Yeni Yıla Özel El Yapımı Yılbaşı Kartları – Yılbaşı Tebrik Kartı

Yeni Yıla Özel El Yapımı Yılbaşı Kartları – Yılbaşı Tebrik Kartı

  el yapimi yilbasi kartlari
  el yapimi yilbasi kartlari
  Dikkatinizi Çekebilir ► Yeni Yıl Hediyeleri

  Her daim yanında sevdiklerini isteyen ve koşullar ne olursa olsun onları asla unutmayan çoğu kişi için yılbaşı akşamları fazlasıyla özeldir diyebiliriz. Bu günlerde bir araya gelen pek çok dost, eş ve akrabanın sadece kendisi için değil sevdikleri için de iyi dilekler ile yeni yıla adım attığını biliyoruz. Elbette böyle özel anlarda sevdikleriniz yanınızda ise çok şanslısınız demektir fakat bir de o değer verdiğiniz insanlar sizlerden kilometrelerce uzakta ise içiniz biraz buruk olabilir. Yanlarında olamadığınız veya herhangi bir sürpriz yapamadığınız için üzülebilirsiniz fakat burada yardımınıza koşacak bir seçenek olan yılbaşı kartları hakkında daha detaylı bilgi istersiniz yanının devamına bir göz atmalısınız deriz.

  Yeni yılın kapımızı çalmasıyla umutlarımızın yenileneceğine, bazı şeylerin çok daha farklı gelişmelerle bizi mutlu edeceğine inanırız. Bu da yeni yıla girerken bizi heyecanlandıran ve her defasında mutlu eden, mutluluğa teşvik eden bir duygudur. Yeni yıl yaklaştığında geçmişi arka plana atmaya ve sıkıntılarımızdan bir nebze olsun sıyrılmaya, sevdiklerimizle geçirdiğimiz yıldaki güzel anıları hatırlamaya yelteniriz. Yeni yıla da güzel anılara yenilerini ekleme umuduyla, sevdiklerimizle bir arada olmaya çabalayarak gireriz.

  Yılbaşının güzel yanlarından biri de şüphesiz sevdiklerimizle karşılıklı güzel dilekleri sunma ve karşılıklı anlamlı ve değerli hediyeler sunma güdüsüdür. Yılbaşında hazırladığımız el yapımı yılbaşı tebrik kartları, sevdiklerimize hitap etmesine özen gösterdiğimiz özel yılbaşı hediyeleri ile onları mutlu etmek bizi de gülümsetir.

  Gelin bu yılbaşı kutlamanıza el yapımı yılbaşı kartları, kartondan yılbaşı şapkası yapımı, özel yeni yıl mesajları ile yani emeklerimizle farklı bir hava katalım! Sevdiklerimize emeklerimizle hazırladığımız bu özel hatıraları sunarak akılda kalıcı bir gün yaşatalım! El yapımı yılbaşı hediyeleri ile farklı bir yılbaşı kutlamasının temellerini atalım…

  Yılbaşı Kartpostalları Nasıl Yapılır?

  Sevdiklerinize resimli bir yılbaşı kartı yapımı öğrenmek istiyorsanız çok ucuz ve kolay bulunan malzemelerle harikalar yaratabileceğinizi bilmelisiniz! “Yılbaşı kartpostalı nasıl yapılır?” sorusunun cevabı birkaç örnekle sizlerle…

  yilbasi kartpostallari nasil yapilir

  Kalpli yılbaşı kartpostalı yapımı için malzemeleriniz bir gazete veya bir kitap sayfası, kırmızı bir karton ve kırmızı keçe olacaktır. Kırmızı dikdörtgen bir kartonun üzerini bir kitap sayfası ile kaplayarak üzerine keçeden kestiğiniz kalplerle dilediğiniz şekilde bir süsleme yapabilirsiniz. Dilerseniz süslemede sim, ip gibi malzemeler de kullanarak karpostalı daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Sevdiklerinize bir yılbaşı kartpostalı yapımı onları mutlu görmek kadar keyifli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Özellikle sevgilinize verebileceğiniz bu romantik kartpostal hediyenin yanında çok etkileyici olacaktır. Kartpostalın arkasına en güzel yeni yıl dileklerinizi yazabilirsiniz.

