Sevgiliye Aşk Sözleri | Aşkla İlgili Sözler

Sevgiliye Aşk Sözleri | Aşkla İlgili Sözler

  Sevgiliye Aşk Sözleri | Aşkla İlgili Sözler
  Dikkatinizi Çekebilir ► Aşk Dolu Hediyeler

  Ey, aşk! Yamansın vallahi… İnsanı rezil de edersin vezir de, köle de edersin sultan da, süründürürsün de güldürürsün de; yani başa belasın ey aşk! Kalbe düştüğünde sessiz ve mazlum bakışlarla etrafı süzersin. Hele bir büyümeye başladın mı? Vay haline! O zaman yerinde duramazsın. Küçük bir kuş haylazlığı ile çırpınır durursun ta ki dudaklara çarpana kadar. İşte tam da o vakit, dudaklara çarptığın vakit başlarsın filizlenmeye, yeşermeye, dallanıp budaklanmaya… Sonrasında seni kimse durduramaz, engel tanımazsın. Ve böylece başlatırsın iki gönül arasındaki hikâyeyi. Bu hikâye uzar gider zamanla birlikte… Böyle bir büyü, böyle bir sihir bulunmaz.

  Aşkın dudaklara çarpmasıyla kelimeler dökülür dudaklardan. Sanki kalbiniz göğüs kafesinizde değil de dudaklarınızda çarpar. Bu yüzden değerlidir, Sevgiliye Aşk Sözleri… Ve bu yüzden sevgili her sözde bir anlam arar. Âşık oldunuz mu Sevgiliye Aşk Sözleri fısıldamaktan korkmayın. Korkarsanız aşkın büyüsü kaybolur. İçine kapanır yeşillenmeyi bekleyen o filiz ve küser. Ayrıca zaman çok kısa, aşkınızı doya doya yaşamak için korkuları hayatınızdan yok edin. Haykırın sevgilinize aşk dolu kelimelerle… “Seni seviyorum.” deyin nefesinizin var gücüyle… Sonra ağzınıza gelen tüm sözcükleri usulca bir sıraya dizin. Çünkü ne aşk bekler ne de zaman bekler. Aşkınızı kelimelerle ifade etme sanatı denir bu aşk sözlerine…

  Aşk sözleri demişken yavrum, gülüm, seni sevmeyen ölsün vs. gibi sözler artık tarih oldu. Günümüzde beyler de bayanlar da teknolojiye ayak uydurarak sözcüklerle oynadılar. Şimdiki aşk sözleri baby, aşkısı, cancan vs. gibi kelimelere dönüşmeye başladı. Hatta kelimeler artık kısaltılarak kullanılıyor. Peki nasıl mı? Kelimelerin sonuna gelen iyelik ekleri atılıyor ve aşk, hayat, can vs. şeklinde kullanıyor. Bir de sevgililerine sevimli hayvan isimleri takanlar var; minnoşum, tavşanım gibi…

  Tabi bunlar sadece hitap kelimeleri. Bunun yanında bir de cümleler var; Ben senin için yaşamayı göze aldım, seni her şeyden çok seviyorum, senin için yapamayacağım hiçbir şey yok… Bunlar en çok kullanılan aşk sözleri ama klasikleşmiş, yerleşmiş hatta mıhlanmışlar. Bizce en güzel aşk sözleri kalbin derinliklerinden gelen doğal sözler. Onları da ancak sevgilinin gözlerine bakarak anlarsınız. Aşk, ancak gerçekten sevildiğiniz ve sevdiğiniz zaman gözlerinizde parlar ve o eşsiz sözler ancak o zaman dudaklara dokunur.

  Sizler de eğer benim aklıma aşk sözleri gelmiyor ya da ben bu tür şeyleri beceremiyorum diyorsanız, sizlere birbirinden değerli aşk sözlerini bir araya getirdik. Her biri ötekinden güzel aşk sözlerine bakmanızda bir fayda var.

