yılbaşı mesajları

2020 Yılına Özel Yılbaşı Mesajları – Yeni Yıl Mesajları

Dikkatinizi Çekebilir ► Anlamlı Yılbaşı Hediyeleri

Hemen hemen dünyadaki herkes için bir coşku kaynağı olan yeni yıl başlangıcı insanların en mutlu şekilde geçirmeyi amaçladıkları bir gün olarak özenle planlanıyor. Sevdiklerinizle geçireceğiniz yılbaşı kutlamaları muhakkak akılda kalıyor ve daha yeni yıla başlamadan güzel anıların birikmesini sağlıyor.

Yeni yıl bazen geçmiş yılın pişmanlıklarını, ‘keşke’lerini taşısa da maziyi bir nebze olsun geri plana atarak geleceğe dair umutları tazelemek gerek. Yeni yıl geldiğinde yeni bir başlangıç yapıyormuşçasına motive olmak ve geçmişteki hataları ya da üzüntüleri arkada bırakmak gerek. Çünkü her yeni yıl geldiğinde aslında zamanın ne denli hızlı geçtiğini görüyor, yaşlandığımızı fark ediyor ve kaçırdığımız, üzgün geçirdiğimiz her an için pişmanlık duyuyoruz. Yeni yılın gelmesiyle ömrümüzden bir yılın daha eksildiğini hissediyor, aslında zamanın bazı kısımlarını nasıl gereksiz kullandığımızı ve kendimizi düşünmeden, anı yaşayamadan geçirdiğimiz günleri hatırlıyoruz. Bu nedenle yeni yıla nasıl başlarsan öyle gider rivayetini dikkate alarak mutluluk verici, motive edici ve bol eğlenceli bir yılbaşı kutlaması düzenlemekte ve yeni yıla yeni umutlar, daha büyük hayaller ve güçlü bir şekilde girmeye çalışmakta fayda var.

Yılbaşı herkes için özel bir gün olunca, bu günü karşılıklı güzel dilekler, küçük ama anlamlı hediye alışverişleri, yılbaşına özel mesajlar ile renklendirmek ve karşılıklı mutluluk saçma amacı boy gösteriyor. İnsanlar aldıkları enteresan hediyeler, esprili şakalar ve hazırladıkları renkli ve sıcak ortamlar ile birlikte sevdikleriyle beraber olup yeni yılın gelişini güzel bir coşkuyla kutlarken karşılıklı olarak mutluluğu sağlayan yılbaşı tebrik mesajları günü daha özel kılıyor…

En Güzel Yılbaşı Mesajları

“Ben seni anlık sevmedim, ben seni gönlümde kiracı etmedim. Ben seni ömrümün sonuna kadar tutacağım el, sarılacağım kişi bildim. Yeni yılda seninle nice güzel yarınlara adım atmayı, seni her zaman yanımda mutluluklara boğmayı dilerim… İyi ki varsın sevgilim.”

yilbasi mesajlari

“Yeni yılda sağlıklı, sıkıntısız, başarılı, bol kazançlı, mutlu ve huzurlu ama en önemlisi daima yarından umutlu olacağınız zamanlar dilerim. İyi seneler.”

erkek arkadasa yilbasi mesaji

“Yanında olamasam da elini kalbine koyduğunda beni orada hissetmen zor değil… Çünkü bizim aramızdaki bağ arkadaşlıktan öte biliyorum, çünkü seni haddinden fazla seviyorum. İyi ki varsın dostum, mutlu yıllar!”

arkadasa yilbasi mesaji

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

Değerli sevgilinize yeni yılda en güzel yılbaşı mesajları ile birlikte verebileceğiniz küçük ama etkileyici bir hediye arayışındaysanız uçuşan kalplerle süslenmiş ahşap kapaklı fotoğraf albümü harika bir fikir olacaktır. Yeni yıla girerken eski mutlu anılarınızı hatırlamanızı ve zamanın birlikte olduğunuz anlarda ne kadar güzel bir şekilde aktığını anlatacak bu anlamlı hediye sevgiliniz ile isimlerinizin yazıldığı şık bir kapaktan oluşuyor. Üzerine yılbaşı mesajı yazdırarak sevgiliye yaratıcı hediyeler sunmak isteyenler için isme özel ahşap kapaklı fotoğraf albümü ideal bir tercih olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Kapaklı Fotoğraf Albümü