  yilbasi kartpostallari

  Dilediğiniz renkte bir karton, bir düğme, ip ve dantel görünümlü tül vb. bir malzeme ile hazırlayabileceğiniz harika bir kartpostal! Bu yılbaşı kartpostalı yapımı çok kolay! Öncelikle kartonunuzu dikdörtgen bir şekilde kesim resimde görüldüğü gibi zarfa benzer bir katlama gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra tül veya dantel parçasını zarftan geçecek şekilde boyunu belirleyerek arkadan dikerek birleştirmelisiniz. Büyük bir düğme içerisinden geçirdiğiniz renkli ipi yine zarfta, dantelin üzerine gelecek şekilde kullanarak hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz bir süsleme yapabilirsiniz. Sadelikten hoşlananlardansanız kartpostalı bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Ancak dilerseniz simlerden, pullardan veya renkli kalemlerden yararlanarak zarf üzerinde desenler oluşturabilir, farkınızı konuşturabilirsiniz. Zarf içerisine sevdiklerinize anlamlı yılbaşı sözleri yazarak onlara hem kalıcı hem de etkileyici bir hediye verebilirsiniz.

  yilbasi sapkasi yapimi

  Kartondan yılbaşı şapkası yapımı için öncelikle dilediğiniz renkte bir karton edinmelisiniz. Şapkanıza fark katacak diğer malzemeleriniz, renkli el işi kağıtları, renkli rafyalar ve simdir. Yapıştırıcı ve makasınız da olmalı. Öncelikle kare şeklinde kestiğiniz renkli kartonu koni şeklinde kıvırarak bir yakınınız tutarken bant veya uhu ile tutturmalısınız. Dilerseniz bantın görünmemesi için burayı süslemelerle kapatabilirsiniz. Yuvarlak veya farklı şekillerde farklı boyutlarda kestiğiniz renkli el işi kağıtlarını şapkanın üzerine serpiştirircesine yapıştırın. Daha sonra farklı boyutlarda kestiğiniz ve makasla kıvırdığınız renkli rafyaları karışık bir şekilde şapkanın içinden dışına doğru sarkacak şekilde sıkıca yapıştırın. İşte yılbaşı eğlencenizi renklendirecek şapkanız hazır! Kartondan yılbaşı şapkası yapımı çok kolay ve oldukça eğlenceli.

  Kartondan Yılbaşı Ağacı Yapımı

  yilbasi agaci yapimi
  yilbasi agaci yapimi

  Kartondan yılbaşı ağacı yapımı için öncelikle ağacın ayakta durması ön planda olacaktır. Bir çerçeveyi ayakta tutmak için kullandığımız, masa ayaklarına benzeyen bir platform bulmalısınız. Bu platformun büyüklüğü size kalmış. Platformun 3 ya da 4 yüzüne yapıştırmak üzere uygun boyutta çam ağacının yüzlerini oluşturmalısınız. Yeşil kartonların platforma bağlanacağı kısmın boyutunun aynı olması yeterlidir, uçtaki girintili kısımlar gelişi güzel olabilir. Kestiğiniz parçaları el işi kağıtları, simler, parlak pullar, renkli kalemler ile süsleyerek platformun yüzlerine yapıştırın. İşte kartondan yılbaşı ağacı yapımı böylece tamamlandı…

  Evde Yılbaşı Kartı Nasıl Yapılır?

  Sevdiklerinize en güzel dilekleri sunacağınız yılbaşı kartları özenli ve süslü olunca marifetli eller yılbaşı kartı yapımı için iş başına geçiyor. Hayal gücünüzü konuşturarak hazırlayacağınız el yapımı yılbaşı kartları ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri ifade edebilirsiniz.

  yilbasi tebrik karti
  yilbasi tebrik karti

  Hem gösterişli hem de üç boyutlu yılbaşı kartı yapımı için malzemelerimiz, gümüş renkte veya parlak bir karton, yeşil ve kahverengi karton veya keçe, gazeteden ya da dergilerden kesilmiş harfler. Öncelikle gümüş rengi kartonunuzu dikdörtgen şekle gelecek biçimde katlayın, içerisine en güzel yılbaşı dileklerinizi yazın. Daha sonra yeşil karton veya keçeden kalp şeklinde parçalar kesin. Dikdörtgen kartonun kapak kısmına önce kahverengi dikdörtgen şeklinde bir parça yapıştırın, bu çam ağacının gövdesini oluşturacak. Daha sonra yeşil kalpleri bu gövde üzerine sıralı şekilde yapıştırarak üçgen bir yapı oluşturun, çam ağacı görüntüsüne kavuşmaya çalışın. Ağacın altına gazete veya dergilerden kestiğiniz harflerle “Mutlu Yıllar” ya da “İyi Seneler” gibi cümleler yazın. Dilerseniz sim, renkli kalem veya farklı malzemelerle süslemeyi arttırabilirsiniz. (Üç boyutlu yılbaşı kartı yapımı için kağıt veya kartondan ziyade keçe kullanmak daha havalı, daha güzel bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.)