   

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen habersizce benim tarafımdan özlenmektesin, her an zihnimde gülümsemektesin. Bu yürekte en büyük yeri kaplayarak, tarafımdan çokça sevilmektesin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Nasıl bir şey oldu, sen bana nasıl baktın ve gülümsedin de ben kalbimi bir yoklamak zorunda kaldım. Sana oracıkta aşık olduğumu anladım ve bir ömrü sana adamaya hazırım aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “En güzel şarkı senin sesinden duyulandır, en güzel gülüş senin yüzünde olandır, en büyük mutluluk senin yanında kalmaktadır. Sen benim başımın tacı, gönlümün sultanı… İyi ki varsın.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Bazen karşında oturup saatlerce seni izlemek istiyorum, senin bir gülümseme anını yakalayıp ömrüme ömür katıyorum. En büyük aşkımsın…”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sana güzel sözler söyleyebilmek için yüzlerce kitap okusaydım keşke, keşke seni daha fazla mutlu edebilseydim. Hayatın bana verdiği en değerli insan, en güzel anlarımın sebebi, en içten gülücüklerimin gölgesi. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “İnsanın hayalleri olmalı sonsuzluk gibi, büyük bir özlemi olmalı açan çiçekler gibi, bir de insanın bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen benim her gece uyuduğumda gördüğüm rüyam, her sabah uyandığım gerçeğimsin. Tek duam o ellerin benden bir adım ileri gitmesin. Doğum günün kutlu olsun aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Senden de vazgeçmem düşlerimden de. Gözlerimi de kırpmam hayalinle yaşarken. Yaşamayı seni bana getirdiği için, seni de yaşamıma anlam kattığın için seviyorum…”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen bana bakma sevgilim, ben senin baktığın yerde olurum. Sen yeter ki iste, yanından hiç ayrılmayan gölgen olurum. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Ne zaman iyi hissetmek istesem gözlerini getiririm aklına, bütün yorgunluklarımdan senin varlığını düşünerek arınırım, bütün koşuşturmasını hayatın senin gülümsemeni hatırlayarak durdururum. Senin güzel sözlerin ile her gün tertemiz bir sayfa açar, bir öncekinden daha da umut dolu, daha mutlu bir güne başlarım. Ben aşkı sende buldum ve bırakmaya niyetim yok sevgilim… Sen benim bir tanemsin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sensiz bir gün bile geçirmek, senin olmadığın bir dünyayı düşünmek bile istemiyorum. Hayatıma güneş gibi doğan kadın, seni her şeyden vazgeçecek kadar çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Şu hayatta en çok seninle gülmeyi sevdim ben, seninle paylaşmayı, yanımda nefes alışını, omzumda huzur buluşunu. Sen benim hayatımın dönüm noktası oldun, işte bu yüzden ömrüm senin aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Öyle güzelsin ki sevgilim, sana hiçbir zaman doyamayacağım. Zaman sen yokken geçmiyor, eziyet gibi bir şey oluyor. Sen yanımda olduğunda ise zaman yetmiyor. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen yüreğimde kaldıkça hiç rüzgar esmeyecek, hiç fırtına kopmayacak. Sen yanımda oldukça kıyamet de kopsa bize dokunmayacak. Seni o kadar çok seviyorum ve sana o kadar çok güveniyorum ki sanki senin yanında iken yaşamak daha kolay ve ölüm diye bir ihtimal bile yok.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Su gibi berrak, çiçekler gibi sevgi yüklü, gökyüzü kadar yalın ve okyanus kadar derin bir sevgimiz olduğunu sakın unutma. Bizim aşkımız kelimelere sığmayacak kadar büyük…”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen bana baktığın zaman iki defa güzelsin aşkım. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Seni görünce kalbimin bu denli hızlı atmasının, sana çok aşık olmak gibi bir anlamı var. Sana her görüşte daha fazla aşık oluyorum ve bu aşk bazen yüreğime bile sığmıyor aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Beni yalnızlığımdan çekip çıkardığın günden beri her şeyim sen oldun. Seninle yaşadığım hiçbir şeyden bir an bile pişman olmadım. İyi ki varsın aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Hayatıma hoş geldin sevgilim… Bu zamana kadar neredeydin? Benim en değerli varlığım, her şeyim olacağını neden hiçbir zaman aklıma getiremedim. İyi ki çıktın karşıma… O günden beri yüreğimin en derinindesin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Seni dünyadaki tüm kötülüklerden, yalan dolu her şeyden saklamak istiyorum. Seni herkesten korumak ve her an gölgen gibi yanında olmak istiyorum. Sen benim geleceğimsin, bunu en başından beri çok iyi biliyorum. Seni çok seviyorum aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Bu şehri sevmemin nedeni sensin. Bu şehrin sokaklarında yürümek güzelse senin yüzünden. Bu hayatta nefes almak katlanılabilir bir şeyse senin gülüşünden.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Bütün yollarım sana çıksın, bütün şarkılar seni söylesin, bütün televizyon haberleri seni anlatsın, bütün çiçekçiler senin için çalışsın istiyorum. En güzel şiir sadece benim dilimden, senin yüreğine aksın istiyorum. Seni gülümserken görmeyi her şeye tercih ediyorum. Aşkım benim, seni çok seviyorum!”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Seni sevmek bende güzel duruyor, sol yanıma çok yakışıyorsun aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Canım sevgilim. Ömrüm ömrüne katılsın, kokun tenime karışsın, gözlerin gecelerimin mührü olsun. Seni asla vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum. İyi ki varsın.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Seni tanımak, seni sevmek, seni özlemek, seni beklemek… Kısacası sana dair her şey o kadar güzel ki… Sen benim hayatımın güneşi, benim biricik meleğim. İyi ki varsın.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Bütün şarkılarda seni duymak, bütün şiirlerde seni hissetmek ve gözümün gördüğü hemen hemen her şeyde senin çağrışımınla yaşamak… Aşk bu. Sen benim var oluşumun en güzel sebebisin, artık buna daha çok inanıyorum. Seni ömür boyu yanımda görmek ve hep kalbimin en güzel köşesinde huzurla taşımak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Sen benim canımsın, ruhumsun, ebedi aşkım son umudumsun. Sen benim hep yürümek istediğim yolum, bitirmek istemediğim sabah uykumsun. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Ben aşkı en çok sana yakıştırıyorum, sana dilimde tüy bitene kadar “aşkım” demek için her şeyimi feda edebilirim. Sen benim bir tanemsin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “O kadar işlemişsin ki hayatıma adeta bir parçam haline gelmişsin. Gözlerinle sanki daha fazla nefes alma hakkına erişir olmuşum. Seni kaybetmeyi düşünemez, yokluğunun acısını tarif edemez olmuşum. O kadar yerleşmişsin ki gönlüme, artık sensiz gülemez olmuşum. Sensiz bir günü bile eziyet, sesini duymadığım anları işkence gibi görür olmuşum. Varlığınla varlığıma anlam kattığın için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki benimlesin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Bana ağzından çıkan tüm cümleleri bırak aşkım, okudukça sana bürüneyim. Beni sesinle uyut aşkım, uyandığımda da bakayım ki seninleyim. Aşkımı aşkınla yoğur aşkım, birlikte devleşelim. Seni çok seviyorum biriciğim…”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Seni sevmek beni daha iyi bir insan haline getiriyor. Senin varlığın beni en güzel hülyalara daldırıyor. Sen benim sevgilimsin ya, yüreğim başka hiçbir şey de titremiyor. İyi ki varsın aşkım.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Aşkı seninle yakaladım, umudu seninle tanıdım, sen yanı başımdayken karşılaştım bir bayram sevinciyle. Sen benim en güzel yanımsın.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Kuşlar kadar özgür, kargalar kadar uzun bir ömür hayal etmekten vazgeçtim. Sadece seninle geçen bir ömür diliyorum. Seni çok seviyorum.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Ben mutluluğun tarifini yapamam, mutluluğun resmini çizemem ama bana mutluluk sorulduğunda hemen seni gösterebilirim. En büyük aşkım sensin.”