“Dünyaya gözlerimi açtığım andan beri hep beni mutlu etmeyi amaçlayan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve beni her koşulda şefkatiyle sarıp sarmalayan annem… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Mutlu yıllar.”

yilbasi mesaji

“Yeni yılda yüzünüzden gülücük, kalbinizden ferahlık, gönlünüzden sevgi eksik olmasın. Yeni anılarınıza üzüntü, acı, keder ya da hüzün uğramasın. İyi seneler…”

yilbasi mesajlari

“Biz seninle ayrılmaz bir bütün, biz seninle bitişiyiz üzüntünün… Biz seninle verdiğimiz sözün, arkasında olalım bitene kadar ömrüm. Yeni yılda yeni telaşlar, yeni umutlar, yeni coşkular bizimle olsun, Allah’ın bildiği büyük dileğimiz gerçek olsun aşkım. İyi ki varsın.”

yilbasi mesajlari

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık
Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık

Erkekler için hediye seçiminde zorlananlara harika bir seçenek! Bir kurtarıcı! İsme özel bir arma taşıyan deri ve oldukça şık görünüme sahip kredi kartlık erkekler için kullanışlı bir hediye, severek yanlarında taşıyacakları bir aksesuar olacaktır. Arkadaşa yılbaşı mesajları ile birlikte sunulabilecek küçük ama etkileyici bir hediye arayanlar için isme özel kredi kartlık iyi bir fikir gibi görünüyor. İsme özel oluşuyla sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bu hediyeyi babanıza, sevgilinize veya arkadaşlarınıza sunarak her zaman sizi hatırlatacak bir eşya bırakabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık
 

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Deri Kredi Kartlık

“Ne olursa olsun seni sevmekten usanmayacak, seni mutlu etmeye çalışmaktan bıkmayacağım. Çünkü senin bir gülüşüne her şeyin değeceğini biliyorum, senin güzel gönlünün her şeyin en iyisini hak ettiğini görüyorum… İyi seneler aşkım.”

yilbasi mesajlari

“Yeni yılda senin umutlarını boşa çıkarmayacağıma ve seni gururlandıracak işlerle iyi yerlere geleceğime inancım tam babacığım, sen benim yanımda oldukça ben hep mutlu ve hep gelecekten umutlu olacağım. Mutlu yıllar!”

yilbasi mesajlari

Her yılın son günü kutlanan yılbaşı gecesi bazı kişiler tarafından önemsiz görülüyor olsa da diğer kişiler için fazlasıyla kıymetli demek yanlış olmaz. Eğer ikinci grupta yer alıyor ve sizler için de önemi büyük kutlamalardan biri yılbaşı gecesi ise değer verdiğiniz kişilerle yan yana olmaya özen göstermelisiniz. Hem eski dostlarınızla yan yana olmak hem de yeni başlangıçlara adım atacağınız son saatleri verimli geçirmek düzenleyeceğiniz eğlenceler de arkadaşlarınızı mutlu etmenin küçük yollarını da aramakta fayda var.

İster bir hediye sunumunda isterseniz de uzaktaki arkadaşlarınız için ince bir fikirler düşünülüp kaleme alınan yılbaşı mesajları ile sevdiklerinizin yeni yıla bomba gibi girmesini istemez misiniz? Yılbaşı mesajları resimli görseller ile sms yoluyla da arkadaşlara gönderilebileceği gibi biraz daha romantik seçimleri olanlar şık tasarımlarıyla öne çıkan yılbaşı kartpostallarını tercih edebilir. Hem duygu ve düşüncelerinizi hem de iyi dileklerinizi aktarabileceğiniz bu yılbaşı mesajları 2020 yılının güzel bir sürpriz ile başlamasına sebebiyet verebileceği gibi kırılıp, küslük yaşanan arkadaşlıkları da onarabilecek güzel fırsatlardan biri olabilir. Unutmayın ki, krizleri fırsatlara çevirmezseniz hem siz hem de etrafınızdakiler büyük darbeler alır. E ne duruyorsunuz işte size güzel bir fırsat, hemen küslükleri sona erdirecek şık bir yeni yıl mesajı düşünmeye başlasanız iyi edersiniz.

