evlilik teklifi

Evlilik Teklifi, Evlenme Teklifi için 10 Harika Öneri

Her kadının en büyük hayali, romantik bir evlilik teklifi almaktır… Her genç kız, sevdiği adamdan gelen güzel bir evlilik teklifi ile yeni bir hayatın kapısını aralayacağını düşünür. Yaş kaç olursa olsun hep bekler ve her zaman en güzelini hayal eder. Dünyanın en duygusal evlenme teklifi ile hayallerinde hep kendisini mutlu eder. Bir gün gerçek zamanda evlenme teklifi aldığında ise mutluluktan havalara uçar, içi içine sığmaz…

Her erkek de sevgilisine en duygusal ve romantik evlilik teklifini yapmak ister ve bunun için evlenme teklifi fikirleri araştırır. Bazen yanındakilere sorar, bazen de internetten en güzel fikirleri araştırır. En güzel evlilik teklifi fikirleri bunalana kadar araştırmasına devam eder. Çünkü iyi bilir ki sevgilisi ne kadar mutlu olursa, kendisi de o kadar mutlu olacaktır. Çevresinden birçok evlilik teklifi önerileri duyar ama en önemlisi bu kadar fikir arasından kendi aşklarına en uygun olanı bulabilmektir.

Aşk her zaman sürprizlerle doludur, hem de her an… İster romantik bir çift olun ister hiç romantik olmayın, yine de güzel bir evlilik teklifini her genç kız hayal eder… Siz de istediğiniz kadar romantizmden uzak bir erkek olun, o gün kabuklarınızı kırıp, sevgiliniz için güzel adımlar atmalı ve tarihinize bu günü altın harflerle kazımalısınız. Çünkü evlilik teklifi sürprizleri hiçbir zaman unutulmazlar, her zaman en güzel anılar olarak anlatılıp dururlar. Her evlenme yıldönümü geldiğinde gülümsenerek hatırlanırlar.

Dikkatinizi Çekebilir

Sürpriz evlilik teklifleri bu kadar önemli derken siz de aklınızda güzel fikirler canlandırıyor musunuz? Eğer aklınızda net olarak henüz bir şey canlandırmadıysanız ve nasıl evlenme teklifi edilir diye merak ediyorsanız bu konuda yazımızdan yardım alabilirsiniz. Sizin için özenle hazırladığımız fikirleri uygulayabilir ya da bu fikirlerden yola çıkarak kendi özgün evlenme teklifinizi oluşturabilirsiniz. İnternetten de evlilik teklifleri resimli olarak arayıp gözünüzde daha çok canlanmasını sağlayabilirsiniz. Bakalım sizin için önerdiğimiz evlilik tekliflerinden hangisi sizin için en uygun olanı? Sevgiliniz hangi evlenme teklifi ile daha mutlu olur?

Sahilde Romantik Bir Evlenme Teklifi

evlilik teklifi
Romantik bir yürüyüşle başlar tüm güzel hikâyeler. Sonrasında sahilde aniden ambiyans değişiverir… Dağdan taştan bahsederken bir anda konu evliliğe ve aşka gelir. Siz önceleri biraz düşünceli bir tavırda, sonraları tansiyonu yükselen bir mutlulukta sevgilinize aşkınızı bir kez daha ilan ederken yavaş yavaş yüzük cebinizden çıkar ve romantik birkaç cümle ile birlikte evlenme teklifi de geliverir… Sanırım sevgilinize yapacağınız en sade ama bir o kadar da sürpriz evlenme teklifini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tabii eğer isterseniz kumsalı bir şekilde süsleyerek de teklifinizi renklendirebilirsiniz. Belki biraz ışık, balon ve biraz ileriye kurmuş olduğunuz güzel bir yemek masası ile romantizmin doruklarına tırmanabilirsiniz.