  Sevgiliye Aşk Sözleri

  “Beni büyük bir karanlıktan çıkarmaya gözlerindeki parıltı yettiyse, beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya bir elini uzatman yeter. Senin bana bir gülümsemen beni mesut, geleceği daha güzel eder. Senin bir güzel sözün kulağımda yankılanır durur da korur beni kötülüklerden. Sensiz bir dünya istemiyorum aşkım…”
  Sevgiliye Aşk Sözleri

  En Özel Kalp Kolye

  En Özel Kalp Kolye
  En Özel Kalp Kolye

  En Özel Kalp Kolye
  Size en mutlu günleri yaşatan, varlığıyla bile sizi her zaman mutlu eden biricik aşkınıza özel günlerde bir hediye almak istiyorsanız anlamlı seçeneklere yönelmelisiniz. Örneğin kız arkadaşınızın doğum günü için ona iki kalpten ve bu kalpleri bağlayan bir sonsuzluk sembolünden oluşan bu şık kolyeyi hediye ederek güzel bir an yaşatabilirsiniz. Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlerde de sevgiliye özel sözler eşliğinde böyle hoş bir hediye vererek sevgilinize sonsuza dek beraber olma arzunuzu belirtebilir, ona karşı hissettiğiniz güzel duyguları ifade edebilirsiniz. Kız arkadaşınıza farklı ve anlamlı bir hediye vermek, bu hediye takı bile olsa bir mesaj içermesini istiyorsanız iki kalpli sonsuzluk kolyesini hediye seçenekleriniz arasında değerlendirmelisiniz.

  En Özel Kalp Kolye
   


  Sevgiliye Özel Duvar Saati

  Sevgiliye Özel Duvar Saati
  Sevgiliye Özel Duvar Saati

  Sevgiliye Özel Duvar Saati
  Yanında zamanın nasıl geçtiğini fark edemediğiniz biricik sevgilinize doğum günü, Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlerde dışında güzel dileklerde bulunacağınız bir gün de yılbaşı günüdür. Birlikte vakit geçirmeye doyamadığınız sevgilinizle bir yılı daha geride bırakırken ona güzel dileklerinizi iletmek veya güzel duygularınızı bir kez daha ifade etmek için bir hediye vermek istiyorsanız aşkınıza özel tasarlanan bir duvar saati iyi bir seçenek olacaktır. Üzerinde isimlerinizin, yıl dönümü tarihinizin yer aldığı bu özel duvar saatinde bir de sevgiliye aşk sözleri de yer alabilir. En güzel sözler ile süslenen bu özel duvar saatinin aşkınıza özel tasarlanması sevgilinizin çok hoşuna gidecek, yılbaşı gününü unutulmaz kılacaktır. Dekoratif olarak da aşk yüklü bir atmosfer yaratacak bu şık duvar saati sevgiliye alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi seçeneklerinden biri.

  Sevgiliye Özel Duvar Saati
   


  Sevgiliye Özel Ahşap Müzik Kutusu

  Sevgiliye Özel Ahşap Müzik Kutusu
  Sevgiliye Özel Ahşap Müzik Kutusu

  Sevgiliye Özel Ahşap Müzik Kutusu
  Sevgilinize sıradanlıktan uzak, değişik ve hoş bir hediye vermek istiyorsanız küçük boyutu ve güzel müzik sesiyle bu müzik kutusu iyi bir hediye tercihi olacaktır. Sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünüzde, Sevgililer Günü’nde, yılbaşında veya herhangi bir özel günde ilginç bir hediye vermek istiyorsanız aşkınıza özel hazırlanan müzik kutusu değişik bir etki yaratacaktır. Değişik tınılar duymayı seven bir sevgiliniz varsa sık sık yanında taşıyacağı bu küçük ahşap hedie onun oldukça hoşuna gidecektir. Sevgiliye özel sözler ile birlikte böyle bir hediye vererek onu etkileyebilir, onda aşkınıza dair hoş bir hatıra daha bırakabilirsiniz.

  Sevgiliye Özel Ahşap Müzik Kutusu
   


  Resimli Puzzle

  Resimli Puzzle
  Resimli Puzzle

  Resimli Puzzle
  Bazı insanların hayatımızda tamamlayıcı bir rolü olabilir. Eğer sevgiliniz sizin gözünüzde o durumdaysa, eğer ona olan aşkınız tarif edilemez boyutta ise ve onsuz geçen her gün eksik, onsuz yaşanan her şey biraz eksik gibi hissediyorsanız o da sizin hayatınızın tamamlayıcısı rolünde demektir. Tıpkı bir puzzle parçası gibi! Hayatınızın en önemli parçası olan biricik sevgilinize 130 parçadan oluşan fotoğraflı bir puzzle hediye ederek onu şaşırtabilir ve etkileyebilirsiniz. Puzzle parçaları tamamlandığında ortaya sevgilinizle geçirdiğiniz en güzel zamanlardan birini yansıtan harika bir fotoğraf çıkacaktır. Bu değişik hediye sevgilinizi çok mutlu edecektir. Sevgiliye aşk sözleri ile birlikte yıl dönümünde verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği.

