Yengeç Burcu Erkeğine Hediye Seçenekleri

Yengeç Burcu Erkeğine Hediye Seçenekleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Yengeç Burcu Erkeğine Hediye

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Uğurlu gün: Pazartesi

Uğurlu sayı: 2

Uğurlu taş: Yakut

Uğurlu renk: Beyaz, gümüş, beyazımsı gri

 

22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan yengeç burcu erkeği son derece nazik bir kişiliğe sahiptir. Her zaman insanları üzmekten kaçınır, insan ilişkilerine çok önem verir. Dürüstlük onun için çok şey ifade eder, yalandan nefret eder ve içerisinde yalan olan her şey ona çok itici gelir. Dürüstlüğü her şeyin önünde tutar ve yalan söyleyen insanları çevresinde barındırmaz.

Su grubunda yer alan yengeç burcuna mensup erkekler ağırbaşlı oluşlarıyla dikkat çeker, aşırılıktan uzak durur. Saygıya sevgiye çok önem verir ve davranışları ile insanları olumlu düşüncelere sevk eder. Hassas ve kırılgandırlar. Çevresindeki insanlara oldukça değer verirler ve yardımcı olmaktan asla kaçınmazlar, her zaman insanlara güç vermeye ve destek olmaya çabalarlar. Akıllı oluşu ve pratik zekasıyla da gönülleri fethedebilen yengeç burcu erkeği güçlü bir analiz yeteneğine sahiptirler. Bulundukları zor durumları veya karşılaştığı problemleri kolay ve akıllıca yorumlayıp çözüme kavuşmasını sağlayabilirler.

Yengeç burcu erkeğinin genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse, kimi zaman değişkenlik gösteren bir kişiliğe sahip oldukları söylenebilir. Bunun yanında son derece inançlı ve koruyucudurlar. Duyguları zedelendiğinde, hayal kırıklığına uğradığında adeta bir yengeç gibi kabuğuna çekilmeyi tercih eden yengeç burcu erkeği son derece hayat dolu bir kişiliğe sahiptir. Bu yönleriyle partnerlerine veya dostlarına neşeli ve keyifli anılar yaşatabilirler. İnsanlara güven verdikleri için herkes tarafından sıcak görülür ve insanlarla sıkı bir paylaşım içerisinde olabilirler.

Yengeç burcu erkeğinin gönlü zengindir. Kimi zaman insanlar onların bencil oldukları kanısına varsa da aslında genel olarak yardımsever davranışlarıyla da dikkat çekerler. Bencillik diye kastedilen davranışlar aslında yengeç burcu erkeğinin kendisini korumak için giriştiği bir takım hareketlerden kaynaklanmaktadır. Evine aşırı düşkün oluşuyla yengeç burcu insanı ailesine çok önem verir ve birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Sosyal hayatları zayıf gibi görünse de onlar ailesi kadar dostluklarına da önem verirler ve bu konuda her zaman seçici bir tutum sergilerler.

Yengeçler çok iyi gözlemcidirler ancak onları anlamak bazen zor olabilir. Çünkü karmaşık bir karaktere sahiptirler. Kendilerini tehlikede hissettiklerinde bir dev kadar güçlü olabilirken bazen de bir çocuk gibi savunmasız olurlar. Kafalarına en ufak huzursuz edici bir konu takılmışsa melankolik, içe dönük ve her şeyden uzak dururlar. Kimi zaman insanlar yengeç burcu insanı ile arasında bir duvar varmış gibi hissedebilir ancak güvenlerini kazandığınız anda yumuşak ve sevgi dolu kişilikleriyle, duygusal davranışlarıyla ve size güven verici hareketleriyle karşılaşırsınız. Olumsuz özellikleri arasında fazla heyecanlı oluşu, sürekli değişim göstermesi, bağımlı; ketum ve kendine acı çektirerek kendine acımaya eğilimli karakteri göze çarpan yengeç burcu erkeğinin aşırı duygusal oluşu da bazen olumsuz bir özelliğe dönüşebilir.

