terazi burcu kadınına hediye

Terazi Burcu Kadınına Alabileceğiniz 10 Mükemmel Hediye

Uğurlu sayısı: 6

Uğurlu taşları: Safir, lapis, yeşim

Uğurlu günü: Cuma

Uğurlu renkleri: Açık pembe, mavi, turkuaz

Uğurlu koku: Gardenya, yasemin, orkide

 

Dikkat çeken yaşama sevinciyle, herkesi etkilemeyi başaran Terazi Burcu kadını son derece cazibeli ve uyumlu bir karaktere sahiptir. İnsanlarla ilişkileri çok iyidir, güzel sohbet eder ve çok iyi bir dinleyicidir. Değer verdiği insanların fikirlerini öğrenmek ister, onların düşüncelerine çok önem verir.

Güzellik anlayışı oldukça üst seviyede olan Terazi Burcu kadını gelişmiş estetik duygusuyla diğer insanlardan ayrılabilir. Kendine özgü tarzı ve davranışlarıyla ön plana çıkabilen ve insanlar tarafından sevilen bir karakterdir. Her zaman rahat ve keyifli bir yaşam sürmek ister. Engeller, zor şartlar veya kısıtlamalar asla ona göre değildir. Önlerine gelen her şeyin hazır olması, uğraşmalarına gerek kalmaması onları mutlu etmeye yetecek bir sebeptir. Detay barındıran zor işlerle uğraşmaktan ziyade işin estetik yönüyle ilgilenmek onları keyiflendirir, daha mutlu olurlar ve bu alanda daha verimli çalışabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir >> Terazi Burcu Erkeği Hediye Önerileri

Genellikle etrafına neşe saçan Terazi kadını, insanları eğlendirmeyi sever. Dışarıdan çok enerjik ve neşeli görünseler de içlerinde kırılgan ve hassas bir yönleri olduğunu unutmamak gerekir. Terazi Burcu kadını son derece duygusal bir karaktere sahiptir. Bu özelliklerini hayatlarının her alanında görmek mümkündür.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi kadını, maddiyata çok önem verir. Maddi bir güce sahip olmak her zaman hedefleri arasında önemli bir yer tutar, çünkü maddi gücün sahip olmak istedikleri güzellikler için şart olduğunu bilir. Para onun için bir araçtır, mutluluğa ulaşmak için paraya ihtiyacı olduğunun farkındadır, onun dışında parayı çok büyük bir mesele haline getirmez. Maddiyata verdiği önem asla cimrilik veya aç gözlülük boyutunda değildir.

terazi burcu kadını özellikleri

Her zaman araştırmaya hazır ve meraklı Terazi Burcu kadını için en önemli şey, kendisinin bir konu hakkında ne bildiğidir. Bu tür konularda hislerine çok güvenir ve hisleri doğrultusunda hareket etmeyi seçer. Doğru bildiğini yapmaktan asla vazgeçmez. Terazi kadınları, istediği amaçlara ulaşma konusunda en ufak bir kısıtlamadan bile hiç hoşlanmazlar.

Terazi kadını için özgürlük her şeyin üstündedir, her şeyden önce gelir. Ne olursa olsun asla kısıtlanmayı kabul edemez ve özgürlüğünün elinden alınmasına tahammül edemez. Aşk hayatı, aile yaşantısı veya arkadaşlık ilişkilerinde; yani her alanda bu durum böyledir. Konu özgürlüğü olduğunda her türlü tartışmaya hazırdır.

Terazi Burcu bayanı insanlar tarafından kolayca dikkat edilebilecek bir cazibeye sahiptir, sahip oldukları cazibe bazen çok üst seviyelere çıkabilir. İnsanların kendisini sevmesini ister ve sevildiğini hissetmekten çok hoşlanır. Karşı taraftan aldığı güzel duygularla ilgili mesajları çok önemser ve kendisi de ona göre davranır.