  Resimli Puzzle
   


  Sevgiliye Hediye Küçük Prens Kar Küresi

  Sevgiliye Hediye Küçük Prens Kar Küresi
  Sevgiliye Hediye Küçük Prens Kar Küresi

  Sevgiliye Hediye Küçük Prens Kar Küresi
  Eğer klasiklerden hoşlanan bir kız arkadaşınız varsa ve ona bir yılbaşı hediyesi seçemiyorsanız, nasıl bir hediye alacağınız konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız küçük prens kar küresi çok hoş bir tercih olacaktır. Çocukluğumuzdan bu yana severek okuduğumuz hikayenin kahramanı olan küçük prensi içeren bu kar küresi oldukça romantik bir hediye tercihi olacaktır. Kız arkadaşınız klasiklerden hoşlanıyorsa ona böyle bir hediye verebilirsiniz. Evinde süs olarak kullanabileceği bu kar küresi oldukça klasik bir hediye olmakla birlikte romantikliğinde baş tacıdır. Oldukça güzel tasarıma sahip bu hediyeyi tercih etmek kız arkadaşınıza uzun yıllar unutamayacağı bir hatıra bırakmak demektir. Yılbaşında sevgiliye özel sözler ile birlikte böyle bir hediye vererek onunla çok uzun yıllar birlikte olma arzunuzu da dillendirebilirsiniz.

  Sevgiliye Hediye Küçük Prens Kar Küresi
   


  Sevgililere Özel Kol Düğmesi

  Sevgililere Özel Kol Düğmesi
  Sevgililere Özel Kol Düğmesi

  Sevgililere Özel Kol Düğmesi
  Özel günlerde sevgiliye hediye alırken genelde romantik seçeneklere yönelmeyi tercih ederiz. Sıradan olmayan, aşk dolu bir mesaj içeren, güzel duyguları ifade etmeye yarayacak anlamlı ve etkileyici bir hediye seçmeye özen gösteririz. Böyle durumlarda aşkınıza özel tasarlanacak son derece etkileyici hediyelere yönelmek en doğrusu olacaktır. Çünkü size özel bir hediye seçmek hediye için gösterdiğiniz çaba ve düşünceyi de gösterir nitelikte olur. Örneğin erkekler için önemli bir aksesuar olan kol düğmeleri üzerine sevgilinizle sizin baş harfleriniz bir kalp sembolüyle işlendiğinde aşk yüklü bir hediyeye dönüşür. Yıl dönümünüzde, doğum gününde, Sevgililer Günü geldiğinde veya yılbaşında sevgiliye aşk sözleri ile birlikte verilebilecek en güzel hediyelerden biri. Böyle bir hediye ile sevgilinizin kendini çok özel ve değerli hissedecek ve özel gününüz daha anlamlı hale gelecektir. Biricik sevgilinize uzun yıllar severek kullanacağı ve hatıra olarak saklayacağı harika bir hatıra da bırakmış olursunuz. Sıradan olmayan, farklı, romantik ve etkileyici bir hediye vermek isteyenler için kare şeklindeki metal ve aşkınıza özel bu kol düğmeleri iyi bir tercih olacaktır.

  Sevgililere Özel Kol Düğmesi
   


  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu
  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu

  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu
  Sevgilinize aşk dolu bir hediye vermek istiyorsanız tarihli ve kalp şeklindeki bir çikolata kutusu vererek hem çok tatlı hem de romantik bir an yaşatabilirsiniz. Sevgilinize özel günlerinizde unutulmaz bir an yaşatmak için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Zevkle yiyeceği çikolatalar sonrasında kalp şeklindeki aşkınıza özel tasarlanmış kutu hatıra olarak kalacaktır. Sevgiliye aşk sözleri eşliğinde doğum gününde, yıl dönümünüzde böyle bir hediye verebilir ya da onun iş yerine veya evine böyle bir hediye göndererek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz ile sizin de adınızın yer aldığı ve yıl dönümü tarihinizin yer aldığı kalpli kutu tam da aşkınıza özel bir hatıra olacaktır. Sevgilinizin uzun yıllar gözü gibi bakacağı ve her gördüğünde gülümseyerek sizi ve güzel geçmişinizi hatırlayacağı anlamlı bir anı olarak kalacaktır. Hem etkileyici hem de tatlı bir hediye vermek isteyenler için ideal bir seçenek.

