2017'de En Güzel Hediyelerle Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

Sevgiliye Romantik Yılbaşı Hediyesi Fikirleri – En İyi 20 Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan kutlamalarda bir de hediye alma – verme olayı varsa işin heyecanı iki katına da çıkabilir ki bir hediye birde sevgiliye alınacaksa duyulan heyecanın hat safhaya çıkması gayet normal. İşte o özel günlerden biri olan yeni yıl için, sevgiliye yılbaşı hediyesi almaya kolları sıvadıysanız işiniz biraz daha zor gelebilir çünkü yılın en önemli gününe geçiş yapacağınız anlarda sevdiğiniz kadın veya erkeği biraz daha fazla mutlu etmek, gönlünü hoş tutmak pek çok konudan daha zordur.

Bu konuda sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi için birbirinden farklı fikirler arasında karşınızdaki kişiye en idealini seçmek için öncelikle ilk yapmanız gereken şey; kadın veya erkeğin hiç fark etmeden beğenebileceği seçeneğe odaklanmaktır diyebiliriz. Burada yapılacak seçimler sizin veya karşınızdaki kişinin bütçesini zorlamayacak ürünlerden oluşmalıdır ki sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arasından uygun fiyatlılara yönelmiş olmanız; aldığınız armağanın değersiz olduğunu göstermez.

 

Kişiye Özel Anı Kitabı Fotoğraf Albümü

sevgiliye yılbaşı hediye fikirleri

Sevdiğiniz kadına hiçbir zaman unutamayacağı bir yeni yıl hediyesi arıyorsanız ve bu armağanı kendi çabanızı da ekleyerek tamamlamak istiyorsanız; 2020 yılının ilk güzel hediyesini şık bir anı fotoğraf albümü ile tamamlayabilirsiniz. Şık tasarımı ile her kadının gönlünü kazanabileceğiniz bu albüme dilediğiniz fotoğraflarınızı, notlarınızı düşerek ilişkinizin de bir parça ekleyebilirsiniz.

İsme Özel İmza Tasarımlı Şampanya Kadeh Seti

sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Yılbaşı kutlaması için erkek arkadaşınızla beraber kullanabileceğiniz bir armağan arıyorsanız ve çok güzel bir kutlama planlıyorsanız kişiye özel tasarlanan şampanya kadehlerine bir göz atmalısınız. Her kutlamanın vazgeçilmezlerinden olan şampanyanın şık bir sunum ile tüketilmesini istiyorsanız aldığınız hediyeyi bir tık öteye taşıyacak bu kadeh setini tercih edebilirsiniz.

İsim ve Harf Yazılı Erkek Deri Cüzdanı

erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi

Sevgiliniz veya eşinize standart çizgilerde bir armağan almaya karar verdiyseniz siyah veya kahve renkleri ile erkeklerin en gözde aksesuarları arasında gösterilen cüzdanları tercih edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz erkeğin ismini taşıyan ve kişisel tasarım ürünleri arasında gösterilen deri cüzdanlar ile yılbaşı gecesinde sevdiğiniz erkeğin gönlünü hoş edecek en ideal ve kullanışlı armağanı alabilirsiniz.

İsim Ve Harf Yazılı Powerbank

sevgiliye yılbaşı hediyesi

Günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında gösterilen akıllı telefonların olmazsa olmazı sayılan powerbankların en şık halini sevdiğiniz adam veya kadına hediye etmek isterseniz; kişiselleştirilmiş halini seçebilirsiniz. Hem kişinin ismi hem de baş harfi bulunan bu şık güç kaynağı ile artık sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz asla kesilmeyecek.

Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır sorusuna farklı alternatifler arıyorsanız; yıllarca tercih edilen hediyelikler arasından takı setleri, parfüm, özel sunum sepetleri, kişisel bakımın vazgeçilmezlerinden biri olan ayna, tarak veya makyaj setleri, erkekler için gömlek, kravat veya kol düğmesi setleri en öncelik gösterilenler arasında yer alıyor. Eğer sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek için tercih edilecekse ve durum fazla seçeneğin olmadığını gösteriyorsa; birbirinden farklı ürünleri yan yana getirerek kendi emeğinizi de ekleyebilirsiniz. Bu konuda örnekleme isterseniz birbirinden farklı fotoğraflarınızı kendi notlarınız veya mesajlarınızla bütünleyebilirsiniz. Veyahut sizin tasarımız olan bir ürünün sevgilinize özel hale getirerek sadece onda olabilecek ve sadece sizin elinizden çıkan bir hediyeyi kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Çoğu insan için sevgiliye yılbaşı hediyesi almak bir zorunluluktur ancak hepimiz sevgiliye hediye seçerken rahat olamayız. Çünkü alınacak o kadar çok hediye çeşidi varken hangi hediye seçeneği sevgiliyi mutlu eder tahmin edemeyiz. İşte bu yüzden hediye sepeti sizler için en güzel sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirlerini sunuyor.