Üstelik sadece en yakınlarınıza göndermekle yetinmemiz gereken yılbaşı tebrik mesajları popüler sosyal medya hesaplarından da paylaşılarak, sizin listenizdeki her kişinin de yeni yılını kutlama imkanınız var. Düşünsenize, sizden kilometrelerce uzaktaki kişilere özel anlamlı yılbaşı mesajları sayesinde yanı başınızda hissetme şansını tanıyorsunuz. İster hazır yılbaşı mesajları isterseniz de sizin üzerinde düşünüp kafa patlattığınız tebriklerden oluşan mesajları kendi el yapımı hediyeliğinize iliştirmekten daha güzel ne olabilir ki? Belki de mesajın yer alacağı kartpostalı da kendiniz yapmak isteyeceksiniz. Bizce, sayılı günler kalan 2020 yılını bu tarz hediyelikler ile geçirmek diğer yıllardan farklı olan bir kutlamaya da imza atmanızı sağlayabilir. Üstelik en uygun hediyeliklerden tutunda en pahalısına kadar aklınıza gelebilecek her armağana iliştirilebilen bu mesajları tek başına da yeni yıl için kullanabilirsiniz.

“Yeni yılda hayatında keder, üzüntü, hüzün, acı kelimelerinin tedavülden kaldırılmışçasına yok sayılacağı ve tüm sessizlikleri gülüşlerinin dolduracağı zamanlar dilerim.”

yilbasi mesajlari

“Yıl biterken yağan karın hayatımızdaki tüm kötülükleri örtmesini ve güzel yarınlara kavuşmayı dilerim… İyi seneler dostum.”

yilbasi mesajlari

Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve

Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve
Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve

Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve

Eski zamanlarda sinemalarda film gösterimi amacıyla kullanılan projektör, adeta bir filmin mutlu sonu kadar güzel göründüğünüz fotoğrafları yerleştirmek için harika bir çerçeve dekoruna eklendi. Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi arayışınızı böyle ilginç bir tercihle sonlandırabilirsiniz. Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları yerleştirebileceğiniz projektör tasarımlı dekoratif çerçeve yeni yıla girerken arkadaşlarınıza, sevgilinize veya anne babanıza hediye edebileceğiniz hoş bir seçenek olacaktır. Sevdiklerinize duygulu anlar yaşatırken biraz nostaljik bir atmosfer yaşatmak istiyorsanız yılbaşına özel mesajlar eşliğinde bu güzel hediyeyi sunabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve
 

Yılbaşı Hediyesi Projektör Tasarımlı Çerçeve

“Bana arkadaşlığın en gerçeğini tattıran, bazen yoldaş bazen sırdaş olan ama en önemlisi her koşulda yanımda olan, olamadığında bunu en derin şekilde hissettiren canım arkadaşım. Biliyorsun mesafeler asla engel olamaz bizim dertleri mutluluğa, hüzünleri kahkahaya dönüştürmemize. Biliyorsun yanında olmam engel değil, seni hep en içten şekilde sevmeme… Mutlu yıllar!”

mutlu yillar mesajlari

“Her zaman olduğu gibi bu yeni yılda da en taze umutları kuşanmanı ve hayalinin gerçekleşmesine yaklaşmanı umarım… İyi seneler.”

yeni yil mesajlari

“Sevginin, aşkın en güzel hali… Gözlerimdeki parıltının sebebisin… Sen mutluluğun vücut bulmuş hali, hayallerimin baş köşesindesin.  Nice mutlu yıllarımız olsun aşkım, hep birlikte, hep el ele!”

2017 yilbasi mesajlari

“Senin hakkın hiçbir zaman ödenmez, ne yaparsam yapayım senin emeklerinin bir parçası bile etmez biliyorum anneciğim… Bu yıl da hep benim yanımda, her zaman en büyük destekçim, her zaman benim şefkatlim olduğun için binlerce kez teşekkür ederim. Birlikte, nice güzel yıllarda, yine aynı güzelliklerle bulunacağımızı umut edelim, sen varken ben dünyanın en güçlüsü, en iyisiyim… Mutlu yıllar!”

yeni yil mesajlari

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya

Yeni yıl aşıklarına özel harika bir hediye! Sevgilinizi yeni yıla girerken esprili bir hediye ile gülümsetmek isterseniz onun sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebileceğiniz isme özel Yılın Sevgilisi Ödülü’nü tercih edebilirsiniz. Yeni yıl kutlamanıza böylesine neşeli bir hediye ve komik yılbaşı mesajları ile renk katabilir sevgilinize eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. Birlikte nice güzel yıllar görmek istediğiniz sevgilinize unutamayacağı bir yeni yıl hatırası vermek isterseniz isme ödel madalya muhteşem bir tercih olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Yılın Sevgilisi Ödülü Madalya