Aşk Hayatında Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Burcunun olumlu özelliklerini alan yengeç burcu erkeği ilişki sürdüreceği ve hayatına girmesini istediği kişinin her şeyden önce güvenilir ve sadık bir kişiliğe sahip olmasına ve asla sevgisini esirgememesine dikkat eder. Yengeç burcunun olumlu kısmını taşıyan erkekler aşk hayatında mükemmeldirler. Yengeç burcu erkeğiyle birlikte olmaya karar veren kadın artık mutluluğa teslim olabilir. Romantik kişiliğiyle, sevecenliğiyle ve ilgisiyle her zaman huzur veren yengeç burcu erkeği dozunda kıskançlık gösterir. Kavgadan ve tartışmadan uzak durmaya çalışır. Evcimen yapısı ve duygusallığı onun bir ilişkide partnerine ne kadar önem vereceğinin sinyallerini simgeleyebilir. Nezih ortamlarda bulunmaktan hoşlanır, değerli hediyeler vermeyi sever ve sevgilisini uyumlu tavırlarıyla, iltifatları ve aşk sözleri ile etkiler.

Çok aktif bir aşk hayatı olmasa da romantik ve evcimen yapısıyla genelde ilişkisi evlilikle sonuçlanan yengeç burcu erkekleri karşısındaki kadından her zaman ilgi bekler. Yeterli ilgi görmediği takdirde alınıp küsebilir ve kendisini uzun süre geri çekebilir.

Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yengeç burcu erkeğini etkilemek için öncelikle onu kabuğundan çıkarmalısınız. Çekingenliğini üstünden attığı zaman iletişiminiz çok daha neşeli ve keyifli bir hale gelecektir.               Çok çekingen bir yapıya sahip yengeç burcu erkeğinde yanlış anlaşılma veya reddedilme korkusu oldukça yüksektir bu nedenle öncelikle onun güvenini kazanmalı ve yanınızda rahat hissetmesini sağlamalısınız. Kabuğuna çekildiği süreçlerde ilk adımı atmaktan hiç hoşlanmayan yengeç burcu erkeği aşırı özgürlük içeren ilişkilerden ve sürprizlerden çok hoşlanmaz, alışkanlıklarına düşkündür.

Yengeç burcu erkeğini etkilemeyi hedefliyorsanız öncelikle onun sevdiği kişileri; mesela annesini etkileyerek iyi bir adım atabilirsiniz. Şefkatli bir yaklaşım sergilediğinizde asla olumsuz bir hareketiyle karşılaşmayacağınız yengeç burcu erkeği gelişigüzel değil uzun süreli bir ilişki sürdürebileceği, kendisine sadık olduğundan emin hissettiği ve güven veren kadınlardan hoşlanır. Eğer bir ortamda diken üstünde hissediyorsa oradan uzaklaşır, yanında huzursuz hissettiği insanları uzaklaştırır. Gizemli konulara ilgi duyan ve ilginç konulara merak salan yengeç burcu erkeği aynı zamanda hayvanlara da çok düşkündür.

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Genelde yengeç burcu erkeği orta boydadır, kumral ya da açık tenli olabilirler. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptirler. Çeneleri belirgindir ve yüzleriyle dikkat çekerler. Çekici gözlere sahip yengeç burcu erkeğinin dudakları ince kıvrımlıdır. Girilen topluluklarda herkes tarzını ortaya koymaya çalışırken o geri çekilip sıranın kendisine gelmesini bekler ve bu haliyle bile oldukça çekicidir.

İnsanlar tarafından beğenilmek çok hoşuna gittiği için yengeç burcu erkeği giyim konusunda kendisine aşırı düzeyde güvenir. Modayı takip etmekten çok hoşlanmazlar ancak kendi modalarını yaratırlar. Giyim konusunda partnerine danışmaktan çekinmezler.

Yengeç Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Duygusallığıyla dikkat çeken yengeç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona güzel hislerinizi ifade edebileceğiniz sizi anlamasını sağlayabileceğiniz manidar bir hediye seçmelisiniz. Kendisini özel hissetmekten hoşlanan ve değer gördüğünü bilerek mutlu olan yengeç burcu erkeğine alınabilecek hediyeler sizlerle buluşturulmuştur.