Yeni takvimler ve ajandalarla birlikte yepyeni kararların alındığı, yeni başlangıçların yaşandığı, yeni yıl heyecanıyla dolduğumuz yılın ilk gününe girerken sevgiliye unutamayacağı bir hediye vermek herkesin hayali. Geçen senelerden ders alıp bu yıl hediye işini son ana bırakmamak sizin lehinize sonuçlanacaktır. Sevgiliye yılbaşı hediyesi alırken öncelikle düşüneceğiniz ilk şey hediyenizin sevgilinize kendini özel hissettirmesi olacaktır, ayrıca hediyenizin diğer yıllardan farklı olması da son derece önemlidir. Aldığınız hediye ne olursa olsun üzerinde düşünüldüğü hissini sevgilinize yansıtmalısınız. Yoksa önümüzdeki yılbaşına kadar aldığınız hediye başınıza kakılabilir, bizden söylemesi!

Sevgiliye Özel Mini Ahşap Foto

sevgiliye en güzel yılbaşı hediyesi

Sevdiğiniz kadın veya erkeğin odasını veya ofisini süsleyecek bir hediye arıyorsanız en doğru ve şık tercihi yapmış bulunuyorsunuz. Birlikte çekilen en doğal fotoğrafınızın bastırılabileceği ahşap foto ile yılbaşı gecesinin en güzel armağanını hazırlayabilirsiniz. Bu ahşap foto hediyesi hem kadın hem de erkek sevgiliye verilebilecek en ideal hediyelikler arasında da gösterilebilir ki uygun fiyatlı oluşu, bütçesi zorda olanların da yüzünü güldürebilecek cinsten.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kalp Masa Saati

sevgili yılbaşı hediyesi

Canınız, biriciğiniz, sevgilinize alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan kalp formundaki bu masa saati sevgilinizin çalışma masasının en güzel köşesinde yerini alacak. Klasik bir hediye gibi görünse de hediyenizin üzerine sevgilinizin adını yazdırmanız yılbaşı hediyenizi çok anlamlı hale getirecek. Bundan emin olabilirsiniz. Saatin dönen çarklarının sergilendiği bu kalp masa saatine sevgiliniz baktıkça hem sizi hem de yılbaşı gecenizin nasıl eğlenceli geçtiğini hatırlayacaktır. Kız arkadaşınıza yeni yılın başından itibaren onu düşüneceğinizi anlatabileceğiniz muazzam bir hediye fikri olan bu kalp masa saatini hemen alabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Takvimli Mouse Pad

sevgiliye ilginç yılbaşı hediyesi

Yılbaşı hediye fikirleri denince ilk akla gelen hediyelerden biri de takvimdir aslında. Ancak bu takvim çok daha özel. Üzerine sevgilinizle beraber bir resminizi ve sevgilinize özel notunuzu ekletebileceğiniz bu takvimli mouse pad ile yeni yılda da sevgilinizin bir an bile aklından çıkmayacaksınız. Hem işlevli hem de özel olan bu hediye yılbaşı için mükemmel bir seçim! Ayrıca sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak alacağınız bu mouse padin üzerine birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğrafınızı da baskılatarak hediyenizi size özel bir hale getirebilir ve aşkınızın baktığı her yerde sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın.

