Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri – 14 Şubat Sevgili Hediye Önerileri

Sevgililer günü hediyesi fikirleri arasında partnerinize en çok hitap edecek hediyelerden birisini bulabilirsiniz. Kişiye özel tasarım ürünleri ile sevgilinizin kendini özel hissetmesini sağlayabilir ya da tercih ettiğiniz ürün ile günün anlam ve önemini kalıcı hale getirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü kış mevsiminde olduğu için sevgilinizin içini ısıtacak pelüş oyuncaklar alabilir ya da mevsimdeki romantik anları yansıtacak kar küreleri ile küçük fakat anlamlı bir hediye oluşturabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyeleri içerisinde aynı zamanda partnerinizin sürekli olarak yanında taşıyabileceği kolye ya da bileklikler de bulunmaktadır. Deri ya da gümüş detaylardan oluşan bu bileklikler ile sevginizi hatırlatan bir hediye hazırlamış olabilirsiniz.

Hediye fikirleri arasında özel olarak hazırlanmış çikolatalar ya da kadeh setleri gibi alternatif ürünler bulabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm anılarınızı ölümsüz bir çerçeveye sığdıracak fotoğraf baskılı hediyeleri de tercih edebilirsiniz.

Fotoğraflı hediyeler içerisinde yer alan hediyeler de kişiye özel olarak hazırlandıkları için aynı zamanda bu fotoğraflar ile birlikte küçük ve özel notlarla da hediyenizi daha etkili bir hale getirebilirsiniz.

Seni Sevmemin 32 Sebebi Çikolata

sevgililer günü hediye fikirleri

Sevgililer günü hediyeleri içerisinde yer alan bu çikolata kutusunun içerisinde yer alan çikolatalar üzerinde seni neden seviyorum sorusuna cevap olarak yazılmış sözler bulunmaktadır. Oldukça romantik bir hediye olarak tercih edilmesinin yanı sıra lezzetli çikolatalar da tatlı bir sevgililer günü hatırası bırakmanızı sağlayacaktır.

Ürün, kırmızı bir kalpli kutuda hazırlanmakta olup aynı zamanda çikolata kaplarının da birbirinden farklı renklerle sunulması, hediyenizin etkili bir görüntüye sahip olmasını amaçlamaktadır. Bu nedenle hem romantik hem de etkileyici bir hediye olarak tercih edilebilmektedir.

Sütlü çikolataların paketlenmesi ile hazırlanmış olan ürünlerimiz üzerinde yer alan cümleler kalıp cümlelerden oluştuğu için aynı zamanda şiir ya da güzel söz bulmakta zorlanan kişiler için de iyi bir hediye olacaktır.

Çikolatalı hediyeler yalnızca sevgililer gününde değil pek çok özel günde kullanılmakta olan hediye önerileri arasında yer almaktadır. Üzerindeki baskıları sayesinde bu ürünlerin partnerinizi mutlu edecek bir hediye olarak tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Fotoğraf Baskılı LED Lamba

sevgililer günü hediyesi fikirleri

Sevgilisine hediye almak isteyenler için sunulmakta olan önerilerden birisi olan fotoğraf baskılı LED lamba, sevgilinizin gece boyunca fotoğraflarınız eşliğinde uyumasını sağlayacak duygusal bir hediye olarak bilinmektedir.

LED lambanın yansımasından dolayı parlak bir görüntü elde edilerek, fotoğraflarınızın daha kaliteli bir biçimde görüntülenmesi sağlandığı gibi aynı zamanda standart çerçevelere göre daha orijinal bir fikir olarak tercih edilmektedir.

Fotoğraf baskısının yanı sıra aynı zamanda ilişkinizin başladığı tarihi ve isimleri de fotoğraflarınızın altına yansıtabileceğiniz için siz özel bir anlam barındıran hediyeler arasında yer alan bir öneri olarak seçilebilmektedir.

Sarı renk lambasının ışığının yanı sıra alt kısmında ahşap bir destek bulunduğu için çalışma masalarında ya da yatak başında bulunan dolapların üzerinde kullanılmak için uygun bir dekoratif hediyedir.

100 Dilde Seni Seviyorum Gümüş Kalp Kolye

sevgililer günü hediye önerileri

Kolye ya da bileklik gibi çok standartlaşan hediye önerilerine yeni bir soluk olarak gelen 100 dilde seni seviyorum yazılı kolye, kalp olarak tasarlanan gümüş bir kolye ucunun içerisinde özel bir hediyeye dönüşmektedir.

Yalnızca gümüş kalpli bir kolye gibi görünen bu hediye önerisi aynı zamanda içerisindeki baskıları sayesinde sevgilinize her gün yeniden onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatmanıza yardımcı olacak özel bir üründür.