Hayatına aldığı, sevdiği insanlar için her zaman her şeyi yapmaya hazır olan Terazi burcu kadını, gerçekten değer verdiği insanlar için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Bu durum kimi zaman suiistimal edilse de o, her zaman iyimser bir tavır takınır.

Genellikle sanata ilgi duyan ve içerisinde sanatsal bir ruh barındıran Terazi Burcu kadınları entelektüel bir kişiliktedir.

Bir Terazi kadınının en olumlu özelliği her zaman uyumlu bir yapıda olması; her duruma ve her olaya uyum sağlamasını bilmesidir. Gerçekçi, nazik ve sosyal Terazi kadını bu özellikleriyle hemen hemen herkes tarafından sevilebilir. Zarif ve kaliteli bir kişiliğe sahiptir. Her zaman adaletli olma konusunda çok hassas davranır.

Terazi Burcu kadını için olumsuz sayılabilecek özelliklerden biri de son derece kararsız olması ve bunu herkese fark ettirmesidir. Bağımlılıklara meyilli ve tembel bir kişiliğe sahip olabilir. Zevkine aşırı düşkün olması bazen çevresindekileri rahatsız edecek düzeye gelir ve onun en fazla eleştirilen yönü budur.

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Fiziksel anlamda gerçekten çekici denilebilecek bir yapıya sahip Terazi Burcu kadını genellikle dalgalı ve yumuşak saçlara sahiptir. Gözleri son derece dikkat çekecek kadar parlaktır ve ufak bir burun yapısı gözlenir. Biçimli ve küçük ağız yapısı, zarif ve dikkat çekici boyun yapısı göze çarpan Terazi Burcu kadını özellikleri arasındadır.

Genellikle orta boylu olan Terazi kadınları orantılı vücut hatlarına sahiptir. Canlı ten rengi ve ince yüz hatlarıyla dikkat çekerler. Giyim konusunda iyi seçimler yapar ve modayı sık sık takip ederler.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Tam anlamıyla romantik olan Terazi Burcu kadını için çapkın olmadığından söz etmek yanlış olur. Yalnız olmaktan, kendisini yalnız hissetmekten nefret eden Terazi kadınının hayatında büyük çoğunlukla bir erkek olur. Sevse de sevmese de yalnızlığını gidermek için bazı birliktelikler kurabilir. Ancak doğru kişiyi bulduğunda ve gerçekten büyük bir aşk hissettiğinde son derece kıskanç ve sadık bir insana dönüşür.

terazi burcu kadini aşk hayatı

Bir Terazi kadını, sonsuz aşkını sunmaya her zaman hazırdır. Gerçekten yoğun duygular hisseden bir Terazi Burcu bayanı romantik anlar yaşamaktan çok hoşlanır. Hoşlandığı kişiye uzun süre kur yapmak asla Terazi kadınının işi değildir. Hoşlanıyorsa muhakkak belli eder ve flört etmekten keyif alır.

Terazi Burcu kadınının özgürlüğe düşkün oluşu aşk hayatına da büyük ölçüde yansır. Büyük kısıtlamalardan hoşlanmaz, kendini rahat hissetmek ve doğal davranmak ister.

Söz konusu aşk olduğunda Terazi kadını tam bir dişidir, güzel ve çekici bir kadındır. Birçok burcun kadını konu aşk olduğunda Terazi kadınıyla baş edemez. Çok yönlü özellikleriyle Terazi kadını dolu dolu bir sevgi sunar.

Terazi Burcu kadını maddiyatı önemsediği için partnerinin maddi durumuyla da ilgilenir. Güçlü erkeklerden hoşlanır ve güzel şeylere para ile ulaşabileceğinin farkındadır. Cimriliği sevmeyen ve çok cömert olan Terazi kadını birlikte olduğu erkeğin de aynı şekilde davranmasını ister.

Aşk hayatında zekadan çok duyguya önem veren Terazi kadını aşık olduğunda her şeyiyle sevgilisinin olur. Çok sadık olur ve son derece sevgi dolu davranır. Partnerinin rahat ve huzurlu olması için fedakarlıktan asla kaçınmaz. Bunun dışında oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir.

