14 mart tıp bayramı hediyeleri

Kişiye Özel Temalı Tıp Bayramı Hediyeleri – 14 Mart Hediyeleri

14 Mart Tıp Bayramı ülkemizde yaklaşık olarak bir asırdan bu yana düzenli olarak kutlanıyor. İlk olarak milli mücadele döneminde kutlanmaya başlanması, 14 Mart’ı sağlık emekçileri için çok daha anlamlı kılıyor. Her sene olduğu gibi bu sene de Tıp Bayramı hediyeleri ile sağlık personeli tanıdıklarımızı onurlandırmalıyız. Canımızı emanet ettiğimiz sağlık emekçileri için alacağımız Tıp Bayramı hediyeleri ancak sembolik bir değere sahip olacaktır. Yoksa meslek hayatları boyunca hep kahrımızı çeken doktorlarımızın hakkını gerçekten de kolay kolay ödeyemeyiz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Tıp Bayramı Hediyeleri

14 Mart Tıp Bayramı hediyeleri ile sevdiklerimizi bir nebze olsun mutlu etmek ve harcadıkları zorlu mesaiye dair onları motive etmemiz gerekiyor. Tıp Bayramı alınacak hediyeler konusunda bizi genellikle zorlayabiliyor. Tıp Bayramı için hediye seçerken bu kutsal mesleğe gönül vermiş insanların kalbine dokunmak isteriz. Sağlıkta şiddet sorununun ne yazık ki hala gündeme olduğu bir atmosferde onlara olan sevgimizi ve saygımızı en azından aldığımız hediyelere yansıtma isteği içinde oluruz. Tıp Bayramı doktora hediye kategorisinden sizler için bazı önerilerimiz olacak. Listemize öz atmaya ne dersiniz?

Doktora Hediye Kişiye Özel Siyah Rezistanslı Çakmak

tıp bayramı hediyesi

Doktorlar genelde hastalarına sigara içmeyi önermezler ve kötü örnek olmamak adına kendileri de sigaradan uzak durmaya çalışırlar. Buna rağmen pekala sigara içen tanıdıklarımız olabilir. Üzerinde kılıçla ilişkilenmiş iki yılan figürü, bilindiği üzere tıp alanının önemli sembolleri arasında yer alıyor. Çakmağın üstünde görülen kılıç ise mitolojik kahraman Hermes’e ait. Bu zarif ve ince hediye ile doktor tanıdıklarınıza hoş bir jest yapabilirsiniz.

tıp bayramı hediyesi
 

Doktor Sevgiliye Hediye Esprili Kişiye Özel Çelik Termos

doktor sevgiliye tıp bayramı hediyesi

Eğer 14 Mart Tıp Bayramında hediye vereceğiniz kişi doğrudan sevgiliniz ise biraz daha özenli yaklaşmanız gerekiyor. Romantik olmak pek size göre değilse, mizah içerikli bir hediye alarak sevgilinizin kalbini tam on ikiden vurabilirsiniz. Dünyanın en stresli işlerinden birini icra eden doktorların yanıbaşlarında, onları her daim güldürecek bir figürün olması, oldukça ince bir düşünce. Bu bağlamda doktor sevgilinize, üzerinde “Doktor Civanım” yazısının ve altında kendi adının yer aldığı bir çelik termos alabilirsiniz. .

doktor sevgiliye tıp bayramı hediyesi
 

Göz Doktoru Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

göz doktoruna tıp bayramı hediyesi

Doktorlara esprili hediyeler vermek, onları genelde çok daha mutlu ediyor. Hediye vereceğiniz kişi eğer bir göz doktoruysa, bu fırsatı kaçırmayın. Göz doktorlarına özel olarak tasarlanmış olan bu biblo heykel anahtarlık, oldukça ince detaylara ve işçiliğe sahip. En yorucu ve uzun nöbetlerde cebinden çıkarıp bakacağı bu özel anahtarlık, yüzünde her daim bir tebessüm oluşturacaktır, emin olabilirsiniz.

göz doktoruna tıp bayramı hediyesi
 

Süper Doktor İsme Özel Renkli Sihirli Kupa

tıp bayramı hediyeleri

Kişiye özel olarak tasarlanan hediyeler her zaman insanı daha bir mutlu eder ve ayrıcalıklı hissettirir. Çünkü o hediye için özel olarak emek sarf edildiği anlaşılır. 14 Mart Tıp Bayramının en havalı hediyesini siz vermek istiyorsanız isme özel renkli sihirli kupaları değerlendirmenizi önerebiliriz. 3 farklı renk arasında tercih yapabileceğiniz siyah kupaları doldurduğunuzda üzerinde yavaş yavaş sempatik bir çizim beliriyor. Doktorunuz ona düz, siyah bir kupa hediye ettiğinizi sanacak ancak ilk kahvesini yudumlamaya başladığında onu büyük bir sihir bekliyor olacak.