Kolyenin üzerinde bulunan seni seviyorum baskıları normal kullanımda görünmediği için günlük kullanımda şık bir kolye modeli olurken aynı zamanda mercek altından yansıtıldığında seni seviyorum cümleleri ile özel bir anlama da ulaştığı için etkili bir hediye olarak bilinmektedir.

Beyaz renkli zirkon taştan oluşan bu kolye sevgilinizin özel günlerinde kullanması için şık bir tasarımdan oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra küçük ve rahat kullanıma uygun olduğu için isteğe bağlı olarak günlük bir kolye olarak da kullanılabilmektedir. Ana malzemesi gümüş olduğu için ciltte de herhangi bir hasa oluşturmayacağından kalıcı olarak kullanılabilen bir hediye isteyenler için tercih edilmektedir.

Kişiye Özel Sevimli Peluş Ayı

14 şubat sevgililer günü hediyesi fikirleri

Sevgilisine sevimli bir hediye almak isteyenler için uygun olan pelüş ayı ürünü aynı zamanda üzerindeki baskısı ile kişiye özel bir hediyeye dönüşmektedir. Oyuncak üzerine istediğiniz isim ya da replik ile baskı oluşturabilir ve bu sayede sevgililer gününde özel bir hediye hazırlatmış olabilirsiniz.

50 cm ölçüsünde olan bu pelüş ayının aynı zamanda ortalama boylarda olması sayesinde yatak üstlerinde de dekor olarak kullanılabilmektedir. Özellikle sevgilisinin sürekli yanında bulunacağı bir hediye arayanlar için bu ürün oldukça sevimli ve etkileyici bir ürün olarak bilinmektedir.

Peluş ayı üzerine yapılan baskının yıkama esnasında çıkmayacak olması ve aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden yapılmış olması sayesinde uzun süreler boyunca hatırasını saklamak mümkün olmaktadır.

Kişiye özel bir hediye olması nedeniyle paketleme esnasında da özel bir tül ile hazırlanarak teslim edilmekte olup, sevgilinizin bu özel günde mutlu olması için tüm koşullara uygun bir teslimat yapılmaktadır.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

sevgililer günü hediyesi ilginç fikirler

Sevgili hediyeleri içerisinde yer alan ürünler genellikle bayanlar için hazırlanmış ürünlerdir. Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi fikirleri arasında da genellikle cüzdan ya da kemer gibi ürünler bulunmaktadır. Sevgilisine daha orijinal bir hediye almak isteyenler için ise karakalem tasarımlı kişiye özel kupa ürünü oldukça etkileyici bir seçenek olarak tercih edilebilmektedir.

Kupa hem rahat kullanımı olan bir ürün olmakla birlikte hem de karakalem tasarımı sayesinde standart bir hediye olmaktan çıkarak kişiye özel ve romantik bir hediye olarak tercih edilebilmektedir.

Kupa üzerinde yer alan karakalem tasarımı farklı fotoğraflar ile hazırlanabilmektedir. Bu fotoğraflar içerisinden yalnızca sevgilinizin fotoğrafını seçebildiğiniz gibi aynı zamanda birlikte çekindiğiniz bir fotoğrafı da kullanabilirsiniz.

Porselen bir kupa üzerine yapılan karakalem baskılar için tercih edilecek fotoğrafların aynı zamanda 1MB boyutunda olduğu için görüntü bakımından da kaliteli bir hediye olarak hazırlanabilmektedir.

Piedmont Şarap Kadeh Seti

romantik sevgililer günü hediye fikirleri

14 Şubat sevgililer günü hediyesi fikirleri arasında daha farklı bir ürün seçmek isteyenler için önerilen şarap kadehi seti, özellikle romantik anları seven çiftler için oldukça uygun bir hediye önerisidir. İki kadehin de isimli olarak hazırlanmış olması sayesinde aynı zamanda kişiye özel bir ürün seçilmesi de sağlanmış olmaktadır.

Şarap kadehleri üzerine isim baskısı yapılırken lazer kesim yöntemi kullanılmaktadır. Bu sayede daha kalıcı bir işleme yapılmakta olup bulaşık makinesi gibi yıkamalarda da eskime olmasının önüne geçilmektedir. Uzun ömürlü bir hediye tercih etmek isteyenler için ikili bardaktan oluşan kadeh setleri önerilmektedir.

Özel hediye paketi ile hazırlanmakta olan şarap kadehi ile hem sevgilinize hediye alıp hem de aynı hediye ile özel bir akşam yemeği yiyerek sevgililer gününüzü unutulmayacak bir güne dönüştürebilirsiniz.

Şarap kadehlerinin özel günlerinizi romantik bir ana dönüştürmesi için kullanılacak bir hediye olması sayesinde sevgililer gününüzün yanı sıra uzun süreli olarak kullanılması sağlanacağı için hatıralarınızı yıllar geçse de yeniden canlandırabilirsiniz.