  Sevgiliye Özel Tarihli Çikolata Kutusu
   


  Arma Desenli Zippo Çakmak

  Arma Desenli Zippo Çakmak
  Arma Desenli Zippo Çakmak

  Arma Desenli Zippo Çakmak
  Erkek arkadaşınıza doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü gibi özel günler için ne hediye alacağınıza karar vermekte güçlük çekiyorsanız aklınıza direkt sevgilinizin severek kullandığı aksesuarlar gelmeli. Örneğin sevgiliniz sigara kullanıyorsa ve çakmak seçimine özen gösteriyor ise ona şık bir çakmak hediye edebilirsiniz. Tabii ki sadece güzel bir çakmak hediye etmek de yetmez, ona ismine özel şık bir çakmak hediye ederseniz daha etkileyici olacaktır. Arma desenli isminin baş harflerinin yer aldığı bu şık Zippo çakmak erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidecektir. Hediyenin kişiye özel olması sevgilinizin kendini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Sevgiliye doğum günü sözleri ile sizin için ne kadar önemli ve değerli olduğunu ifade edebilir ve böyle etkileyici ve akılda kalıcı bir hediye vererek uzun yıllar saklayacağı bir hatıra da bırakabilirsiniz.

  Arma Desenli Zippo Çakmak
   


  İsme Özel Metal Ayna

  İsme Özel Metal Ayna
  İsme Özel Metal Ayna

  İsme Özel Metal Ayna
  Sürekli aynı hediyelerin etrafında dönmekten sıkıldıysanız ve sevgilinize çok özel ve anlamlı bir hediye vermek istiyorsanız kız arkadaşınıza ismine özel bir ayna etmek düşünceli bir hareket olacaktır. Bir kadına ayna hediye etmek içerisinde çok güzel anlamlar barındıran bir davranıştır. Güzel sevgilinize, kendisinden daha güzel bir hediye bulunamayacağını ifade etmek veya onu ne kadar güzel bulduğunuzu belirtmek için böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri ile doğum gününde veya yıl dönümünüzde böyle güzel mesajlar içeren bir hediye vererek ona unutamayacağı bir an yaşatabilirsiniz. Özel günlerinizi daha da anlamlı ve unutulmaz kılacak bu güzel hediye kız arkadaşınızın uzun yıllar kullanacağı ve severek saklayacağı bir hatıra olacaktır.

  İsme Özel Metal Ayna
   


  Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü

  Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü
  Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü

  Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü
  Sevgili ile geçirilen her an çok güzeldir. Karşılıklı aşık olduğunuz, sevdiğiniz insanla geçirilen vakitler çok özel ve değerli olur. Bu anlar hiç akıldan çıkmaz, sık sık gülümseyerek anılır. Bu güzel anları hatırlamaya yardımcı olan, bu özel zamanları ölümsüz kılmaya yarayan araç da şüphesiz ki o anlarda çekilen fotoğraflardır. Biricik sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anların fotoğraflara yansıması güzel anılarınızın ölümsüzleşmesini sağlar. Hal böyle olunca da bir sevgiliye alınabilecek en özel hediyelerden biri ona içerisinde en güzel zamanlarınızda çekilen fotoğraflarınızın yer aldığı bir fotoğraf albümü hediye etmek olacaktır. Ona güzel zamanlarınızı hatırlayabileceği bir hediye vermiş bir nevi ona güzel anılarınızı başka bir yolla hediye etmiş olursunuz. Aşkınıza özel bir fotoğraf albümü sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünüzde veya Sevgililer Günü gibi özel günlerde verilebilecek en özel hediyelerden biridir. Kapağında sevgilinizle isimlerinizin yer aldığı, sevgiliye aşk sözleri işlemeli ahşap bir kapağa sahip bir fotoğraf albümü aşkınızın çok hoşuna gidecektir. Sevgiliye doğum günü sözleri ile birlikte doğum gününde böyle anlamlı ve etkileyici bir hediye vererek sevgilinize uzun yıllar gülümseyerek bakacağı bir hatıra da bırakmış olursunuz.