Hoşgörülü, içten erkeklere ilgi duyan Terazi kadını iyimser erkeklerle olmaktan hoşlanır. Ona göre bir erkek ısrarcı ve inatçı olmamalıdır. Sert olmayan, maço hareketlerde bulunmayan ve kendisine tahammül edecek erkeklerden hoşlanır. Bir erkeğin fiziksel özelliklerine de muhakkak dikkat eder, tercihini yakışıklı erkeklerden yana kullanır.

Terazi Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

Öncelikle uyumlu davranışlardan hoşlanan Terazi kadınını etkilemek istiyorsanız ona dostluğunuzu göstermeli, ilginizi hissettirmelisiniz. Giyim konusunda çekici olmaya dikkat eden Terazi kadınına şık kıyafetler veya aksesuarlarla mutlu edecek bir hediye sunabilirsiniz.Hediye tercihinde romantizmden uzak davranmamak Terazi kadınına büyük bir mutluluk yaşatmak için gerekli olacaktır.

terazi burcu kadina hediye

Sanatsal bir ruha sahip olan Terazi Burcu kadını için onun ilgi duyabileceği sanatsal hediyeler tercih edebilirsiniz. Ya da müzikle ilgilenmeyi seven Terazi Burcu kadını için müzik zevkine uygun hediyeler seçebilir, onunla ne kadar ilgili olduğunuzu anlamlı bir hediye ile en güzel şekilde ifade edebilirsiniz.

Terazi Burcu Kadına Hediye Fikirleri

Sosyal hayata önem veren, arkadaşlarıyla sağlam ilişkiler kuran ve aşk ilişkisinde romantizmden çok hoşlanan Terazi burcu kadını için tercih edebileceğiniz en güzel hediye fikirleri burada!

Terazi Burcu Kadına Hediye Tek Taş Yüzük

Terazi Burcu Kadına Hediye Tek Taş Yüzük
Terazi Burcu Kadına Hediye Tek Taş Yüzük

Terazi Burcu Kadına Hediye Tek Taş Yüzük

Romantizme çok önem veren Terazi Burcu kadına hediye olarak sunabileceğiniz çok etkileyici bir seçenek olarak kadife gül kutusunda sunacağınız tektaş yüzük özel günlerinize anlam katacaktır. Biricik sevgilinize özel günlerinde romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız hemen hemen her kadını etkileyebilecek tek taş yüzüğü etkileyici sunumuyla sevgilinize vererek onu çok mutlu edebilirsiniz. Sevgilinize romantizmle birleşen enteresan hediyeler sunmak istiyorsanız kadife gül kutusu içerisinde tektaş yüzük onu çok sevindirecek bir tercih olacaktır.

Terazi Burcu Kadına Hediye Tek Taş Yüzük
 

Terazi Burcu sevgiliye Makyaj Aynası

Terazi Burcu sevgiliye Makyaj Aynası
Terazi Burcu sevgiliye Makyaj Aynası

Terazi Burcu sevgiliye Makyaj Aynası

Her zaman görünümüyle dikkat çeken Terazi Burcu kadına hediye fikirleri arasında son derece etkileyici bir tercih! Çekiciliğini hiçbir zaman kaybetmeyen sevgilinizin ne kadar güzel olduğunu vurgulayabileceğiniz ayna ile romantik bir mesaj verebilir ayna üzerindeki sonsuzluk sembolü ile ona bağlılığınızı ifade edebilirsiniz. Terazi Burcu bayana hediye olarak sunulabilecek hem ilginç hem de oldukça etkileyici isimlere özel ayna, sevgilinizin her an yanında taşımak isteyeceği ve kendisini çok özel hissedeceği bir hatıra olacak, ona sık sık sizi anımsatacaktır.

