Kız Kardeşe Doğum Günü Hediyesi

Kız Kardeşe Doğum Günü Hediyesi

Dikkatinizi Çekebilir ► Kız Kardeşe Doğum Günü İçin Hediye

Kız kardeşi olanlar iyi bilir; dünyadaki en değerli varlığınız kız kardeşinizdir. Onu sizin kadar çok kimsenin sevemeyeceğini bilirsiniz ve ona birisi zarar verecek olsa hemen kaplan kesilirsiniz. Ayrıca kimse sizin kadar iyi tanıyamaz onu. Hediyelere gelince de konu böyledir, kardeşinizin tarzına uygun hediyeleri sizden iyi kimse bilemez. Onun en özel gününde ona en özel hediyeyi alacak olan kişi de sizsiniz. Bu yüzden kız kardeşe doğum günü hediyesi almak önemli bir olaydır.

Çocukluğunuzdan bu yana hiçbir zaman yanınızdan ayrılmamış kız kardeşinize sizin sürekli yanınızda olduğu için kişiye özel  hediye almak istemez misiniz? Elbette herkes ona bir hediye alacak, ancak sizin aldığınız hediyenin bir fark yaratması gerekir. Onu ne kadar çok sevdiğinizi ve ona vermiş olduğunuz değeri göstermek için hediye sepeti’ne uğramanız yeterli. Kız kardeşe doğum günü hediyesi almak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı diyeceksiniz.Birlikte parkta oturup dondurma yediğiniz o kız kardeşiniz artık büyüdü ve sizden hediye bekliyor. Kız kardeşe doğum günü hediyesi ve daha özel günler için hediyeler bakmak da ayrıca hayatın en güzel yanlarından biri olarak kabul edilebilir. Ona vereceğiniz hediyenin heyecanı kardeşiniz sizden hediyeyi alırken ona geçecek.

Hayatınız boyunca yanınızda olan ve en büyük desteği her zaman ondan gördüğünüz kız kardeşinize alacağınız en ufak bir hediye bile onun mutluluğunu gördükten sonra sizi de sevindirecektir. Ne olursa olsun sevdiğiniz yegane insanlardan olan kız kardeşiniz her zaman daha iyilerine layıktır. Canınızdan çok sevdiğiniz bu değerli insana siz de güzel jestler yapmak istemez misiniz?

Peki kardeşinize doğum gününde en çok seveceği hediyeleri alırken biraz kişisel dokunuşlar katmaya ne dersiniz? Kişiye özel hediyeler ile kardeşinize alacağınız hediye için yapamayacağınız şey yok. Hediyelerinizi daha da özelleştirip, daha çok güzelleştirebilirsiniz. Bu bağlamda kardeşinizi oldukça mutlu eder ve onunla olan samimiyetinizi ileri boyutlara götürebilirsiniz. Hayatınızdaki değerli insanlardan en önemlisi olan kız kardeşinize Özel bir hediye almak gayet mantıklı bir girişimdir.

Bu konuda size yardımcı olmak için buradayız. Gelin sizin için hazırladığımız alternatiflere bir göz atalım. Doğum günü hediyeleri tabi ki insanları oldukça düşündürür ancak size sunacağımız öneriler ile kız kardeşinize uygun en güzel hediyeyi bulabileceksiniz.

Kız kardeşe doğum günü hediyesi seçenekleri için Tıklayın

Kız ve Erkek Bebek Figürlü İkili Kupa

Kız ve Erkek Bebek Figürlü İkili Kupa
Kız ve Erkek Bebek Figürlü İkili Kupa

Kız ve Erkek Bebek Figürlü İkili Kupa
Abisi olarak doğum gününde kız kardeşinize esprili ve her zaman yanında olduğunuzu belli eden bir hediye vermek isterseniz kız ve erkek bebek figürlü bu kupaları tercih edebilirsiniz. Bebekliğinize gönderme de yapan bu kupalarla kız kardeşinizle yapacağınız çay kahve sohbetlerinizin hiç sonu gelmesin isteyeceksiniz. Bu tatlı mı tatlı hediyeyi kız kardeşinize hediye olarak almaktan hiç çekinmeyin. eminiz ki bu hediyenizi oldukça sevecektir.

Kız ve Erkek Bebek Figürlü İkili Kupa
 

Resimli Puzzle 130 Parça

Resimli Puzzle 130 Parça
Resimli Puzzle Hayatınızı güzelleştirecek

Resimli Puzzle Hayatınızı Güzelleştirecek
Puzzle yapmayı seven bir kız kardeşiniz varsa, hatta siz de en az onun kadar çok seviyorsanız bu hediye tam size göre! Beraber çekilmiş bir fotoğrafınızı puzzle haline getirterek kardeşinize hediye edin. İsterseniz kardeşiniz tek başına yapsın; ister beraber yapın. Bizim önerimiz beraber zaman geçirip eğlenmek ve biraz doğum günü dedikodusu yapabilmeniz adına beraber yapmanızdan yana olacak. Haydi kendi Puzzle’ınızı birleştirmeye hemen başlayın.

Resimli Puzzle 130 Parça
 

Nostaljik Masa Mikrofonu

Nostaljik Masa Mikrofonu
Nostaljik Masa Mikrofonu

Nostaljik Masa Mikrofonu
Kardeşiniz şarkı söylemeyi seviyorsa, hele bir de eski şarkılara ve Türk filmlerine bayılıyorsa onun için alabileceğiniz en doğru hediyeyi buldunuz demektir. Bu masa mikrofonu hem şarkı söylerken sesi çok iyi kaydediyor; hem de nostaljik görünümüyle sizi eskilere götürüyor. Kalk kız soğan doğra durumunu yaşatmamak için kız kardeşinize alacağınız bu nostaljik mikrofon ile kardeşinizin bir süper star gibi hissetmesini sağlayacaksınız. Eski Türk filmlerini ve şarkılarını çok seven kız kardeşinize alacağınız bu nostaljik mikrofon ona kendini assolist gibi hissettirecek.