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto
Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto

Sevgilinize bu yıl dönümünde farklı bir armağan vermek istemez misiniz? Yıl dönümü hediyesi mini ahşap foto sayesinde, uzun zaman geçtikten sonra bile bu yıl dönümü hafızanızdan hiç silinmeyecek. İlişkinizin üzerinden yıllar geçtikten sonra dahi sizin seçtiğiniz özel bir anınızın fotoğrafının yer aldığı bu mini ahşap fotoya bakarak eski güzel günleri yâd edebileceksiniz. Bu güzel hediyeyi bir an önce sipariş edin.

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto
 

Evlilik Yıl Dönümü Hediyesi Mini Ahşap Foto

 

Teknede Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi

evlenme teklifi
Bu sürpriz için her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamalısınız. İşe, çevrenizde güzel bir gölet arayarak ve bir kayık bularak başlayabilirsiniz. Kayığı önceden temin edip orada hazır etmelisiniz. Sonrasında akşamdan güzel bir piknik sepeti hazırlayarak organizasyonunuza devam edebilirsiniz. Eğer aşçılığınıza güvenmiyorsanız çevrenizden yardım alabilirsiniz. Sonra bu güzel piknik sepetini önceden bir şekilde o kayığa yerleştirmeli ya da yerleştirtmelisiniz. Bunu bir pazar gezisi gibi organize ederseniz çok dikkat çekmemiş olursunuz. Daha sonra bu göle gidip de kayığa bindiğinizde piknik sepetini ve bu kadar hazırlığın kendisi için yapıldığını gören sevgiliniz mutluluktan havalara uçacak ama asıl mutluluk gezinin ikinci yarısında yaşanacak. Siz yüzüğü çıkarıp da güzel cümleler kurarak teklifinizi yapmaya başladığınızda şaşkınlıktan ve mutluluktan ağlamaya başlayacak. Bu evlilik teklifini ömrünüz boyunca unutamayacaksınız ve her ayrıntısını ayrı bir keyifle senelerce anlatacaksınız.

 

Yıldızlar Altında Âşıklara Göre Bir Evlenme Teklifi

evlenme teklifi önerileri
Öncelikle çevrenizde güzel bir orman ve kamp alanı bularak organizasyonunuza başlayabilirsiniz. Daha sonra sevgilinizi unutulmaz bir hafta sonu kampı için ikna etmeniz gerekecek. Ancak siz daha önceden kamp alanında bir takım çalışmalar yaparak romantik bir alan hazırlamalısınız. Mesela güzel çiçekler ve romantik mumlar ve ışıklarla orayı düzenlemelisiniz. Güzel yemekler ya da atıştırmalıklar ile masanızı kurmalısınız. Ya da tüm bunlar için en yakın arkadaşlarınızda yardım almalısınız. Daha sonra sevgilinizle birlikte kamp alanına doğru yola çıkabilirsiniz. Kamp alanına geldiğinizde sevgiliniz ormanın içinde ya da sahile yakın bir yerlerde ışıl ışıl parlayan bu kamp alanını gördüğü zaman gözlerine inanamayacak. Önce güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yiyerek o unutulmaz akşamınıza başlayabilirsiniz. Daha sonra akşamın ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş konuyu evliliğe getirip, sevgilinize unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Bu güzel evlenme teklifinden sonra geceyi yıldızların altında geçirmek de ayrı bir keyif olacak…

Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati

Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati
Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati

Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati

Tik, tak, tik, tak… Aşkın zamanı olmaz derler. Ama aşk zamanı duvar saati ile geçen her dakika aşkınızı daha da kuvvetlendireceksiniz. Bu şık saat sevgilinizin odasında ya da evinizin salonunda en güzel duvarı sahiplenecek. Sevgiliniz ya da eşiniz gelen misafirlerine aşk zamanı duvar saati hediyesini gururla ve mutlulukla gösterecek. Siz de bu güzel hediyeyi sevgilinize ya da eşinize vermek ve onun yüzündeki gülümsemeyi görmek istiyorsanız siparişinizi verin.

Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati
 

Eşe Hediye Aşk Zamanı Duvar Saati

 

Paris’te Aşk Başkadır

evlilik teklifi önerileri
Şimdilerde trend Paris’te evlilik teklifi yapmak ama belki de sizin bunun için henüz ne bütçeniz ne de zamanınız var. Yine de üzülmeyin çünkü Paris konseptli evlilik teklifleri de oldukça revaçta… Bunun için yapmanız gereken şey, Paris’in en önemli ikonu olan Eyfel kulesi ambiyansını kurmak ve güzel bir akşamı adım adım planlamak. Mükemmel bir alana hazırladığınız romantik masanıza doğru yürürken gül yaprakları ve mumlar eşliğinde romantik bir hava yaratmak istemez misiniz? Bu kadar özenle hazırlanmış o koridoru yürüdükten sonra yolun Paris’e çıkması sevgilinizi ne kadar çok şaşırtacak bir düşünsenize… Ayrıca Eyfel Kulesi’nin önünde dizlerinizin üzerine çöküp unutulmaz bir evlilik teklifi etmek de bu gecenin güzelliğine güzellik katacaktır. Sonrasında güzel ve romantik bir yemek sizi bekliyor olacak…

Parkta Doğal Bir Evlenme Teklifi

evlilik teklifi nasıl yapılır
Bir piknik fikrine daha hazır mısınız? Piknik deyince insanın aklına hep romantik bir yemek gelir. Biraz meyve, peynir ve şarap ile hazırladığınız, belki de küçük atıştırmalıklarla lezzetlendirdiğiniz sepetinizi güzel bir parkta, unutulmaz bir pikniğe çevirebilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz örtü ve minderleri önceden hazırlamalı, piknik sofranızı çok önceden kurmalı ya da arkadaşlarınızdan bu konuda yardım almalısınız. Daha sonra buraya doğru sevgilinizi getirebilir ya da o noktada buluşmayı teklif edebilirsiniz. Daha sonra bu güzel piknik alanını gördüğünde sevgiliniz şaşkınlığını asla gizleyemeyecek. Onunla romantik bir piknik hayal ettiğinizi düşünecek ve mutluluktan havalara uçacak. Ama tabii ki sizin hayaliniz sadece bir piknikle sınırlı değil. Ardından sevgilinize yapacağınız romantik ve duygusal evlenme teklifi ile dünyalar sevgilinizin olacak…

Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye

Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye
Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye

Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye

Sevgilinize ya da eşinize, onun sizin gözünüzde bir melek olduğunu anlatmanın bundan daha güzel ve zarif bir yolu olabilir mi? Meleğim yazılı kalp kolye ile hayattaki en değerli varlığınız kendisini artık daha özel hissedecek. Boynuna bu şık kolyeyi takmadan evden çıkmak istemeyecek. Hatta belki de gün içinde moralinin bozulduğu ya da canının sıkıldığı anlarda boynundaki hediyesine dokunarak sizden güç alacak. Siz de bir an önce kolyenizi ısmarlayarak sevgilinizi mutlu edin.

Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye
 

Evlenme Teklifi Hediyesi Kalp Kolye

 

Şık Bir Restoranda Evlenme Teklifi

evlilik teklifi sürprizleri
Eğer sevgiliniz güzel manzaralara bayılıyorsa, sizin evlenme teklifiniz kesinlikle mükemmel bir manzara karşısında olmalı. Bunun için önceden şehrinizdeki en güzel manzaraya sahip restoranları araştırmalı ve en güzel manzaraya sahip olan restorandan en güzel masayı rezerve etmelisiniz. Daha sonra sevgilinizi buraya getirdiğinizde onun için bu güzel masayı seçmiş olduğunuz için inanın size bir kere daha âşık olacaktır. Ama tabii ki film burada bitmiyor, aksine yeni başlıyor… Yemeğin en uygun yerinde ya da belki de tatlıya geçmeden hemen önce konuyu bir şekilde evliliğe getirerek evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Tam o anda belki de size özel olarak bir müzik çalmalarını rica edebilir, bu güzel ve anlamlı akşamınızı daha da renklendirebilirsiniz. Bu müzik eşliğinde edeceğiniz evlilik teklifi ile sevgilinizin nasıl mest olacağını hayal etmek çok da zor değil…

