erkek öğretmene hediye

Erkek Öğretmene Hediye – Erkek Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir ► Erkek Öğretmene Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü 1982 senesinden bu yana ülkemizde büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Bu gelenek dünyanın pek çok ülkesinde farklı tarihlerde kutlanıyor. Türkiye’de Öğretmenler Günü’nün 24 Kasım tarihinde kutlanmasının temel nedeni Mustafa Kemal Atatürk’e bu tarihte başöğretmen unvanının verilmiş olmasıdır. Okul öncesi eğitimden, liseye dek öğrenciler bu günlerde öğretmenleri için çeşitli sürprizler hazırlarlar. Bu sürprizin kapsamı bazen küçük bir hediye, bazen onların kalbini ısıtacak bir söz ya da bir mesaj olabilir. Onların bizler için yağmur çamur dinlemeden verdikleri emekler karşısında kolay kolay ödeyemeyeceğimiz bir vefa borcumuz vardır. Bu nedenle aradan yıllar geçse bile öğretmenlerimizi 24 Kasım tarihlerinde ziyaret edip, onlara hediyeler vermekten geri durmayız.

Bu eski gelenek bugün hala aynı coşkuyla bütün okullarda yaşatılıyor; fakat artık hediyeler konusunda özellikle gençlerin çok daha yaratıcı olduklarını söylemek gerekiyor. Öğretmene hediye alırken ilk dikkat edilmesi gereken nokta elbette öğretmenin branşı, yaşı ve cinsiyeti. Örneğin erkek öğretmene hediye almak adına internet üzerinden erkek öğretmene alınabilecek hediyeler şeklinde bir arama yapmamız gerekiyor. Bayan öğretmenlere kıyasla erkek öğretmene öğretmenler günü hediyesi seçmek her zaman biraz daha zor olmuştur. Yine de gereken özeni ve sabrı gösterirseniz erkek öğretmene hediye ne alınır sorusuna harika cevaplar bulabilirsiniz. Erkek öğretmenler için hediyeler düşünürken öğretmeninizin kişiliğini göz ardı etmeyin.

Erkek Öğretmene Hediye İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

erkek öğretmene hediye

Erkek öğretmene alınacak en güzel hediyeler kullanışlı hediyelerdir. Bu cüzdan da kullanışlı hediyeler arasında yer almaktadır. 8 adet kart koyma yeri bulunan cüzdan, bir adet de bozuk para koyma yerine sahiptir. Siyah ve taba renk seçeneklerine sahip ürün, özel paketinde gönderilmektedir. Ürün üzerine öğretmeninizin ismi yazılarak özelleştirilir. 2 ayrı modeli bulunan imza stilli isme özel cüzdan ile erkek öğretmeninizi bu özel günde fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. 8 adet kart koyma cebi, fermuarlı bozuk para cebi, 2 adet kağıt para koyma gözü vb. olan imza stilli isme özel cüzdan 11.5 cm x 9.5 cm ölçülerinde. Hem taba hem de siyah rengi olan imza stilli isme özel cüzdanın üzerine lazer yöntemi ile öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye Tükenmez Kalem

erkek öğretmene öğretmenler günü hediyeleri

Lazer teknolojisi ile öğretmeninize kişiye özel tükenmez kalem hediye etmek artık çok kolay! Hem şık hem de modern görünümü ile öğretmeninizin yanından asla ayırmayacağı bir hediye için tek yapmanız gereken isme özel metal mavi renkli tükenmez kalem almak. Siyah renkli yazan kalemin arka ucunun dokunmatik ekranlarda kullanabiliyor olması da ekstra dikkat çekici.

Erkek Öğretmene Hediye Kişiye Özel Kupa Sunum Seti

erkek beden öğretmenine hediye

1 adet porselen bardak ve 1 adet de masif ahşap tepsiden oluşan beden eğitimi öğretmenine hediye kişiye özel sunum seti oldukça şık ve de esprili. 20 cm x 11 cm x 1 cm ölçülerindeki ahşap tepsi ile kişiye özel tasarımı olan kupa setinin üzerine beden eğitimi öğretmeninizin adını yazdırma imkanınız da var. Bu kupa setinin paketlenmesi büyük bir özenle yapılıyor

Erkek Öğretmene Hediye Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti

erkek öğretmene hediye ne alınır

9,5 cm x 6 cm ölçülerinde olan kartvizitlik ve yanındaki anahtarlık & kalem ile erkek öğretmeninizi özel hissettirebilirsiniz. Yaklaşık 25 kartvizit alabilen kartvizitliğe, kaleme ve de anahtarlığa öğretmeninizin adını yazdırarak hediyenizi kişiye özel hale getirebilirsiniz. Roller kalemin rengi mat siyah olmakla birlikte mavi renk mürekkep içeriyor. Anahtarlık ise 9 cm uzunluğunda ve 2,5 cm genişliğinde.

Erkek Öğretmene Hediye Kişiye Özel Kanvas Defter

erkek öğretmene hediye fikirleri

İngilizce öğretmenlerine Öğretmenler Günü’nde verilebilecek en güzel hediyelerden biri de çizgisiz 90 gr Shamuo sarı kağıttan oluşan 100 yaprak defter kuşkusuz. 20 cm x 14 cm ölçülerinde olan İngilizce Öğretmenlerine Hediye Kişiye Özel Kanvas Defter hediyesinin %100 kanvas kapağı da var; hem de tasarımı özel.

