sevgililer günü hediyeleri erkek

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri -Sürpriz 30 Hediye Fikri

Dikkatinizi Çekebilir: Erkeklere Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü bütün sevgililer için özeldir. Ancak bu özel günü seçimleriniz ile daha da özel hale getirebilirsiniz. Her zamanki alışılmış hediyelerin dışına çıkacak ayrıcalıklı hediyeler arıyorsanız erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri kapsamında sunduğumuz hediyelere göz atabilirsiniz. Bu sayede sevgilinize özel ve farklı tasarımlarda sunulan ayrıcalıklı hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Birbirinden güzel hediye seçeneklerini sizler için bir araya getirerek erkek arkadaşınıza alabileceğiniz en makul listeyi hazırladık. Hediye sepetinden hızlı kargo özelliği ve size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak sevgilinize alacağınız hediyeler size bol bol aşk olarak geri dönecektir. Onunla geçireceğiniz uzun yılların bir göstergesi olacak olan hediyeniz sevgililer günü için unutulmayacak anılar yaratacaktır. Bu yüzden alacağınız hediyeler kişiye özel bir hediye olursa çok daha anlamlı olacaktır.

Erkek Arkadaşa Hediye Taşınabilir Şarj Cihazı

sevgililer günü hediye önerileri erkek

Erkek arkadaşınıza alabileceğiniz nitelikte bir sevgililer günü hediyesi olan bu taşınabilir şarj cihazı ile sevgilinizle olan iletişiminiz asla kesilmeyecektir. Teknolojinin getirdikleriyle oldukça işli dışlı olan bizler telefonların ani şarj bitmelerinden çok çekiyoruz. İşte bu gibi durumlarda sevgilinizle olan iletişiminiz kesilmesin diye ona bu özel powerbank hediyesini alabilirsiniz. Dilerseniz hediyenin üzerine sevgilinizin ismini yazarak da hediyeyi sevgilinize özel bir hale getirebilirsiniz.

Sevginizi Işıkla İfade Edin

erkeğe sevgililer günü hediye fikirleri

Sevgililer günü hediyesi erkek hediye fikirleri geniş içeriğimiz sayesinde oldukça kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Birbirinden güzel bu hediyeler ile sevgiliniz için en özellikli hediyelerinizi seçebilirsiniz. Aşık Kalpler İsim Yazılı 3 Boyutlu Led Lamba sayesinde sevginizi açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hoş görünümü ile dikkat çekici bir aksesuar olan bu lamba ile sevgiliniz sizi her daim hatırlayacak ve tıpkı sevginiz gibi karanlıkları aydınlatabilecektir.

Sizi ve Özel Günleri Unutmaması İçin

sevgililer günü hediye fikirleri erkek

Sevgililer günü hediyesi erkek için zor bir seçim olsa da Sevgiliye Yıldönümü Hediye Baskılı Mini Ahşap Foto son derece anlamlı bir hediye olacaktır. İstediğiniz fotoğrafların yer aldığı bu ahşap takvimde sevgilinizin özel günlerini; örneğin doğum günü ya da tanışma günlerinizi belirterek sürekli sevginizi göz önünde tutmasını sağlayabilirsiniz. Şık tasarımı ile ofis ya da ev ortamında rahatlıkla kullanılacak bu hediye, sevgilinizi mutlu edecektir.

Çiftlere Özel Damalı Tavla Hediyesi

erkek sevgililer günü hediye önerileri

Sevgilinizin vazgeçilmez hobisi olan tavlayı, çok daha özel bir hale getirme fikri size nasıl geliyor? Birbirinden farklı sevgililer günü hediyesi fikirleri içinde sizin için en cazip olan bu hediye tavla olabilir. Sevgiliniz ve sizin adınıza yaptıracağınız bu çok şık damalı tavla, uzun zaman saklanacak özel bir hediye olacak. Karşılıklı olarak oynayacağınız oyunlara eğlence de katacak olan bu özel hediye ile sevgilinize çok güzel bir sürpriz yapmış olacaksınız. Siz de bu tavlayı sevgilinize armağan etmek istiyorsanız hemen tıklayın!

Sihirli Kupa ile Sevginizi Gösterin

sevgililer günü hediyesi erkek hediye fikirleri

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Renkli Sihirli Kupa erkeğe sevgililer günü hediyesi olarak alınacak en özel hediyelerin başında gelmektedir. Bu hediye sayesinde sevgilinizi şaşırtabilir ve sürekli bir şekilde sizi hatırlamanızı sağlayabilirsiniz. Bardağın özel tasarımı sayesinde basılmış olan fotoğraf içine sıcak içecekler koyulduğunda ortaya çıkmaktadır. Böylece ilk başlarda bu özelliğini söylemeyerek, sevgilinizin bardağı kullanmasıyla birlikte şaşırmasını sağlayabilirsiniz.