“Seninleyken zamanın nasıl aktığını bilmesem de yeni yılın yaklaştığını içimdeki coşkudan anlıyorum. Seninleyken zamanı önemsemesem de ömür boyu yanımda ol istiyorum… Mutlu yıllar aşkım.”

yilbasi kutlama kartlari

“Bir tanem dedim sana, çünkü benim için eşsizsin. Meleğim dedim sana, çünkü her zaman çok iyisin… Her şeyim dedim sana çünkü ömrümü adadığım ruh eşimsin. Mutlu yıllar diliyorum sana çünkü yaşama sebebimsin!”

2017 yeni yil mesajlari

“Ben senin sayende yalnızlık nedir bilmedim, sevginle hiç uzun sürmedi üzüntülerim… Senin varlığın sayesinde yokluk nedir bilmedim, şefkatinle belirdi yüzümde hep gülüşlerim… Ne şanslı bir insanım diyorum bazen, ne şanslıyım çünkü beni annemsin! Birlikte nice güzel yıllara, nice sevgi dolu anılara anneciğim… Seni çok seviyorum.”

arkadasa yilbasi mesajlari

“Yeni yılın kellere saç, hastaya ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, dırdırcıya akıl, onu çekenlere sabır vermesini dileriz… J Mutlu yıllar!”

babaya yilbasi mesajlari

Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto

Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto
Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto

Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto

Sevgiliniz ile geçirdiğiniz güzel anları ölümsüz kılmak adına çekildiğiniz fotoğraflar ahşap bir tabaka üzerine işlenerek daha kalıcı hale geliyor. Üzerinde mutlu ve aşk dolu bir fotoğraf ve anlamlı yılbaşı mesajları yer alan ahşap fotoğraf sevgilinize yeni yıla girerken verebileceğiniz oldukça romantik bir hediye… Duygularınızı ve sevgilinize olan aşkınızı anlatmanızın en güzel yollarından birisi de böylesine romantik ve manevi değeri yüksek bir hediye sunmak olacaktır. En güzel yılbaşı mesajları yazdırarak isme özel olarak hazırlatabileceğiniz aşk dolu mini ahşap fotoğraf sevgilinizin kendisini çok kıymetli hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto
 

Sevgililere Özel Yılbaşı Hediyesi Mini Ahşap Foto

“Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. Yeni yılın mutlu ve umutlu geçsin.”

sevgiliye yilbasi mesajlari

“Yeni yılda bizi çok büyük güzelliklerin beklediğine ve hayallerimize koşar adım ilerleyeceğimize inanıyorum. Sen elimden tuttukça ben dünyanın daha güzel bir yer olabileceğine inancımı asla kaybetmiyorum. Hep yan yana, hep el ele gireceğimiz nice yeni yıllara aşkım… Seni çok seviyorum!”

anneye yilbasi mesajlari

 

Yaklaşan yılbaşının heyecanı sadece sizi değil tüm dünyayı aldı. Herkes sevdikleri için hediye alışverişine çoktan çıkmaya başladı bile. Hatta çevresi geniş olanlar alışverişlerinin bir kısmını bitirdi bile… Siz hala ne alacağınızı düşünüp duruyorsanız bir an önce harekete geçmenizin vakti geldi. Her sene olduğu gibi sevdiklerinize birbirinden güzel hediyeler alarak onları hatırladığınız göstermelisiniz. Ancak bu sene diğer yıllardan farklı olarak bu hediyelerinizin üzerine birbirinden güzel dileklerin yazılı olduğu yılbaşı mesajları da yazmalısınız. Tek bir yılbaşı mesajı ile onların mutluluğunun nasıl da katlandığını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Yazacağınız yılbaşına özel mesajlar aynı zamanda kişiye de özel olmalı. Onlara, herkese attığınız mesajlardan değil, sadece onlar için yazdığınızın belli olduğu güzel mesajlar atarak onları özel kılmalısınız. Böylece onlara ne kadar değer verdiğinizi anlamalarını da sağlamış olacaksınız.