Sevgiliye Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Çerçeve

sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek

Tam anlamıyla bir klasik haline gelen hediyelerden olan çerçeveler çoğumuz için kolaya kaçmak gibi de algılanmakta. Ancak siz bu hediyeyi alışılagelmişin çok dışında bir sunumla çok özel bir hediye haline getirebilirsiniz, çünkü bu çerçeve tamamen size ve sevgilinize özel olacak. Ahşap üzerine yıl ve isim yazdırabileceğiniz bu çerçevenin içine sizin ve sevgilinizin bir arada olduğu bir fotoğrafı koyarak, yılbaşında sevgilinize verin. Aradan yıllar geçtikten sonra bile bu çerçeve sevgilinizi o yıla geri döndürecek ve yüzünde sıcacık bir tebessüm oluşturacak. Zaten hediyeler de bunun için değil mi?

Sevgiliniz için yılbaşında alınabilecek hediyeler çok çeşitli olması yüzünden hangi hediyeyi sevgilinizin seveceğini pek kestiremezsiniz. Bunun için öncelikli düşüneceğiniz şey yılbaşında ne hediye alınır sorusuna yanıt bulmak olacaktır. Böylece kız arkadaşınız için en uygun hediyeyi kolay bir şekilde belirleyebilir ve onu yeni yıla girerken mutlu görebilirsiniz. Öte yandan ben sıradan bir yılbaşı hediyesi almak istemiyorum diyorsanız eğer sevgiliye orjinal hediye fikirleri araştırıp ona en ilginç hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Kız arkadaşınıza 2020 yılına girerken küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız eğer ona ufak çaplı ancak son derece anlamlı hediyeler alabilir ve kız arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Bütün bir yılı mutlu bir şekilde geçirmek istediğiniz hayat arkadaşınız için yapacağınız bu jesti sevgiliniz de bütün bir yıl unutmayacaktır. Dilerseniz ilginç hediyelere yönelerek yılbaşı için eğlenceli ürünler bulabilir dilerseniz de romantizmin doruklarını yaşayacağınız hediyeler alarak kız arkadaşınızı duygulandırabilirsiniz.

Her halukarda alacağınız hediye karşısında son derece mutlu olacak olan sevgilinizle birlikte geçireceğiniz yılbaşı gününü en iyi şekilde yaşamak için yapacağınız sürprizin son derece etkisi olacaktır. Unutulmayacak anılarınızı yaratacağınız bu özel günde yeni yıla büyük umutlarla girerken geçmiş yılı en iyi şekilde anacaksınız.  Yılbaşında ne hediye alınır sorusunu düşünmenize bundan sonra hiç gerek yok! Bu sorunun cevabını en basit şekilde Hediye Sepeti adresinde bulacak ve yılbaşına sevgilinizi mutlu ederek gireceksiniz.

Fotoğraf Baskılı Kişiye Özel Yastık

yılbaşında sevgiliye alınabilecek hediyeler

Sevgiliye yılbaşı hediyesi arayanlar için son derece romantik bir hediye olan kalp yastığı öneriyoruz. Şık, kaliteli ve anlamlı bir hediye olan bu kalp desenli yastık ile sevgilinizle bir yastıkta kocamak istediğinizi en güzel şekilde anlatacaksınız. Bundan sonra yatmadan önce her zaman sizi düşünecek olan kız arkadaşınız geceleri sanki siz yanındaymışsınız gibi uyuyacak ve güne huzurlu bir şekilde başlayacaktır. Kız arkadaşınızı yeni yıla girerken ufak bir hediyeyle mutlu etmek istiyorsanız ona alabileceğiniz en güzel hediye kalp desenli yastık olacaktır. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın.

365 Güne Özel Mesaj Kartları

sevgiliye romantik yılbaşı hediyesi

Sevgilinize yeni yılda alabileceğiniz ve romantik etkisini bütün bir yıl boyunca devam ettirecek olan nadir hediye seçeneklerinden biri de 365 güne özel olan bu mesaj kartları olacaktır. İçerisinde bir çok sevgi sözleri bulunan bu romantik hediye kartlarından tam 365 adet var. Her gün uyandığında birini açarak güne mutlu bir şekilde başlayacak olan sevgiliniz bir dahaki yılbaşına kadar her gün bu mutluluğu yaşayacaktır. Kız arkadaşınıza siz de romantik bir hediye almak ve hediyenizin etkisinin uzun sürmesini istiyorsanız bu kartları sakın kaçırmayın! Ayrıntılar için şimdi tıklayın.