  Sevgiliye Özel Fotoğraf Albümü
   


  Highland Viski Seti

  Highland Viski Seti
  Highland Viski Seti

  Highland Viski Seti
  Birine hediye almaya karar verdiğinizde başlıca göz önünde bulundurmanız gerekenler; hediye alacağınız kişinin ilgi alanları, hoşlandığı şeyler, zevkleri, mesleği gibi özellikleridir. Hediye aramaya bu şekilde başlarsanız sevgilinize kendini çok özel hissedeceği bir hediye vermeniz daha da kolaylaşacaktır. Örneğin erkek arkadaşınız alkol tüketmeyi seven, viski içmeyi seven bir insansa ona hediye edeceğiniz highland viski seti çok hoşuna gidecek bir hediye olacaktır. Özel günlerinizde sevgiliye aşk sözleri eşliğinde kendini özel hissettirecek bir hediye vermek istiyorsanız bu set iyi bir tercih olabilir. 2 viski kadehi ve 1 adet viski şişesinden oluşan sette şişe üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilir, kadehler üzerine de isminin baş harflerinden oluşan ambleme benzer bir sembol kondurabilirsiniz. Böylece hediye, sevgilinizin aklına gelmeyecek kadar farklı ve etkileyici olacaktır. Jack Daniel’s tasarımlı viski seti viski içmeyi seven insanlar için ideal bir hediye tercihi olacaktır. El işçiliği ile kendine hayran bırakan bu set sevgilinizle geçirdiğiniz özel zamanları da güzel kılacaktır.

  Highland Viski Seti
   


  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa

  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa
  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa

  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa
  Sevgilinize çok özel bir hediye vermek istiyorsanız ilişkinizin sembolü olabilecek seçeneklere yönelmelisiniz. Anlamlı ve etkileyici bir hediye seçmek istiyorsanız aşkınıza özel tasarlanan ürünler size yardımcı olacaktır. İsimleriniz ve fotoğraflarınızla süslenen bir kupa sevgiliye aşk sözleri ile birlikte verildiğinde etkileyici bir atmosfer oluşmasını sağlayabilir. Sevgililer Günü geldiğinde biricik sevgilinize böyle anlamlı bir hediye vererek sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilir, güzel bir kutlama ile ona güzel bir gün yaşatabilirsiniz. Aşkınızın çok güzel bir hatırası olarak kalacak kupa uzun yıllar sonra tekrar birlikte baktığınızda sizi gülümsetecek bir hatıra olacaktır. Hediyenin aşkınıza özel olması sevgilinizi çok mutlu edecektir. Özel günlerinizde sevgilinize vereceğiniz hediyeyi seçme konusunda kararsızlık ve tedirginlikler yaşıyorsanız aşkınıza özel kupa seçeneğini değerlendirmelisiniz.

  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Kupa
   


  Kız Arkadaşa Özel Peluş Emoji Terlik

  Kız Arkadaşa Özel Peluş Emoji Terlik
  Kız Arkadaşa Özel Peluş Emoji Terlik

  Kız Arkadaşa Özel Peluş Emoji Terlik
  Kız arkadaşınıza hediye seçmekte zorlanıyorsanız sık kullandığı eşyaları göz önünde bulundurarak ona özel bir hediye fikri edinebilirsiniz. Sevgiliniz evinde bile süslü bir şekilde dolaşmayı seven biriyse ona özel alacağınız emoji terlik onun oldukça hooşuna gidecektir. Doğum günü gelip çattığında sevgiliye doğum günü sözleri eşliğinde ona kendisini çok özel hissettirecek bu hediyeyi vererek mutlu edebilirsiniz. Sevgiliye aşk sözleri ile süslenen her hediye zaten çok güzeldir. Bu hediye de özel günlerde kız arkadaşınızı mutlu edebilecek türden bir tercih olacaktır. Sevgilinizin zevkine göre hoşlanacağı şirinlikte ve sosyal medya çılgınlığına özel hediye almak ideal bir hediye tercihi olacaktır.