 

Yengeç Burcu Erkeğine Köstekli Saat

Yengeç Burcu Erkeğine Köstekli Saat
Yengeç Burcu Erkeğine Köstekli Saat

Yengeç Burcu Erkeğine Köstekli Saat

Tarihten, antikadan ve nostaljiden çok hoşlanan yengeç burcu erkeğine alabileceğiniz harika bir hediye önerisi. Yengeç burcu erkeği hediye konusunda özel hissedeceği hediyeleri daha ön planda tutar bu nedenle ismine özel hazırlanan metal köstekli saat onun çok hoşuna gidecektir. Yengeç burcu erkek arkadaşınıza, dostunuza veya babanıza verebileceğiniz bu hediye özel günlerinizden anlamlı bir hatıra olarak kalacak, çok mutlu edecektir.

Yengeç Burcu Erkeğine Köstekli Saat
 

Romantik Yengeç Erkeğine Fotoğraf Albümü

Romantik Yengeç Erkeğine Fotoğraf Albümü
Romantik Yengeç Erkeğine Fotoğraf Albümü

Romantik Yengeç Erkeğine Fotoğraf Albümü

Romantikliğiyle ve duygusallığıyla gönlünüzü fetheden yengeç burcu erkeğine ne hediye alınabilir diye bir arayış halindeyseniz ona isimlerinize özel hazırlanan aşk dolu bu fotoğraf albümünü hediye edebilirsiniz. Ahşap kapaklı fotoğraf albümü üzerine sevgilinize güzel duygularınızı ifade etmenize yarayacak anlamlı sözler yazdırabilir, içerisini de en güzel zamanlarınızı yansıtan romantik fotoğraflarınızla doldurarak ona çok etkileyici bir hediye hazırlayabilirsiniz. Size çok değer veren ve romantikliğiyle her zaman sizi mutlu eden yengeç burcu sevgilinize bu sefer siz romantik anlar yaşatın ve ona aşk dolu bu hediyeyi hazırlayın.

Romantik Yengeç Erkeğine Fotoğraf Albümü
 

Yengeç Burcu Erkeğe Kemer ve Cüzdan Seti

Yengeç Burcu Erkeğe Kemer ve Cüzdan Seti
Yengeç Burcu Erkeğe Kemer ve Cüzdan Seti

Yengeç Burcu Erkeğe Kemer ve Cüzdan Seti

Her zaman sevecen, neşeli ve keyifli tavırlarıyla sizi mutlu eden sevgilinize, bir yengeç burcu erkeğine hediye almak düşüncesindeyseniz ona her zaman severek kullanabileceği ideal bir kemer cüzdan seti hediye etmek hoş bir davranış olacaktır. Kendisini özel hissetmekten hoşlanan ve alacağı hediyede bu özelliği arayan yengeç burcu erkeğine ne hediye alınabilir diye düşünüyorsanız ona ismine özel bir kemer ve cüzdan seti hediye edebilirsiniz. İsmine özel kemer ve cüzdan sevgilinizin çok değerli eşyaları arasında yerini alacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğe Kemer ve Cüzdan Seti
 

Yengeç Burcu Erkeğine İsme Özel Tavla

Yengeç Burcu Erkeğine İsme Özel Tavla
Yengeç Burcu Erkeğine İsme Özel Tavla

Yengeç Burcu Erkeğine İsme Özel Tavla

Neşeli ve keyifli tavırlarıyla, sıcakkanlı oluşuyla birçok dosta sahip olan ve çok sevilen yengeç burcu erkeğe hediye olarak verebileceğiniz isme özel tavla doğum gününde çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Tavla oynamaktan keyif alan dostlarınıza, sevgilinize veya yengeç erkeği babanıza doğum gününde verebileceğiniz bu hediye ilgi çekecek ve çok etkileyecektir. İsme özel oluşuyla sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini de sağlayacaktır. Bu hediye dostlarla geçirilen zamanını daha anlamlı kılacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğine İsme Özel Tavla
 

Yengeç Burcu Erkeğe Kamp ve Tatil Seti

Yengeç Burcu Erkeğe Kamp ve Tatil Seti
Yengeç Burcu Erkeğe Kamp ve Tatil Seti

Yengeç Burcu Erkeğe Kamp ve Tatil Seti

Eğlenceli maceralara bayılan yengeç burcu erkeğe hediye olarak harika bir seçenek: Kamp ve tatil seti… Sevdiğiniz insanlara verebileceğiniz bu sıra dışı hediye kamp tutkusu olanları çok mutlu edecektir. İçerisinde çatal, kaşık, bıçak, el feneri ve konserve açacağı yer alan bu set yengeç burcu erkeğinin çok hoşuna gidecektir. Sevdiklerinize özel günlerinde sıradanlıktan uzak ve etkileyici bir hediye vermek istiyorsanız kamp seti ideal bir tercih olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeğe Kamp ve Tatil Seti
 