Terazi Burcu sevgiliye Makyaj Aynası
 

Terazi Burcu Kız Arkadaşa Hediye Kartanesi Gümüş Küpe

Terazi Burcu Kız Arkadaşa Hediye Kartanesi Gümüş Küpe
Terazi Burcu Kız Arkadaşa Hediye Kartanesi Gümüş Küpe

Terazi Burcu Kız Arkadaşa Hediye Kartanesi Gümüş Küpe

Kadınlar söz konusu olduğunda onların şıklıklarını tamamlayan hediyelik takılar iyi bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Görünümlerine son derece önem veren ve her zaman dikkatleri üzerine çeken Terazi Burcu kadına ne hediye alınır sorusunu en güzel şekilde cevaplayacak zirkon taşlı gümüş küpeler kar tanesi sembolüyle yakınlarınızı çok mutlu edecek bir tercih olacaktır. Terazi kadını arkadaşınıza, annenize veya sizin için çok özel olan değerli sevgilinize özel günlerinde kar tanesi sembollü şık küpelerle büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Terazi Burcu Kız Arkadaşa Hediye Kartanesi Gümüş Küpe
 

Terazi Burcu Anneye Hediye Ahşap foto

Terazi Burcu Anneye Hediye Ahşap foto
Terazi Burcu Anneye Hediye Ahşap foto

Terazi Burcu Anneye Hediye Ahşap foto

Sevdikleriyle ilişkilerine çok önem veren ve arkadaşlığı, iyi bir dostluğu her şeyin üstünde tutabilen Terazi Burcu kadına hediye olarak sunabileceğiniz ahşap fotoğraf iyi bir doğum günü hediyesi olacak onu çok mutlu edecektir. İnce bir düşüncenin sonucu olarak arkadaşınızın fotoğrafına özel olarak hazırlatabileceğiniz ahşap foto birlikte geçirdiğiniz özel anları daha anlamlı bir hale getirecektir. Kişiye özel olması arkadaşınızın kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacak, ahşap fotoyu her gördüğünde sizi anımsayacaktır.

Terazi Burcu Anneye Hediye Ahşap foto
 

TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak

TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak
TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak

TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak

İnsanlar tarafından genellikle sevilen, sakin ama etkileyici mizacıyla birçok insanın kalbinde yer alabilen Terazi Burcu kadına hediye olarak tercih edebileceğiniz isme özel kupa ile kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Terazi Burcu arkadaşınıza yılbaşı hediyesi, doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz kişiye özel kupa bardak burcuna ve ismine özel hazırlanmış olmasıyla ilgi çekecek ve çok mutlu edecektir. Arkadaşınıza verdiğiniz değeri küçük ama etkileyici bir hediye ile ifade etmek ona anlamlı bir hatıra bırakmak istiyorsanız Terazi Burcu kadına hediye önerileri arasında göze çarpan kupa iyi bir tercih olacaktır.

TERAZİ Burcuna Hediye Kupa Bardak
 

Terazi Burcu Eşe Hediye Minyatür Bahçe

Terazi Burcu Eşe Hediye Minyatür Bahçe
Terazi Burcu Eşe Hediye Minyatür Bahçe

Terazi Burcu Eşe Hediye Minyatür Bahçe

Hemen hemen her kadın çiçeklerden ve bitkilerden hoşlanır. Terazi Burcu kadınları da öyle! Ancak sıradan bir çiçek yerine içerisine romantizm katılmış isme özel minyatür bir bahçe onu çok etkileyecek bir tercih olacak, özel günlerine anlam katacaktır. Aşk bahçesi temasıyla isme özel hazırlanan ve seyirlik görünümüyle insana huzur veren minyatür bahçe Terazi Burcu kadına hediye olarak tercih edebileceğiniz etkileyici bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Özel günlerde sevdiklerini ilginç hediyeler ile mutlu etmek isteyenler için, sevgiliye harika bir doğum günü hediyesi olacaktır.

Terazi Burcu Eşe Hediye Minyatür Bahçe