  Kız Arkadaşa Özel Peluş Emoji Terlik
   


  Sevgiliye Özel Şarap Kadehleri

  Sevgiliye Özel Şarap Kadehleri
  Sevgiliye Özel Şarap Kadehleri

  Sevgiliye Özel Şarap Kadehleri
  Hem kadınlara hem de erkeklere alınabilecek en güzel hediye seçeneklerinden biri de şarap kadeh setidir. Sevgilinizle baş başa kutlama yapacağınız doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü veya yılbaşı gibi özel günlerde kutlamanızı renklendirecek ve ortamı daha da romantik bir havaya büründürecek harika bir hediye olacaktır. Sevgiliye aşk sözleri söyleyerek baş başa ve özel bir kutlama yaptığınız önemli günlerinizde isimlerinize özel kalpli şarap kadehlerinden oluşan bu set çok etkileyici olacaktır. Mum ışığında, çiçekler ve müzikler eşliğinde geçirilen romantik akşamlar bu aşkınıza özel şarap kadehleri ile süslenecek ve özel günleriniz daha unutulmaz kılınacaktır. Sevgiliye doğum günü sözleri sonrasında aşkınıza özel bu şarap kadehlerini tokuşturarak ona harika anlar yaşatabilirsiniz. Akıldan çıkmayacak, etkileyici ve sıradanlıktan kesinlikle uzak bir hediye arayanlara sevgili ile geçirilen özel günler için harika bir hediye seçeneği…

  Sevgiliye Özel Şarap Kadehleri
   


  Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent

  Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent
  Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent

  Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent
  Aşkınıza özel günlerinizde sıradan olmayan farklı bir hediye vermek istiyorsanız ona saksıda minyatür bir bahçe hediye edebilirsiniz. Belki de hayallerinizi süsleyen ortamlara benzeyecek bu minyatür bahçe aşkınızın bahçesi olacak ve aşkınıza özel hazırlanmış olması da hediyeyi daha etkili kılacaktır. Üzerinde bahçenin ikinize ait olduğunu belirten minik bir tabela bulunması sevgilinizin çok hoşuna gidecektir. Çiçekleri ve bitkileri çok seven kadınlar için ideal bir hediye tercihi olabilecek bu minyatür bahçede sukulentlerin yanında minik bir bank bulunmakta ve minyatür ağaç üzerinde aşkınızı temsilen kalp sembolü bulunmaktadır. Seyretmenin bile insanı çok mutlu edebileceği bu hediyeyi sevgiliye özel sözler ile birlikte sunduğunuzda aşkınız çok etkilenecek ve çok sevinecektir. Doğum gününde veya Sevgililer Günü’nde sevgilinize böyle anlamlı, romantik ve etkileyici bir hediye verme fikrini düşünmelisiniz.

  Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent
   


  Zümrüt Kolye Cep Aynası Hediye Seti

  Zümrüt Kolye Cep Aynası Hediye Seti
  Zümrüt Kolye Cep Aynası Hediye Seti

  Zümrüt Kolye Cep Aynası Hediye Seti
  Sevgilinize özel günlerinizde hediye seçmekte zorlanıyor ve sadece bir hediye ile de yetinmek istemiyorum diyorsanız biricik sevgilinize zümrüt bir kolye ve cep aynasından oluşan bu şık seti hediye edebilirsiniz. Takılar her kadın için değerli bir hediyedir, zümrüt taşlı ve sonsuzluk sembollü şık kolye de aşkınızın çok hoşuna gidecektir. Her zaman severek kullanacağı bir aksesuar haline dönüşecektir. Kolyenin yanında bir de sevgilinize minik bir cep aynası hediye ederek ona aşkınızın sembolü olarak bir hatıra daha bırakmış olursunuz. Ona “Sana senden daha güzel bir hediye bulamadım.” gibi etkileyici bir mesaj verebilir bunu sevgiliye özel sözler arasında dillendirebilir ve sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz. Ayrıca kapaklı metal cep aynası üzerinde sonsuzluk sembolünün isimlerinizden oluşması da hoş bir ayrıntı olarak sevgilinizin aklına kazınacaktır. Hediyenin aşkınıza özel olması sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Sadece bir hediye vermekle yetinmek istemeyenler kız arkadaşları için böyle bir hediye seti alıp sevgiliye aşk sözleri ile sunarak unutulmaz anlar yaşatabilirler.

  Zümrüt Kolye Cep Aynası Hediye Seti
   


  sevgiliye hediye bakmak ve daha fazla seçenek görmek istiyorsanız hemen sitemize uğrayın!

  1 YORUM

  Leave a Reply