tıp bayramı hediyeleri
 

Kişiye Özel Mesajlı Harf Çikolata

tıp bayramı için hediye

Doktor tanıdıklarımız her türlü jesti sonuna kadar hak ediyor. Onlara olan sevgimizi yansıtmak için ağızlarını tatlandırmak, hiç de fena bir fikir değil. Kişiye özel mesajlı harf çikolatalarla bu jesti bir adım öteye taşıyabilirsiz. Kendi mesajınızı kendinizin belirlediği harfli çikolatalar, oldukça özenli bir paketlemeye sahip. Toplamda 24 paçadan oluşan bu leziz çikolatalara dilediğiniz sevgi sözcüklerini yansıtabilirsiniz. Kişiye özel mesajlı harf çikolataların, özellikle doktor sevgilileri için hediye arayanlara daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

tıp bayramı için hediye
 

Doktor Işık Kaynağı Kalem

doktora hediye kalem

Doktorlar için her zaman yanlarında tuttukları özel bir kaleme sahip olmak önemlidir. Gün içinde daima okumaya yazmaya eğilimli olan doktorlara 14 Mart Tıp Bayramında bu ışıklı kalemi hediye etmek, kuşkusuz ki harika bir fikir. Arka bölümünde de özel ışık kaynağı bulunan bu kalem sayesinde en karanlık ortamlarda dahi doktorunuz rahatlıkla çalışabilecek. Özel günlerde kalem hediye etmek, o kişinin emeklerine olan saygımızın da bir yansımasıdır. Doktor tanıdıklarımıza böylesine özel ve işlevsel bir kalem hediye etmek, aynı zamanda sizi gün içinde sık sık anmalarına neden olacaktır

doktora hediye kalem
 

Doktorlara Özel Bambu Kutulu Kalem Seti

14 Mart hediyeleri

Küçük bir hediyeyle bile doktor dostlarımızın emeklerini ödüllendirebiliriz. Özellikle sembolik bir anlamı olan hediyelere yönelmek, manevi açıdan doktorları daha fazla onurlandıracaktır. Özel bambu kutulu kalem seti ile gün içinde yaptığı mesaiye ve yoğun çalışmalarına ufak bir göndermede bulunabilirsiniz. Doktorunuz ahşap kutunun üstünde hem bir steteskop figürü hem de kendi ismiyle karşılaşacaktır. Çalışma yaşamları boyunca büyük bir keyifle kullanacakları bu seti masalarından hiç eksik etmeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

14 Mart hediyeleri
 

Doktora Hediye Tıp Logolu 3 Boyutlu Led Lamba

14 mart tıp bayramı hediyeleri

Tıp logolu hediyeler, doktorlara yapacağımız jestleri daha da anlamlı kılıyor. Lazer kesimle beraber özel olarak işlenmiş olan bu hediyeyi doktor tanıdıklarınız hem çalışma ofislerinde hem de kendi evlerinde değerlendirebilir. Şık görünümüyle dikkat çeken 3 boyutlu Led lamba, pil olmadan da çalışabiliyor. 23×16 cm boyutlarına sahip lamba, sarı renge sahiptir.

14 mart tıp bayramı hediyeleri
 

Acil Tıp Teknikerine Özel Kahve Kupası

Acil Tıp Teknikerine hediye

14 Mart Tıp Bayramı denildiği zaman sadece doktorlar ya da cerrahlar akla gelmemeli. Tepeden tırnağa sağlık alanında çalışan tüm emekçiler, bugünün bir parçası. Örneğin acil tıp teknikerlerine özel olarak hazırlanan pek çok hediyeden söz edebiliriz. Bunlardan bir tanesi olan özel kahve kupası ile tekniker olarak emek veren tanıdıklarımızı mutlu edebiliriz. Acil tıp teknikerleri ne yazık ki sektörün en stresli departmanlarında çalışmak durumundadır. Yaşamları boyunca bu stresle baş etmeye çalışan bu cefakâr insanları 14 Mart Tıp Bayramı’nda bu şık kahve kupalarıyla biraz olsun mutlu edebilirsiniz.

Acil Tıp Teknikerine hediye
 

14 Mart Tıp Bayramı Hediyesi Çerçevesi

tıp bayramı hediye fikirleri

Gecelerini gündüzlerine katarak bizlerin iyi olması adına mücadele gösteren doktor tanıdıklarımıza teşekkür edebilmek için 14 Mart Tıp Bayramı oldukça ideal bir fırsattır. Sade ve şık bir hediye ile bu günü taçlandırmak isterseniz doktor tanıdıklarınız için bu ahşap çerçeveleri sipariş edebilirsiniz. “14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun” yazısının altında kendi adının yazıldığı bir çerçeveyle karşılaşmak her doktor için büyük bir mutluluk nedeni olacaktır. Üzerinde tıp alanıyla ilgili sembollerin yer aldığı bu çerçeveyi doktorunuz her daim çalışma masasında tutacaktır.

tıp bayramı hediye fikirleri
 

İsim Yazılı Littmann Classic III Steteskop

isme özel steteskop

Steteskoplar tıp alanının en güçlü sembollerinden bir tanesi olarak bilinir. 14 Mart Tıp Bayramında pek çok hediyede steteskop figürünün kullanıldığını görebilirsiniz. Buna rağmen isim yazılı Littmann Classic steteskop, türevlerine göre fark yaratan bir tasarıma sahip. İsim yazılı bu hafif ve şık steteskop, aynı zamanda oldukça kolay taşınabiliyor. Doktorlar bizler için neredeyse ömürlerini feda ediyorlar. Onlar için isim yazılı bir steteskop almışız çok mu? Unutmayın ki doktorlar için kendi mesleklerini onurlandıran her hediye, kalplerine dokunabilmek için yeterlidir.

isme özel steteskop
 

Bir cevap yazın