Viski Seven Sevgiliye Özel Hediye

sevgililer günü hediyeleri erkek için

Sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır zor bir soru olduğu kadar İsmi Özel Viski Kadeh Seti sayesinde oldukça ayrıcalıklı bir hediye alabilirsiniz. Set içerisinde 2 adet kadeh bulunmaktadır ve özellikle viski içmeyi seven erkeklerin çok hoşuna gidecek bir tasarıma sahiptir. Bardaklara lazer ile yazılama işlemi yapıldığı için kullanıma ya da zamana bağlı olarak bardaklarda herhangi bir silinme oluşmamaktadır. İçkisini yudumlarken kendinizi hatırlatmak istiyorsanız bu bardaklar iyi bir seçim olacaktır.

Sevgiliniz Hakkında Sevdiğiniz Şeyler

sevgililer günü hediyesi erkek için ne alınır

Sevgilinizi özel hissettirmek istiyorsanız onun hayatınızda nasıl bir yer kapladığını ifade etmek için Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı hediye edebilirsiniz. Kitabın içinde yer alan başlıkları sevgilinizden hareketle doldurabilir ve ona olan sevginizi açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sevginizin devamlılığı ve bağlılığınızı göstermek adına oldukça yararlı olacak bu hediye ile kendinizden bir şeyler katarak bir hediye hazırlayabilirsiniz. Ancak hediyenizi hazırlama süresini sipariş vermeden önce göz önünde bulundurun.

Sigara Kullananlar İçin Anlamlı Hediye

erkeğe sevgililer günü hediyesi

Sevgililer günü hediyeleri erkek için genelde hep alışılmış hediyeler olabilmektedir. Bunların başında çakmak geliyor olsa da fotoğraf baskılı çakmak her yerde karşılaşılmadığı için çok tercih edilen bir hediye türü değildir. Ancak sigara içen sevgili için alınabilecek en anlamlı hediyelerin başında gelmektedir. Çünkü sigara içenler yanlarında sürekli çakmak bulundururlar. Hediyenin asıl anlamı ise onun devamlı olarak kullanılmasından geçtiğinden ötürü istediğiniz fotoğrafın basılacağı ve isim yazılacak Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak son derece işlevsel bir hediye olacaktır. Aynı zamanda sevgilinizin çakmağını da başka kimselerin almasını engelleyecektir.

Sevginizi 32 Sebepte Anlatın

14 şubat hediyeleri erkek için

Sevgi ifadeleri genelde zor olur. Daha zor olanı ise 14 Şubat hediyeleri erkekler için seçiminde yaşanmaktadır. Ancak klasik bir sevgi ifadesi olan ve herkesin mutlu olduğu çikolata seçimi doğru bir karar olacaktır. Eğer hediye seçiminde zorlanıyor ve üstelik sevginizi de açık bir şekilde ifade edemiyorsanız 32 farklı şekilde hazırlanmış çikolata paketleri ile sevginizi ifade edebilirsiniz. Bu sayede, hem tatlı bir hediye hem de sevgilinizin sizin için değerini ifade etmiş olursunuz.

Bira İçmeyi Sevenlere Özel

erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi

Erkek sevgiliye sevgililer günü hediyesi zorlu bir süreçtir. Çünkü onlara alınacak hediye imkânları genelde kısıtlıdır. Ancak sunduğumuz İsme Özel Bira Bardağı ile her zamanki alışılagelmiş hediyelerin dışına çıkarak, kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Bira içmeyi seven bir sevgiliniz varsa onun isminin yer alacağı bu hediye, kendisinin oldukça hoşuna gidecektir.