  yilbasi tebrik karti el yapimi
  yilbasi tebrik karti el yapimi

  Sevdikleriniz için harika bir el yapımı yılbaşı kartı! Biraz daha zahmetli gibi görünse de çok keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak. İnternetten bulduğunuz güzel bir resmi çıktı alarak üzerini kuru boyalarla ve promaker boyalarla mümkün olduğunca canlı bir şekilde renklendirerek kestiğiniz şekli yapıştırıcıyla kartınızın tabanını oluşturacak karton üzerine yapıştırın. Etrafına el işi kağıtlarından maket bıçağı yardımıyla kestiğiniz kar tanesine benzeyen şekilleri yapıştırın. Kartın bağ kısmı için el işi kağıtlarından bir şerit hazırlayarak bunun üzerine de bir fiyonk kondurabilirsiniz. Kartın resimli ön yüzüne gazetelerden kestiğiniz harflerle “Merry Christmas” yazın. Kartın iç kısmını da dilediğiniz şekilde süsleyerek en güzel yılbaşı dileklerinizi yazarak yılbaşı kartı yapma işini bitirebilirsiniz.

  Yılbaşı Kartları Yapımı İçin Yılbaşı Sözleri

  “Yeni yılda her günün bir öncekinden daha güzel olsun. Gözyaşların yalnızca sevinçten, tüm hüzünlerin geçici olsun. Mutlu yıllar.”
  yilbasi-kartlari

  “Yarından dilediğin ne varsa yeni yılda seni bulsun, hep umut dolu, hep yaşam dolu nice güzel yıllara sevgilim. Birlikte!”

  2017-yilbasi kartlari

  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık
  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

  Her zaman sevgisiyle içinizi ısıtan ve gülüşüyle sizi de mutlu eden biricik sevgilinize hediye ayıcık ile renkli anlar yaşatabilirsiniz. Sevgilinize bu sevimli hediyenin yanında yılbaşı kartı nasıl hazırlanır öğrenerek romantik sözler yazarak muhteşem bir ambiyans yaratabilirsiniz. Sevgilinizi mutluluktan havalara uçuracak bu hediye ve sizin güzel sözleriniz aklından hiç çıkmayacak güzel bir yeni yıl kutlamasını sağlayacaktır. Ona el yapımı yılbaşı kartı ve elinde kalp tutan sevimli kırmızı ayıcık ile sizin için ne kadar değerli olduğunu en güzel şekilde hissettirebilirsiniz.

  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık
   

  Sevgilinize Yılbaşında Kalp Tutan Sevimli Ayıcık

  “Bir yılı daha birlikte devirdik, daha ne isterim ki! Ömrümün sonuna kadar yanımda görmek istediğim, sen eş bildiğimsin. Seni çok seviyorum.”

  2017 yilbasi karti

  “Yeni yılda üzüntüler senden uzak olsun, güzel gönlünden geçen her hayalin gerçek olsun. Sen benim canım dostumsun… İyi seneler.”

  yilbasi tebrik karti

  “Uzaklıklar engel olamıyor seni sevmeme ve özlememe, mesafeler yıldıramıyor bak dilimdesin her özel günde. İyi seneler…”

  2017 yilbasi tebrik karti

  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü

  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü
  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü

  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü

  Mangal söz konusu olduğunda ortaya atılan ve her zaman lezzetli yemekler ortaya çıkarmakla keyiflenen eşinize yeni yıla girerken daha neşeli mangallı anılar için bu esprili mutfak önlüğünü hediye edebilirsiniz. Yılbaşında eşinizi kahkahalara boğacak bu neşeli hediye ile eşiniz kendisini “Mangalların Efendisi” gibi hissedecek ve artık mangal işini daha keyifli yapacaktır. Ailece severek hazırladığınız mangal sofraları eşinizin neşesiyle daha eğlenceli bir hale gelecek. Bu esprili hediyeyi yılbaşında üç boyutlu yılbaşı kartı yapımı ile birlikte vererek renkli bir hava yaratabilirsiniz.