İsim Yazılı Deri Bileklik

erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi fikirleri

Sevgiliye hediye olarak verilen önerilerden bir diğeri de bileklik modelleridir. Erkekler için sevgililer günü hediyesi fikirleri arasında yer alan bilekliklerin özel olarak sevgilinizin ismini yazdırarak hazırlatabilirsiniz.

Hediye bileklikleriniz üzerine yalnızca sevgilinizin ismini yazdırabildiğiniz gibi aynı zamanda ikinizin ismini de yazdırarak sürekli kullanacağı bir bileklik ile sevgililer gününde orijinal bir hediye ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Standart hediyelerin yanı sıra bu ürünler ile parterinizi mutlu ederken aynı zamanda şaşırtabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyeleri içerisinde yer alan bilekliklerin isim yazılan bölümü paslanmaz çelikten oluşturulduğu için günlük kullanımlara uygundur. Bununla birlikte kaliteli bir deriden oluşturduğu için özel günlerde de kullanılabilecek bir hediye olarak önerilmektedir.

Fotoğraf Baskılı Ahşapfoto

en iyi sevgililer günü hediyesi fikirleri

Sevgililer günü hediyesi fikirleri bayan için oldukça farklı çeşitlerden oluşmaktadır. Bileklik ve kolye modelleri bayanların vazgeçilmez hediyelikleri arasında yer alırken aynı zamanda fotoğraf içerikli ürünler de bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Fotoğraf baskılı ahşap çerçevelerin lazer baskıları ile hazırlanmış olmasının yanı sıra sizin için özel olan bir şiirin ya da özel bir yazının da fotoğrafınızın yanına lazer ile yazılmasını sağlayarak hatıralarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ahşap fotoğraflık hediye ürünü aynı zamanda özel bir ayak ile gönderilmekte olup masa üzerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Masa üzerinde kullanmayı tercih etmeyenlerin ise askılık yardımıyla duvarda kullanmaları mümkün olmaktadır.

Özenli bir hediye paketi ile gönderilmekte olan bu hediyelik hem bayanlar hem de erkekler için uygun olan bir hediye seçeneği olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmekte olup aynı zamanda farklı özel günlerin hediyeleri olarak da tercih edilebilmektedir.

Müzik ve Işıklı Kar Küresi

sevgililer günü hediyesi orijinal fikirler

Kar küresi hediyesi 14 Şubat sevgililer gününde en çok tercih edilmekte olan ürünler arasında yer almaktadır. Sevgililer günü hediyesi için ilginç fikirler isteyenler için Winter and Love olarak bilinen ve sevgiliniz ile sizi temsil eden bu kar küresini tercih etmeniz oldukça romantik bir hediye olacaktır.

Kar küresinin müzikli olması da hediyenin standart ürünlerden farklı olmasını sağlamaktadır. Piller yardımıyla uzun süreli olarak hem müziğinin hem de ışığının kullanılabilir olması, sevginiz gibi hediyenizin de uzun süreli olmasını sağlamaktadır.

Kar küresi hediyesinin ortalama 10 cm civarlarında boyutu bulunduğu için oldukça ergonomik bir yapısı da bulunmaktadır. Masa üzerinde ya da yatak odasında kullanım için uygun olan bir hediye önerisidir.

Fotoğraf Baskılı Ahşap Müzik Kutusu

sevgililer günü hediye ne alınır

Sevgililer günü hediyesi için fikirler arasında yer alan ahşap müzik kutusu, romantik çiftlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İçerisinde birden fazla müziğin bulunması sayesinde birlikte romantik anlar geçirmeniz de sağlanabilmektedir.

Ahşap müzik kutunuzun üzerine istediğiniz herhangi bir fotoğrafın bastırılabilmesi sağlanmaktadır. İkinizin birlikte olduğu ve özelleştirmek istediğiniz fotoğrafları müzik kutusu yardımıyla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Aşk şarkılarından oluşan beş şarkılık müzik listesinin ahşap bir kutuda olması dayanıklı olmasını da sağlamaktadır. 6 mm kalınlıkla olan bu kutu üzerindeki baskı da UV teknoloji ile hazırlandığı için kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

5 Fotoğraf Kolajlı Hediye Mini Ahşap Foto

sevgililer günü için hediye fikirleri

Sevgililer günü hediyeleri arasında en çok kullanılan malzemeler fotoğraflardır. Fotoğraflar uzun süreli olarak anılarınızı ölümsüzleştirmeyi sağlamakla birlikte aynı zamanda özel tarihlerinizi de aynı görsel üzerinde hatırlamanızı sağlayabilmektedir.