Kız Arkadaşa Yeni Yıl Hediyesi Ayıcık

sevgiliye yılbaşı hediyesi ayıcık

Kız arkadaşınız için alacağınız belki de en romantik hediyelerden birisi de bu devasa boyuttaki elinde gül tutan ayıcık hediyesi olacaktır. Yeni yılda onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebileceğiniz sıra dışı bir hediye seçeneği.. Belki de küslükleri barıştıracak ve sizi affetmesini sağlayacak olan bu kocaman peluş ayıcık hediyesi ile sevgilinizle aranızı düzelteceksiniz. Yeni yılda sevgilinizi mutlu edecek ve çıtayı arşa çıkaracak olan bu gül tutan ayıcık hediyesi yılbaşında sevgilinize armağan edilmek için sizi bekliyor. Ürün hakkında daha ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın.

2020 yılı büyük umutlarla ve hayallerle beraber gelirken sizin de en büyük hayaliniz sevgilinize olan aşkınızın hiç bitmemesi olsun. Bu uğurda sevgiliniz için yeni yıla özel kalbinizden gelen en anlamlı hediyeleri alabilir ve onu bu ufak hediyeyle şaşırtabilirsiniz. Bu özel gecede yapacağınız sürprizin ana teması olacak hediyeniz sevgilinizin unutamayacağı bir anısı olacaktır. Kız arkadaşınızın son derece mutlu bir şekilde geçireceği yılbaşı gecesinin en önemli anı ise yeni yıla birlikte girmeniz olacaktır. Size sunulan en büyük hediye olan sevgilinizi bu özel günde mutlu etmek size kalmış ancak bize sorarsanız ona güzel bir hediye almanın en iyi zamanı yılbaşıdır!

Sevgilinizin karakterine uygun olarak seçeceğiniz bir hediye onu iki kat mutlu ederken dilerseniz hediyenizin paketini kendiniz hazırlayabilir ve hediyenize farklı bir anlam da katabilirsiniz. Vermiş olduğunuz emeği karşılıksız bırakmayacak olan kız arkadaşınız onun için ne kadar çok uğraştığınızın kesinlikle farkına varacaktır. Bu özel günde hediyenize kendinizden de bir şeyler katmaya ne dersiniz? Aklınıza gelecek herhangi bir ufak fikir sevgilinizin mutluluğuna mutluluk katacaktır. Mesela hediyenizin yanına ufak bir not yazarak onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatabilir ve hediyenizin sevgilinizde bırakacak olan etkisini ikiye katlayabilirsiniz. Romantikliğin kitabını yazmaya gerek yok, yılbaşında sevgilinizi mutlu etmeniz kesinlikle yeterli olacaktır.

Siz de yeni yılın daha en başında kız arkadaşınızı şaşırtmak ve onu son derece mutlu görmek istiyorsanız bu yılbaşında ona bir sürpriz yaparak ufak bir hediye armağan edin. Sevgiliniz alacağı bu hediye karşısında havalara uçacak ve aşkınızın temellerini daha iyi oluşturacaksınız. Özellikle yeni sevgili olanların oldukça sık yaşadığı yılbaşında ne alınır sorunsalına çözüm olarak sevgilinizin size bıraktığı ipuçlarına göre hediye almanızı öneriyoruz. Gittiği bir mağazada gördüğü bir kıyafet ya da anılardan hoşlandığını söylediği bir sözünden esinlenerek ona hediye seçebilirsiniz. Ayrıca hediyenizin özgün olmasına da büyük bir önem göstermelisiniz. Mesela hediye sepetinden alacağınız kişiye özel bir hediye sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak son derece yakışır bir seçenek olacaktır. Onu mutlu etmek işte bu kadar kolay!

Siz de hediye sepetinin size sunduğu yılbaşı özel fırsatlarından yararlanarak sevgilinize birbirinden güzel hediye seçeneklerinden birini alabilir ve yeni yıla son derece güzel bir şekilde ve halinizden memnun olarak girebilirsiniz. Ücretsiz kargo ve hızlı teslimat gibi özelliklerinin yanında daha bir çok avantaj sayesinde bu yılbaşında hediye almak için geç kalsanız bile her şey bitmiş olmayacaktır! Kız arkadaşını mutlu etmek isteyenler ve yılbaşında ne hediye alınır bilmeyenler için özel olarak hazırlanan birbirinden güzel hediyeler sizleri bekliyor!