Nostaljik Masa Mikrofonu
 

İtalya Desenli Kaşıklı Kupa

İtalya Desenli Kaşıklı Kupa
İtalya Desenli Kaşıklı Kupa

İtalya Desenli Kaşıklı Kupa
İtalya aşığı bir kız kardeşiniz varsa işiniz biraz zor olabilir. Doğum günü için İtalya’ya indirimli bir uçak bileti yakalayamadıysanız İtalya’yı ona yaşatacak bir hediye tercih edebilirsiniz. İtalya desenli bu kaşıklı kupa o çok görmek istediği Pisa Kulesi figürüyle kardeşinizin favori kupası olacak. Siz de bütçenizi aşmadan kardeşinizi çok mutlu etmiş olacaksınız. Bu ürünün detaylarını öğrenmek için hemen tıklayınız!

İtalya Desenli Kaşıklı Kupa
 

Kişiye Özel Altın Çikolatalı Kavanoz

Kişiye Özel Altın Çikolatalı Kavanoz
Eski Günleri Yad Edeceğiniz Altın Çikolatalı Kavanoz

Eski Günleri Yad Edeceğiniz Çikolatalı Kavanoz
Kız kardeşinize çocukluk günlerinizi hatırlatacak çok keyifli bir hediye almaya ne dersiniz? Çok basit gibi görünse de çocukluğunuzun en güzel dönemini size yeniden yaşatacak olan bu kişiye özel kavanozundaki altın çikolatalar sizi ve kardeşinizi çok duygulandıracak. Biriktirmiş olduğunuz bu altın çikolataları kavanoz içerisinde kardeşinize hediye etmeniz oldukça duygusal bir hediye olacak. Eski günlere bir gönderme yapıp lezzetli bir hediye istiyorsanız bu altın çikolataları tercih etmelisiniz.

Kişiye Özel Altın Çikolatalı Kavanoz
 

Gümüş Kolye Küpe Seti

Gümüş Kolye Küpe Seti
Kız Kardeşiniz İçin En Duygusal Hediye :Kolye Küpe Seti

Kız Kardeşiniz İçin En Duygusal Hediye : Kolye Küpe Seti
Kız kardeşe doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en güzel hediyelerden biridir gümüş kolye ve küpe takımı. Yusufçuk sembollü bu set kız kardeşiniz tarafından çok beğenilecek. Hele ki kız kardeşinizin gençlik çağında olduğunu var sayarsak bu hediye onun için kaçırılmayacak derecede mükemmel olacaktır. Kadınların çok bayıldığı gümüş küpelerden en güzelini kardeşinize hediye etmeyi bir düşünün deriz. Hediyeyi ona vermeden önce kendinize saklamaktan kaçınınız. 🙂

Gümüş Kolye Küpe Seti
 

Fotoğraf Baskılı İnstagram Yastık

Fotoğraf Baskılı İnstagram Yastık
Fotoğraf Baskılı İnstagram Yastık

Fotoğraf Baskılı İnstagram Yastık
Sosyal medyanın giderek yaygınlaşmasıyla birlikte biz de dahil olmak üzere kız kardeşiniz de sosyal ortamı istisnasız kullanıyordur. Ona sosyal ortamın en moda uygulamasının bir yastığını almak ise oldukça güzel bir hediye olacaktır. Uyurken bile sosyal ortamı yanında barındırmak isteyen kız kardeşe alınabilecek en güzel hediyelerin en yeni trendi.. Kendisinin fotoğraflarını içeren bir yastık onun geceleri daha güzel uyumasını sağlayacaktır.

Fotoğraf Baskılı İnstagram Yastık
 

Desenli Kahve Fincanı

Desenli Kahve Fincanı
Falsız Kalmamanız İçin Kahve Fincanı

Falsız Kalmamanız İçin Kahve Fincanı
Kız kardeşlerin ve sizlerin vazgeçilmez etkinliği, kahve falı bakmak.
Güzel gelecekler için güzel fallar bakılması dileğiyle kız kardeşinize kahve fincanı seti alabilirsiniz. Geleceğinizi öğrenmek için en güzel hediye olan kahve fincanından falınıza bakmak ayrı bir güzel olacak.  Gayet güzel bir hediye olan kahve fincanı seti fallarınız için mükemmel olacak. Ama biz yine de size fala inanma, falsız da kalma diyelim 🙂

Desenli Kahve Fincanı
 

Kalpli Peluş Ayı

Kalpli Peluş Ayı
Kız Kardeşe Tatlış Peluş Ayı

Kız Kardeşe Tatlış Peluş Ayı
Kadınların çok sevdiği hediyelerden birisidir peluş ayılar. Kendinizi affettirmek ve özür dilemek bir yana onları sevindirmek için bile birebir olan bu peluş ayılar kız kardeşlerinizin oldukça hoşuna gidecek tatlılıkta hele ki bu kişi kız kardeşiniz ise alacağınız bu hediye kardeşinizi oldukça sevindirecektir. öyleyse hiç durmadan bu peluş  ayıya hemen bir göz atmak ister misiniz ?

Kalpli Peluş Ayı
 


Daha Fazla Kişiye Özel Hediyeler bakmak istiyorsanız sizi sitemize bekliyoruz.

One Comment

Bir cevap yazın