Klasik Güzeldir Diyorsanız

erkeklere sevgililer günü hediyesi

Erkeğe sevgililer günü hediyesi seçiminde klasik bir tutum izliyorsanız Özel Kutusunda İsimli Cüzdan Kalem Hediye Seti tercih edebilirsiniz. Özel olarak deriden yapılan cüzdan ve tükenmez kalemi bu hediye seçimi oldukça zarif ve klasik bir hediye olacaktır. Eğer sevgilinizi yakından tanımıyor ve hakkında çok fazla özelliğe sahip değilseniz, bu hediyeyi seçebilir ya da sevgiliniz sürekli yazı yazacağı işlerle uğraşıyorsa onun daimi olarak kullanabileceği bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

Her An Kullanılacak Bir Hediye

erkeğe sevgililer günü hediyeleri

Cüzdan özellikle erkekler için önemli bir aksesuardır. Bu yüzden erkeğe sevgililer günü hediyeleri kapsamında da özellikle öne çıkmaktadır. Sunmuş olduğumuz Kişiye Özel İsim Baskılı Erkek Deri Cüzdan sayesinde sevgilinize son derece ayrıcalıklı bir hediye verebilirsiniz. Derisinin kalitesi ve renginin şıklığı ile dikkat çeken bu tasarıma aynı zamanda sevgilinizin ismi de işlenmektedir. Bu sayede kendinizi özel hissedecek bir hediyeye kavuşan sevgiliniz her daim sizin hediyenizi kullanabilecektir.

Soğukta Yanınızda Olmadığınızda

sevgililer günü hediyeleri erkek için ucuz

Özellikle soğuk aylarda sevgilinizin yanında olmamak onun ellerinin üşümesine neden olabilir. Her ne kadar bir aradayken el ele tutuşmaktan ötürü sıcaklık yayılıyor olsa da ayrı kalındığı zamanlarda ellerinin üşümemesini sağlamak amacıyla erkeklere sevgililer günü hediyesi olarak öne çıkan Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı hediye edebilirsiniz. Bu düşünceli hediye, sevgilinizin soğukta kalması halinde devreye girerek özel içeriği sayesinde ısı yaymasına neden olacaktır. Hiçbir pil ya da şarj gerektirmeyen bu ısıtıcı ise kullanım başına 30 dakika sıcaklık yayabilmektedir. Aynı zamanda kalp şeklinde olması sebebiyle de anlamlı bir hediye olarak öne çıkmaktadır.

Aşk Saati

sevgililer gününde erkeğe ne alınır

Saate herkes gün içinde en az birkaç defa bakmaktadır. Çünkü saat ile günümüzü planlar ve buna göre eylemlerimizi düzenleriz. Sevgililer günü hediyesi erkek için çoğu zaman bulmak sorun yaratıyor olsa da Ahşap Görünümlü Sevgiliye Hediyelik Duvar Saati oldukça zarif bir hediye olarak öne çıkmaktadır. Özel olarak istediğiniz fotoğrafların üzerine basılacağı bu saatte, sevgilinizin sizi ve birlikteliğinizi her an hatırlaması için güzel bir fırsat sunulmaktadır. Aynı zamanda ahşap görünümü sayesinde de otantik bir havaya sahip olan bu saat sayesinde sevgiliniz randevularına asla geç kalmayacaktır.

Anılarınızı Ölümsüzleştirin

sevgililer günü erkek hediye fikirleri

Fotoğraflar birlikte olduğunuz güzel anların ölümsüz hale getirilmesidir. Fotoğraflarınızı güzel bir şekilde muhafaza etmek ise bu anılarınızı kaybetmemek adına önemlidir. Fotoğraflarınız elektronik cihazlarda ne kadar duruyor olsalar da cihazların bozulması halinde tüm anılarınızı yitirebilirsiniz. Bu yüzden anılarınızı saklamanın en güzel yolu olarak öne çıkan Sevgililere Özel Fotoğraf Albümü sayesinde birlikteliğinizin en güzel anlarını bu albüm içinde yer verebilir ve anılarınızı özenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Tatlı Bir Hediye İstiyorsanız

sevgililer günü hediye fikirleri erkek ne alınır

Hem tatlı hem de sevgililer günü hediyeleri erkek için ucuz bir hediye istiyorsanız Kişiye Özel İsim Yazılı Harf Çikolata Tercih edebilirsiniz. Özel tasarım paketinde eşsiz lezzeti ile sunulan bu çikolataya dilerseniz sevgilinizin ismini ya da sevgi sözcüklerinizi yazdırabilirsiniz. Hem sunumu hem de tadı için özel bir hediye olacak bu hediyenin tadına aynı zamanda kendiniz de bakabilirsiniz!

