Çalışma Arkadaşına Hediye Yeni Yıl Sepeti

Ürün Kodu : 12699

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • 1 adet Çam Ağacı nakış işlemeli El havlusu (30x30 cm)
  • 1 adet Kutusunda 23 cm çapında Şık Yılbaşı Kapı süsü
  • 1 adet Lavanta Kesesi
  • 1 adet Şapkalı Kardan Adam çikolatası (Nestle 32 gr)
  • 1 adet M&M's Draje şekerleme
  • 1 adet Led Mum ( Renk farklılık gösterebilir)
  • 1 adet Renkli süsleme aranjmanı ve çeşitli Yılbaşı süsleri ile bulunmaktadır.

Çalışma Arkadaşına Hediye Yeni Yıl Sepeti (19x28 cm) Kırmızı tül üzerine Kurdele yapılarak gönderilmektedir.

Aynı ofiste yıl boyu yoğun bir şekilde çalıştığınız, çoğu zaman ailenizden bile daha fazla vakit geçirdiğiniz meslektaşınıza masasını şenlendirecek bir yeni yıl sürprizi yapmaya ne dersiniz? Hediye Sepeti olarak iş arkadaşlarınıza özel bir yeni yıl sepeti hazırladık. Uygun fiyat avantajı ve ücretsiz kargo imkanımız ile satın alabileceğiniz sepetinize arkadaşınıza sunmak isteyeceğiniz, onu yeni yıla motive edecek her ayrıntıyı sizin için düşündük ve sepetinize ekledik.

Özellikle bayan arkadaşlarınız için alabileceğiniz Çalışma Arkadaşına Hediye Yeni Yıl Sepetinin içinde yok yok! Çam ağacı nakış işlemeli ev havlusunda yeni yıl kapı süsüne, lavanta kesesinden led muma, çikolatadan  yılbaşı süsüne 2019 yılını şenlendirecek her şey özenle siz ve yakınlarınız için sepetteki yerini aldı.

Çalışma Arkadaşına Hediye Yeni Yıl Sepetinin içindeki birbirinden süslü yılbaşı paketleri 2018 yılını geride bırakırken, arkadaşınızın 2019 yılına dinamik, coşkulu ve mutlu bir giriş yapmasını sağlayacak. Birbirinden leziz çikolatalar arkadaşınızın ağzını tatlandırırken, yılbaşı süsleri yeni yıl coşkusunu ofisteki masasına taşıyacak. Arkadaşınız bu yeni yıl hediyenizle mutluluktan adeta havalara uçacak!

Çalışma Arkadaşına Hediye Yeni Yıl Sepetini (19 cm x 28 cm) kırmızı tül üzerine kurdele yaparak dilediğiniz adrese gönderiyoruz. Aynı gün kargo imkanımızdan da faydalanabileceğiniz ürününüz için hemen siparişinizi oluşturun, yeni yıla arkadaşınızla birlikte keyifli bir “merhaba” deyin! Hediye Sepeti olarak şimdiden sizin ve sevdiklerinizin yeni yılını kutlarız.