Sokakta Adrenalin Dolu Bir Evlenme Teklifi

evlilik teklifi fikirleri
Eğer siz biraz deli dolu ve sıra dışı bir çiftseniz her türlü farklı evlenme teklifleri de size göre demektir. Sizin evlenme teklifiniz illa restoranda ya da sahilde olmak zorunda değil çünkü sizin doğanız çok daha çılgın evlenme tekliflerine müsaittir. Mesela sokakta yapacağınız yaratıcı bir evlenme teklifi sizin için önemli bir dönüm noktası olabilir. Macerayı ve adrenalini sokaklarda bulabilirsiniz. Mesela sevgilinizle yapacağınız sıradan bir yürüyüşün tam ortasında bir anda, daha önceden organize ettiğiniz arkadaşlarınız ellerinde evlilik teklifi yaptığınız pankartlar ve konfetilerle belirse sevgiliniz buna nasıl bir tepki verirdi? Mutluluktan havalara uçmaz mıydı? Tabi siz de o anda elinizde yüzüğünüzle dizlerinizin üzerine çöktüğünüzde emin olun dünyalar onun olacaktır.

Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası

Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası
Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası

Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası

Bu hayatta bir insan için ruh eşini bulmaktan daha önemli ne olabilir? O doğru kişiyi bulduktan sonra da elimizden kaçırmamalı ve ona sımsıkı sarılmalıyız. Sizi anlayan, hayatınızı kolaylaştıran ve sizi tamamlayan sevgilinize birbirini tamamlayan çiftlere hediye renkli kahve kupası armağan ederek ona olan aşkınızı bir kere daha kanıtlayabilirsiniz. Bu keyifli ve neşeli kahve kupası, en eğlenceli anlarınızın şahidi olmaya aday…

Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası
 

Birbirini Tamamlayan Çiftlere Hediye Renkli Kahve Kupası

Havai Fişekle Aşkınızı Gökyüzüne Yazın

evlilik teklifi organizasyon
İşte bu yapılabilecek en ilginç evlenme tekliflerinden birisi olabilir çünkü hangi kadın, kendisine yapılacak evlenme teklifinin gökyüzünde yazacağını hayal edebilir ki? Bunun için önceden kapsamlı bir organizasyon planlaması gerekiyor. Mesela sahilde bir yürüyüş bu tarz bir evlilik teklifi için ideal bir başlangıç olabilir. Daha sonra yolun sonu özenle hazırlanmış masanın ve yemeklerin olduğu bir locaya ulaştığında sevgiliniz oldukça şaşıracak. Tabi her şey bundan ibaret değil… Şaşkınlık içinde yenen yemeğin tam ortasında güzel bir keman ve güller de bu evlenme teklifine inanılmaz bir hava katardı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan sevgilinize aniden yapacağınız evlilik teklifi ve yüzüğünüz de bu unutulmaz anın büyüsünü arttıracaktır.

Su Altında Alışılmışın Dışında Bir Evlenme Teklifi

nasıl evlenme teklifi edilir
İşte bu evlenme teklifi çevrenizde pek rastlayamayacağınız türde ve orijinallikte bir evlenme teklifi… Aslında son zamanlarda popüler olan ama çok fazla insanın da denemediği evlilik teklifi seçeneklerinden… Hazır yaz da gelmişken siz böyle bir evlilik teklifi ile sevgilinizi şaşkına çevirebilirsiniz. Onu suya dalmaya ikna ettikten sonra gerisi çok kolay ilerleyecek bir sürpriz bu ama her sürprizde olduğu için bunda da önceden bir çalışma yapmış olmanız gerekiyor. Suda ıslanmayacak bir kartona evlilik teklifinizi yazdıktan sonra ona suyun altında bunu gösterebilirsiniz. İzin verin suyun altında yaptığınız işaretlerle size güzel cevabını versin. Bir anda evlenme teklifinizi karşısında gördüğünde nasıl da şaşıracak bir düşünsenize… Daha sonra tekneye çıktıktan sonra bir demet çiçek ve belki romantik bir yemek ve müzikle bu anı daha da ölümsüzleştirmek ise sizin elinizde…