Erkeğe Özel Hediye

erkeğe sürpriz sevgililer günü hediyeleri

Sevgililer gününde erkeğe ne alınır sorusuna yanıt olarak oldukça “erkeksi” bir hediye almak istiyorsanız Özel Gün Hediyesi Çakmak Plaka Anahtarlık Seti tercih edebilirsiniz. Arabaları erkekler için oldukça önemlidir. Arabalarını sürekli olarak kullanırlar ve ayrı bir özen gösterirler. Aynı zamanda sigara içmekten de ayrı bir keyif duyarlar ve bu ikili çoğu erkek için kombin oluşturur. Onların özel bir değer verdiği bu noktalara dönük bir hediye seçmek isterseniz anahtarlık seti yerinde bir tercih olacaktır. Bu sayede sevgilinizin ismine ve plakasına özel anahtarlık, bunun yanında da isminin ya da sizin istediğiniz sözlerin yer alacağı bir çakmak sevgilinizin hoşuna gidecek bir hediye olarak öne çıkmaktadır.

Çakmak Severlere Özel Hediye

sevgililer gününde erkek arkadaşa hediye

Erkekler için sigara içmek ayrı bir ritüel değeri taşımaktadır. Özellikle çakmaklarına çok özen gösteren erkekler kendilerini ayrıcalıklı hissettirecek çakmalardan keyif almaktadırlar. Bu durumda sevgilinize alabileceğiniz hediyeler arasında öne çıkan İsme Özel Siyah Clipper Metal Çakmak güzel bir tercih olacaktır. Özel kutusunda ve isme özel olarak hazırlanan bu çakmak ile sevgiliniz kendisini özel hissedecek, böyle bir hediyeden memnuniyet duyacaktır. Çakmağın uzun ömürlü kullanıma uygun olması nedeniyle de hediyenizi uzun süreler kullanabilecektir.

Viski Severlere Özel Hediye

erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi

Son zamanlarda hediyeler arasında öne çıkan Viski Taşı viski severler için güzel bir hediye oluşturmaktadır. Viskisini soğuk içmek isteyenler genelde buz kullanmaktadır. Ancak buz kullanımı viskiyi sulandırdığı için tadının bozulmasına neden olmaktadır. Etkili bir şekilde viskinizi soğutmak isterseniz, viski taşı kullanabilirsiniz. Viski taşı özel yapısı sayesinde viskinin tadının değişikliğe uğramadan soğumasına neden olur ve keyifli bir içim sunmaktadır.

Erkeklerin Özel Hediyesi

sevgililer günü erkek hediyeleri

Erkekler için alınabilecek özel hediyelerin başında Erkek İçin Kişiye Özel Hediyelik Set gelmektedir. Kravat, anahtarlık ve kol düğmesinden oluşan bu set, her erkeğin hoşuna gidecektir. Harika yumuşak kumaştan yapılan kravat ile isminin baş harflerinin olduğu kol düğmeleri özelikle iş dünyasında erkeğe ayrı bir hava katacaktır. Bu sayede, sürekli kullanabileceği bir hediye seçimi için bu set doğru bir tercih olacaktır.

Sevginizin Göz Önünden Gitmemesi İçin

Sevgilinizin sizi unutmaması ve sürekli göz önünde tutması için Sevgiliye Özel Mini Ahşap Foto seçebilirsiniz. Özel olarak ahşap üzerine yapılan baskıdan oluşan bu çerçeveye istediğiniz fotoğrafı bastırabilirsiniz. Sevgiliniz ile birlikte özel anlarınızın olacağı bu çerçeve, sevgilinizin sürekli göz önünde tutması ile hem kendisini hem de sizi ayrıcalıklı hissettirecektir.

Sevginizi Tatlı Bir Şekilde İfade Edin

erkek sevgililer günü hediye fikirleri

Seni Çok Seviyorum Mesajlı Kişiye Özel Harf Çikolata sayesinde sevginizi oldukça tatlı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Geniş içeriği ve eşsiz lezzeti ile öne çıkan bu hediyede, sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevginizin tadını alabilmesi adına tat olarak da son derece güzel bir lezzet sunan bu çikolatanın ambalajı da seçeceğiniz fotoğraf yer alacak şekilde tasarlanmaktadır. Her haliyle sıra dışı bir hediye olan bu hediye sayesinde sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz.

İsmini Her Yerde Taşımak İsteyenlere

sevgililer günü erkek hediye

Erkekler için özel hediyeler kapsamında sunulan İsminize Özel Minimal İmza Tasarımlı Tarihli Kredi Kartlık sayesinde sevgilinizin kartlarını bir arada tutmasını sağlayacak, ismine ve imzasına özel olarak yapılacak bu ayrıcalıklı kartlığı hediye etmeniz sevgilinizin son derece hoşuna gidecektir.

One Comment

Bir cevap yazın