeni yıl havası yaşatacak olan lamba ile büyük mutlulukları dilerseniz yılın her zamanı armağan edebilirsiniz.