Yengeç Erkeğine Özel Shot Bardak Seti

Yengeç Erkeğine Özel Shot Bardak Seti
Yengeç Erkeğine Özel Shot Bardak Seti

Yengeç Erkeğine Özel Shot Bardak Seti

Yengeç burcu erkeği sıcakkanlı oluşuyla, arkadaş canlısı halleriyle ve insanlar tarafından sevilmesiyle bilinir. Hal böyle olunca yengeç burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında eğlenceli zamanlar geçirilmesini sağlayacak shot bardakları seçeneği beliriyor. İsme özel oluşuyla sevdiklerinize verebileceğiniz hoş bir hediye seçeneği ve anlamlı bir hatıra haline gelen shot bardak setini yengeç burcu erkek arkadaşınıza hediye edebilir, arkadaşlarınızla geçirdiğiniz eğlenceli zamanları daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Yengeç Erkeğine Özel Shot Bardak Seti
 

Yengeç Erkeğine Hediye Mermi Görünümlü Kol Düğmeleri

Yengeç Erkeğine Hediye Mermi Görünümlü Kol Düğmeleri
Yengeç Erkeğine Hediye Mermi Görünümlü Kol Düğmeleri

Yengeç Erkeğine Hediye Mermi Görünümlü Kol Düğmeleri

Yengeç burcu erkeği özellikleri dikkate alındığında giyimlerine ne kadar özen gösterdiklerini fark edebilirsiniz. Hal böyle olunca onların giyimlerini daha da şık hale getirebilecek aksesuarlar yengeç burcu erkeğine alınacak hediyeler konusunda yeni fikirlerin doğmasını sağlıyor. Mermi görünümüne sahip gümüş alaşımdan yapılma kol düğmeleri erkek arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz ideal bir tercih olacaktır. Şıklıklarını tamamlamalarını sağlayacak bu hediye özel kutusuyla sevgilinizi büyüleyecektir.

Yengeç Erkeğine Hediye Mermi Görünümlü Kol Düğmeleri
 

Yengeç Erkeklerine Kişiye Özel Pusula

Yengeç Erkeklerine Kişiye Özel Pusula
Yengeç Erkeklerine Kişiye Özel Pusula

Yengeç Erkeklerine Kişiye Özel Pusula

Üzerine işlenen isimle harika görünen ahşap kutu sevdiklerinizi heyecanlandırabilecek hoş bir pusula taşıyor olacak. Antikadan, nostaljiden hoşlanan ve ilgi çekici her şeye merak duyan yengeç burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında ideal bir tercih olan pusula babanıza, sevgilinize veya arkadaşınıza doğum gününde vererek mutlu edebileceğiniz bir seçenek gibi görünüyor. Yengeç burcu erkeğinin değerli eşyaları arasında yer alacak ahşap kutulu kişiye özel pusula onlar için uzun yıllar saklanmaya değer özel bir hatıra olacaktır.

Yengeç Erkeklerine Kişiye Özel Pusula
 

Erkeğe Hediye EURO 2016 Tişörtü

Erkeğe Hediye EURO 2016 Tişörtü
Erkeğe Hediye EURO 2016 Tişörtü

Erkeğe Hediye EURO 2016 Tişörtü

Eğlenceden ve spordan hoşlanan yengeç burcu erkeğine Temmuz ayındaki doğum gününde verebileceğiniz ideal bir hediye olarak Haydi Türkiye tişörtü… Futbol tutkunu erkeklerin ilgisini çekecek ve çok etkilenmelerini sağlayacak EURO 2016 tişörtü Avrupa kupası heyecanını ikiye katlayacak özel bir hediye olacaktır. İsme özel Haydi Türkiye tişörtü sevgilinizin ilgi alanına hitap ettiğinden ve isimli oluşundan dolayı kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Yengeç burcu erkeğine hediye önerileri arasında futbolla ilgili olanlar için ideal bir seçenek…

Erkeğe Hediye EURO 2016 Tişörtü