Tabi sadece hediyelerin üzerine yazılı mesajlardan bahsetmiyoruz. Her zaman yılbaşı tebrik mesajları yazmak için bir hediyeye ihtiyacınız yok. Özenle yazdığınız yılbaşı tebrik mesajlarını bir kart üzerine ya da güzel bir kâğıda yazarak arkadaşlarınızın, sevdiklerinizin posta kutusuna bırakabileceğiniz gibi uzaktaki tanıdıklarınıza, sevdiklerinize ya da aile bireylerinize postalayabilirsiniz de… Ya da belki de telefon rehberinizdeki kişilere mesaj ya da mail listenizdeki kişilere de mail yoluyla yazdığınız bu yılbaşı mesajlarını gönderebilirsiniz.

Yazacağınız her yılbaşı mesajı karşı tarafı ne kadar sevindirecek hayal dahi edemezsiniz. Özellikle de en yakınınızdakiler bu kişiye özel olarak özenle yazdığını yılbaşı mesajları ile mutluluklarını saklamakta güçlük çekecekler. Sizden gelen bu özel yılbaşı mesajlarını ya da kartlarını uzun seneler boyunca saklayacaklarına emin olabilirsiniz. Her sene yaptığınızın dışına çıkarak bu sene onlara özel yılbaşı mesajları hazırlamak ve onlara posta, mesaj ya da mail yoluyla göndermek sizi de çok mutlu hissettirecek…

 

“İçimi ısıtan varlığın, yüzümü güldüren hallerin, beni mutlu eden sesin ve içime işleyen bakışların hep benimle olsun. Yeni yılda her şey senin mutluluğunu en yakından göreceğim şekilde olsun. Mutlu yıllar sevgilim.”

yilbasi mesajlari tumblr

“Hadi iyisin dostum, bir seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin. İyi seneler. J”

yilbasi hediye notlari

Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı

Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı
Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı

Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı

Arkadaşlık insanın ihtiyaç duyduğu en temel bağlardan biridir. Özellikle sizi anlayan ve içten bir şekilde sizi severek mutluluğunuza katkıda bulunmayı amaçlayan arkadaşlarınızın yeri her zaman farklı olur. Arkadaşınıza aranızdaki bu güzel bağı renkli illüstrasyonlar ve anlamlı ve etkileyici sözlerden oluşan ‘Biz İyi Arkadaşız’ kitabı ile anlatabilir, ona çok mutlu olacağı değerli bir hediye verebilirsiniz. Arkadaşa yılbaşı mesajları ile birlikte verilebilecek çok ince ve etkileyici bir hediye olan ‘Biz İyi Arkadaşız’ kitabı ilginç hediye fikirleri arayanlar için muhteşem bir tercih olacaktır.

Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı
 

Yılbaşı Hediyesi Biz İyi Arkadaşız Kitabı

“Yeni yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden güzel hisler, gözlerinizden ışık eksik olmasın. Mutlu yıllar.”

2017 kutlama kartlari

“Yine bir yıl başı yaklaşıyor… Bu yıl başı sevdiklerimizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmamızı ve tüm yılın aynı güzelliklerle devam etmesini diliyorum.”

2017 yeniyil mesajlari

“Yeni yıl tüm umutlarımızı, mutluluklarımızı tazelesin, her şeyi yenilesin. Ama bir tek sen eskisi gibi kal bir tanem. Seni çok seviyorum.”

resimli yilbasi mesajlari

“Yeni yılda her günün bir öncekinden daha keyifli, daha mutlu geçsin canım… Sen her şeyin en güzelini hak eden, her zaman iyiliği ve güzel yüreği ile benim gönlümde yatan biricik arkadaşım… Mutlu yıllar sana…”

2017 resimli yilbasi mesajlari

“Elma daldan toplansın, arkadaşım nasılsın? Geçirdiğimiz o günler romanlara yazılsın. Bu yeni yılda tek derdin, burnun kapıya kısılsın. Mutlu yıllar!”

kardese yilbasi mesaji

“İlk önce her şeyin başı sağlık olsun. Kazancınız bol ve bereketli olsun. Sabrınız her zamankinden çok, yüreğiniz ferah olsun. Yolunuz bahtınız hep açık, gönlünüz şen olsun. Sevdiğiniz kim varsa hep yanı başınızda sizinle olsun. Sıkıntılar sizden uzak, Rabbim yardımcınız olsun. Yeni yıla ne dualarla giriyorsanız hepsi kabul olsun… Hayırlı, huzurlu, sağlıklı, mutlu bir yıl sizinle olsun.”

yilbasi mesajlari 2017

“Yeni yılın seni çok mutlu edecek müjdeler, en güzel sürprizlerle kapısını çalmasını dilerim. 2020’yi tüm dünyaya umut saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle… İyi seneler.”