Sevgilinize en güzel evlilik hediyesi ve en güzel evlilik teklifini vermek istiyorsanız bu tarz yaratıcı fikirlerle onun mutluluğunu katlamaya çalışmalısınız. Bu şekilde yapacağınız sürpriz evlenme teklifleri de her geçen yıl daha gururla anlatacağınız mükemmel hikâyelere dönüşeceklerdir. Siz de güzel bir hikâyeniz olsun istiyorsanız en güzel evlilik teklifi organizasyon sitelerinden de fikir alabilir ve bu şekilde unutulmaz bir teklife imza atabilirsiniz. Bu şekilde belki de bir yıldönümü sürprizi de ayarlamak isteyebilirsiniz. Eğer evlenme teklifinizi tazelemek istiyorsanız güzel bir yıldönümü organizasyonu tasarlamak da yine sizin elinizde…

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo
Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo

Her çiftin aşkı elbette ki özeldir. Ancak sizin aşkınız bunların arasında en özel olanı ise bu sevgiliye kalp desenli kanvas tabloyu ona hediye etmelisiniz. Aşkınızı duvarda ölümsüzleştirmeli ve herkese bir kez daha ilan etmelisiniz. Aşk kolay kazanılan bir şey değil. Bu yüzden göğsünüzü gere gere aşkınızı herkese anlatmalısınız. Bu sevgiliye kalp desenli kanvas tablo da aşkınızı anlatmanın en güzel yollarından biri olacak.

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo
 

Sevgiliye Hediye Kalp Desenli Kanvas Tablo

Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastık
Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastık

Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastık

Sevgilinizle çocuklar gibi mutlu koca bir gün geçirdikten sonra bile evinize geldiğinde onu aklınızdan çıkaramıyor musunuz? Sevgilinizi düşünmekten kendinizi alamayıp bütün dünyayı unutuyor musunuz? Size onu düşünme alışkanlığınızdan vazgeçmeyi tavsiye etmeyeceğiz elbette. Ama seni düşünüyorum sevgiliye hediye çift yastık ile bu tatlı alışkanlığınızı sevgilinizin de görmesini sağlamış olacaksınız. Onu ne kadar çok düşündüğünüzü anlayacak ve bundan böyle o da sizi düşünerek uykuya dalacak.

Seni Düşünüyorum Sevgiliye Hediye Çift Yastık
 

Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve
Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Sevgilinizle ya da eşinizle birlikte geçirdiğiniz en mutlu anınızı ölümsüzleştirmek ve geleceğe anlamlı bir hediye bırakmak ister miydiniz? Onunla geçirdiğiniz her an elbette ki çok özeldir. Ama bunların bir tanesini ölümsüzleştirmek ve sonsuza kadar yaşatmak sizin elinizde. Sevgiliniz ya da eşiniz, özenle hazırlanmış bu hediyeyi evinin ya da işyerinin en güzel köşesinde sonsuza kadar saklayacak. Şimdi geç kalmadan siz de bu güzel hediyeyi sipariş vermeyi unutmayın.

Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve
 

Yıldönümü Hediyesi Ahşap Çerçeve

Sevgiliye Hediye Mini Bahçe
Sevgiliye Hediye Mini Bahçe

Sevgiliye Hediye Mini Bahçe

Bitkilerle, ağaçlarla, çiçeklerle kısacası doğayla uğraşmayı seven bir sevgiliniz varsa çok şanslısınız. Sevgiliye hediye mini bahçe ile doğa dostu sevgilinizi çok mutlu edeceksiniz. Canlıya verdiği önemi ne kadar takdir ettiğinizi görecek ve bu alışkanlığı sizin sayesinde daha da güçlenecek. Birlikte sahip olduğunuz bu mini bahçe, ileride kuracağınız yuvanızın yer aldığı gerçek bir bahçenin de simgesi olacak. Siz de bir an evvel sevgiliye hediye mini bahçe siparişinizi vermeyi unutmayın.

Sevgiliye Hediye Mini Bahçe