 

Erkek öğretmene hediye el yapımı olmalı diye düşünüyorsanız, hazır hediyelere kendiniz bazı eklemeler, düzenlemeler yapabilirsiniz. El yapımı ya da hazır, erkek öğretmenler için hediyeler bakarken, seçici olmaya çalışın. Her ne kadar öğretmeniniz için bu hediyelerin değil, sizin başarınızın bir önemi olsa da öğretmenlerimizin en güzel hediyelere layık olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Bu nedenle erkek öğretmene hediye ne alınır sorusuna 24 Kasım tarihinden epey önce yanıt aramaya başlamak gerekiyor. Erkek öğretmene hediye seçenekleri arasından en doğru olana ulaşmak için böyle bir planlama şart. Burada en iyi hediyenin en pahalı ürünler arasında olduğunu düşünmemelisiniz. Kimi zaman erkek öğretmene alınabilecek ucuz hediyeler, müthiş bir etki yaratabilmektedir. Çünkü erkek öğretmene alınacak en güzel hediyeler, pahalı değil yaratıcı ve özgün olanlardır. Gümüş kaplamalı kol düğmesi, özel kravat iğnesi, erkek kol saati, üzerinde isim yazılı rezistanslı çakmak, kişiye özel kemer ve aynı şekilde isim yazılı kitap ayraçları, erkek öğretmene hediye ne olabilir sorusuna karşı size yardımcı olacak ürünlerdir.  Görüldüğü gibi her yaştan her zevkten insan için erkek öğretmene hediye fikirleri bulmak olasıdır. Siz sadece erkek öğretmeninizi, nelerin mutlu edeceğini doğru analiz edin, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Erkek öğretmene hediye seçenekleri arasında yer alan hediyelikler, genellikle kullanışlı olmaları ile dikkat çekmektedir. Erkek öğretmen hediyeleri, vereceğiniz siparişler doğrultusunda özel olarak paketlenerek sizlere gönderilmektedir. Hediye kutusunda size iletilecek ürünlerimizle öğretmenler gününde erkek öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Öğretmen Sözlü İsimli Tişört

erkek öğretmene hediye önerileri

Erkek öğretmenler için hediyeler arasında en esprililerinden bu tişört ile, öğretmeninize unutulmaz bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz. Öğretmeninizin çok kullandığı birkaç sözü tişört  üzerine bastırabilir, üzerine yazılacak isimle tişörtü daha kişisel bir hale getirebilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe

erkek öğretmene hediye ne alınır

Erkek öğretmenler için  hediyeler arasında yer alan bu bahçe ile öğretmeniniz için yaşayan bir hediye vermiş olacaksınız. Bahçenizde bulunan sukulentler, minyatür bahçe malzemeleri ile birleştirilmektedir. Üzerine yazılacak isimle kişisel hale getirilen ürün, özel olarak adrese teslim edilir.

Erkek Öğretmen Figürlü Biblo Heykel Anahtarlık

erkek öğretmene ne alınır

Erkek öğretmene ne hediye alınır,diye düşünenler için bu hediye, esprili öğretmen hediyeleri arasında tavsiye edilmektedir. Ürün, birinci sınıf işlemeden üretilmiştir ve ince esprli izleri taşır. Metal kısımlar paslanmaz çelikten imal edilmiştir. ürün, anahtarların geçirilmesi için çelik halka ile birlikte gönderilir.

Özel Kutusunda İsimli Cüzdan Tespih Seti

öğretmene hediye erkek

Erkek öğretmene öğretmenler günü hediyesi almak istiyorsanız, bu seçeneği kesinlikle değerlendirmelisiniz. Siyah ve taba olmak üzere iki renk seçeneği ile sizlere sunulan ürün, cüzdan ve tespihten oluşmaktadır. Cüzdan ve tespih, kendi özel kutusunda sizlere gönderilir. Cüzdan üzerine isim  yazılan ürün, bu şekilde özelleştirilir.

Erkek İçin Kişiye Özel Hediyelik Set

öğretmene hediye seti

Erkek öğretmene hediye fikirleri arasında en kalitelilerden biri olan bu ürün, kravat, kol düğmesi ve anahtarlıktan oluşmaktadır. Kol düğmelerinin üzerinde öğretmenin adı ve soyadının baş harfleri lazerle kazınır. Anahtarlık da öğretmenin ismi yazılarak özelleştirilir. Ürün, kendi özel kutusunda sizlere gönderilir.

 

Erkek öğretmene alınacak en güzel hediyeler arasında isim imzalı cüzdanlar ve kalemler her zaman başı çekiyor. Öte yandan Din Kültürü öğretmeninize alacağınız besmele kabartmalı kalem seti, onun branşına olan saygınızı ortaya koyacaktır. Branşlara uygun olarak, tematik biçimde hazırlanmış özel kupalar da erkek öğretmene hediye ne olabilir sorusuna karşı harika bir cevap olabilir. Bu kupalar, hem erkek öğretmene alınabilecek ucuz hediyeler arasında yer alıyor, hem de kişisel tasarımından ötürü öğretmeninizin kendisini özel hissetmesini sağlıyor.

Ders arasında ya da çalışma odasında erkek öğretmeniniz ne zaman bir yorgunluk kahvesi içse, bu kupalar sayesinde sizi sık sık anımsayacaktır. Erkek öğretmene hediye fikirleri arasında ön plana çıkmak için yaratıcı düşünmek, öğretmeninize özgü özellikleri ön plana çıkarmalısınız. Erkek öğretmene hediye alırken ya da erkek öğretmene ne hediye verilir sorusunun peşine takılırken bunu aklınızdan hiç çıkarmamalısınız. Erkek öğretmene alınabilecek hediyeler konusunda renkli özel not defterlerini de değerlendirebilirsiniz. Nihayetinde öğretmenler çok sık not alan kişiler olduğu için erkek öğretmene öğretmenler günü hediyesi olarak not defteri almak kulağa hoş gelen bir fikirdir. Normal bir not defteri alıp, dijital baskıdan yararlanarak kendi not defterinizi de yaratabilirsiniz.