Masaüstünde ayaklı aparatı ile birlikte kullanılmakta olan mini ahşap fotoğraf ürünü sevgililer günü hediyesi orijinal fikirler seçeneklerinin başında yer almaktadır. Aynı zamanda kolaj olarak birden fazla fotoğraf ile hazırlandığı için tüm anılarınızı aynı yerde görmeniz mümkün olmaktadır.

Kişiye özel olarak kullanılmakta olan bu hediyelik, küçük bir boya sahip olduğu için her yerde sergilenmeye uygundur. Hem çalışma odalarında ve yatak odalarında hem de uygun konseptler hazırlanılarak oturma odalarında da kullanılabilmektedir.

5 fotoğrafın bir araya getirilmesi ile kullanılmakta olan bu ürünün isteğe bağlı olarak beş fotoğraftan daha az fotoğrafla kullanılması da mümkün olmakla beraber orijinal konsepti beş fotoğraftan oluşmaktadır.

Fotoğraf Baskılı Mini Ahşap Foto

14 şubat hediye fikirleri

Değişik sevgililer günü hediyesi fikirleri arayışında olanlar için tercih edilmekte olan bu ürün özellikle özel anlarını masalarında görmek isteyenler için önerilmektedir. Küçük boyut olarak hazırlanmakta olan bu üründe fotoğrafın yanı sıra tarihin de kullanılması mümkün olmaktadır.

Ayaklı aparatı sayesinde masa üzerinde çok rahat bir biçimde kullanılmakta olup geniş bir yapısı olduğu için ayaklık olmadan da masada kullanılması mümkün olmaktadır. İsteğe bağlı olarak farklı alanlarda da sergilenmesi mümkün olmaktadır.

Ahşap bir yapısının olması, hediyeyi uzun süreli kullanmak isteyenler için uygun olmaktadır. 1,5 cm kalınlığı olması nedeniyle de sehpa ya da masa gibi alanlarda da şık bir konsept oluşturulabilmektedir.

Bu hediye özel bir ürün arayanlar için oldukça etkileyici bir ürün olarak bilinmektedir. Sevgiliniz ve sizin tanışma yıldönümü ya da evlilik yıl dönümü gibi tarihlerin de fotoğrafınızın altında romantik bir biçimde yazılması sağlanabilmektedir.

İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

sevgililer günü hediyesi fikirleri erkek

Sevgililer günü hediyeleri içerisinde yer alan ürünler arasından erkekler için tercih edilmekte olan bir ürün de cüzdan modelleridir. En iyi sevgililer günü hediyesi fikirleri arasında yer almakla birlikte aynı zamanda kişiselleştirilmiş bir hediyeye de dönüştürülebilmektedir.

Hakiki deriden üretilmekte olan bu ürünün 8 adet kart kullanım alanı olduğu için kullanışlı bir hediye olduğu da bilinmektedir. Bunun yanı sıra 2 farklı para ya da kağıt koyma bölümü de bulunduğu için günlük kullanıma oldukça uygundur.

Hediyeyi tercih etmek isteyenlerin isteğe bağlı olarak hem siyah hem de taba renklerini tercih etmeleri mümkün olmaktadır. Renklerde kalite farkı bulunmamakta olup yalnızca kişisel beğenilere göre seçilmektedir.

Cüzdanın sağ alt köşesine imza stili ile hazırlanmış isim işlemesi yapılmaktadır. Lazer kesim ile yapılmakta olan bu işlemeler kalıcı olmakla birlikte uzun süreli olarak aynı kalitede kullanılabileceği için hem özgün hem de orijinal bir hediye önerisi olarak bilinmektedir.

Spotify Tasarımlı Fotoğraflı 3D Led Lamba

ilginç sevgililer günü hediyesi fikirleri

Son dönemlerde en çok tercih edilen Spotify tasarımları sevgililer günü hediyeleri içerisinde de yerini almaktadır. Özellikle müzik dinlemeyi seven çiftler için tercih edilmekte olan bu ürünlerin en orijinal hediye ürünleri arasında yer aldığı bilinmektedir.

Romantik sevgililer günü hediyesi fikirleri içerisinde yer alan bu tasarımların led lambası ile kullanıldığı için sarı renk olarak yansıtıldığı bilinmektedir. Hem dekoratif hem de gece lambası olarak kullanılmakta olan bu ürünün masa üzerinde de sergilenmesi mümkün olmaktadır.

Hem telefon hem de bilgisayar üzerinden USB ile bağlantı kurulmasını sağlayan bu ürünün güç sağlayıcı ürünlerle de kullanılması mümkün olduğu için oldukça işlevsel bir hediye olarak tercih edilebilmektedir.

Alt bölümü masif ahşaptan oluşmakta olan bu ürünün UV baskı tekniği ile hazırlanması mümkün olduğu gibi aynı zamanda akrilik levha üzerinden yansıtma yaptığı içi kaliteli bir görüntü sunmaktadır.