whatsapp yilbasi mesajlari

 

Yılbaşı İçin En Güzel Hediye Fikirleri

Özel günlerin olmazsa olmazı hediyeler hem bu günü daha özel kılıyor hem de sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlıyor. Onları ne kadar düşündüğünüzü ve sizin için ne kadar kıymetli olduklarını yılbaşında etkileyici hediyelerle dile getirin, hissettiğiniz güzel duyguları manevi hediyeler ile ifade edin.  Sevgiliye yapılacak sürprizler, aile ile planlanan yılbaşı kutlamaları için olmazsa olmaz sürpriz hediye fikirleri düşünmelisiniz. Sevdiklerinize hitap edebilecek, kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak hediyelerle onlara unutamayacakları bir yeni yıl kutlaması yaşatarak akıllarda kalacak ve daima sizi hatırlatacak anlamlı hatıralar bırakabilirsiniz…

Sevdiklerinize en anlamlı yılbaşı mesajları eşliğinde hatıra niteliğinde değerli hediyeler vermek ister misiniz? Yukarıda sunduğumuz hazır yılbaşı mesajları ile birlikte ilginç hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz… Aile üyeleriniz, arkadaşlarınız, dostlarınız, iş arkadaşlarınız, sevgiliniz için düşünebileceğiniz en güzel hediye fikirlerini sizler için toparladık.

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Kol Düğmeleri

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Kol Düğmeleri
Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Kol Düğmeleri

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Kol Düğmeleri

Hediye seçimi konusunda söz konusu erkekler olursa alınabilecek en özel hediyelerden biri kol düğmeleridir. Özellikle kişiye özel bir hale getirilerek oldukça etkileyici bir hediye haline dönüştürülen kol düğmeleri en güzel yılbaşı mesajları yanında harika bir hediye olacaktır. Babanıza, erkek arkadaşınıza, eşinize veya dostlarınıza hediye edebileceğiniz ismin baş harflerinin işlendiği metalik yuvarlak kol düğmeleri şıklıklarını tamamlamalarına yardımcı olacaktır.

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Kol Düğmeleri
 

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Haftanın Günleri Modu Kupası

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Haftanın Günleri Modu Kupası
Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Haftanın Günleri Modu Kupası

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Haftanın Günleri Modu Kupası

İş hayatında hafta içi oldukça sıkıntılı geçen günler olarak algılanırken hafta sonları mutlu ve eğlenceli aktivitelere ayrılır. Arkadaşlarınıza haftanın günleri modlarını emojilerle anlatan böyle esprili bir yılbaşı hediyesi vererek çalışma alanlarına renk katabilirsiniz. İçi ve kulpu farklı renklerden oluşan porselen kupa arkadaşınızın iş yerinde severek kullanacağı bir eşyası olacak, her zaman gülümseyerek sizi anımsamasını sağlayacaktır.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Haftanın Günleri Modu Kupası
 

Yılbaşında Sevdiklerinize Özel Puzzle

Yılbaşında Sevdiklerinize Özel Puzzle
Yılbaşında Sevdiklerinize Özel Puzzle

Yılbaşında Sevdiklerinize Özel Puzzle

Sevdiklerinize verebileceğiniz duygusal ve manevi değeri yüksek hediyelerde büyük katkısı olan fotoğraflar bu sefer 99 parçalık bir puzzle haline geliyor! Sevdiklerinize yeni yıl kutlamasında yılbaşı tebriği mesajları eşliğinde sunabileceğiniz bu anlamlı hediye onları büyülemeye yetecektir. En güzel anlarınızı yansıtan fotoğraflarınızın bir puzzle haline getirilmesini sağlayarak sevdiklerinize sizin için ne denli özel ve değerli olduklarını en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Yılbaşında Sevdiklerinize Özel Puzzle
 

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Viski Kadeh Seti

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Viski Kadeh Seti
Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Viski Kadeh Seti

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Viski Kadeh Seti

Dünyanın en iyi babası benimki diye düşünüyorsanız ona kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak isme özel viski setini hediye ederek yılbaşı kutlamanıza renk katabilirsiniz. Birlikte eğlendiğiniz zamanları onun için çok daha özel bir hale getirecek isme özel viski kadeh seti yeni yıla girerken uzun yılbaşı mesajları eşliğinde verebileceğiniz harika bir hediye olacak babanızı çok mutlu edecektir.

Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Viski Kadeh Seti
 

Bir cevap yazın