  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü
   

  Erkeklere Yılbaşı Hediyesi Mangalların Önlüğü

  “Yeni yılı coşku ve sevinç ile karşılamanızı dilerim. Mutlu yıllar.”

  yilbasi kartpostallari

  “Yeni yılın kapınızı bol huzur, çokça mutluluk, bereketli kazanç ve en önemlisi sağlıklı bir ömür ile çalmasını dilerim.”

  yilbasi kutlama mesajlari

  “Yeni yıldan beklediğin ne varsa onun sana geleceğine inan, yeni yılda da her zaman olduğu gibi umut et. Çünkü nerede yaşam varsa orada umut da yeşermeye can atıyordur. İyi seneler.”

  hazir yilbasi kartlari

  “Sevginin en uzun soluklusu, umudun en tükenmezi, mutluluğun en sonsuzu seninle olsun bu yılda! Her şey gönlünce olsun. Mutlu yıllar!”

  resimli yilbasi kartlari

  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye

  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye
  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye

  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye

  Şıklıklarını takıları ile tamamlayan zarif kadınlara harika bir yılbaşı hediyesi… Yaşam çiçeği sembollü gümüş kolye sevgilinize/ eşinize veya annenize verebileceğiniz etkileyici bir seçenek olacaktır. El yapımı yılbaşı kartı yanında verebileceğiniz yaşam çiçeği sembollü gumus kolye ile sevdiklerinize sizin için ne kadar değerli olduğunu, yaşamınızda nasıl güzel bir konumda bulunduğunu anlatabilir, her zaman severek kullanacakları ve sizi mutlu bir şekilde hatırlayacakları anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye
   

  Kadınlara Yılbaşı Hediyesi Yaşam Çiçeği Kolye

  “Yeni yılda her şey yenilense de sen eskisi gibi kal aşkım, hep ilk günkü gibi kal. Benimle kal. Seni çok seviyorum.”

  2017 kartlari

   

  Her ne yaparsanız yapın içine el emeğinizi de eklediğiniz zaman onun değeri çok daha artacaktır. Tıpkı el yapımı yılbaşı kartları gibi… El yapımı yılbaşı kartları hazırlamak artık çok daha kolay… Makalemizdeki en kolay el yapımı yılbaşı kartları yapımı ile siz de kendi el yapımı yılbaşı kartlarınızı oluşturabileceksiniz. Bu örnekler kafanızdaki tüm el yapımı yılbaşı kartları nasıl yapılır sorularınıza sözüm bulacaktır. Hazırlayacağınız birbirinden güzel ve farklı el yapımı yılbaşı tebrik kartları ile yakınınızdakileri, sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi sevindirebilirsiniz. Sadece onlara özel olarak hazırladığınız bu özel el yapımı yılbaşı tebrik kartları ile bu sene herkesi mutlu etmeye hazır mısınız?

  Bu yılbaşı kartları için öncelikle kendinize modeller, örnekler seçmelisiniz. Kime, nasıl bir yılbaşı tebrik kartı hazırlamak istediğinize karar vermek için makalemizdeki örneklerden faydalanabilirsiniz. Daha sonra bu örnekler için ihtiyaç duyduğunuz malzemelerden oluşan bir malzeme listesi hazırlamalısınız. Bu malzeme listesini yaparken hiçbir malzemenin eksik yazılmadığından emin olmalısınız. Sonrasında kırtasiyeden alacağınız bu malzemeleri, hangi kart için hangi malzeme gerekiyorsa, ayırmalısınız. Şimdi artık el yapımı yılbaşı tebrik kartı yapımınıza başlayabilirsiniz. Önceleri gözünüzde büyüse de işin içine girdiğiniz zaman el yapımı yılbaşı kartı hazırlamanın ne kadar eğlenceli ve keyifli olduğunu siz de göreceksiniz. Hatta bu yılbaşı kartlarını çocuklarınız ile birlikte hazırlayarak bir etkinlik saatine de dönüştürebilirsiniz.

  Hazırladığını el yapımı tebrik kartlarının içine kişiye özel olarak yazdığınız yılbaşı tebrik yazılarınızı da yazmayı unutmamalısınız. Daha sonra bunları istediğiniz kişilere postalayabilir ya da onlara kendiniz de gidip elden verebilirsiniz. Çocuklarınız da hazırladıkları yılbaşı tebrik kartlarını kendi öğretmenlerine, anneannelerine, babaannelerine, dedelerine ya da sevdikleri oyun arkadaşlarına verebilirler.

   

  “Anneciğim, yeni yılda birlikte güzel günler göreceğiz… Birlikte nice yılları birlikte ve en güzel sevgiyle karşılayacağız. Sen yanımda oldukça biz hep umut edecek her zorluğu yıldıracağız. Mutlu yıllar…”

  sevgiliye yilbasi karti

  “Yeni yılda yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, günlerinden huzur ve mutluluk eksik olmasın canım arkadaşım.”

  yilbasi kutlama kartlari

  “Bir yılı daha kapı dışarı ederken en güzel mutlulukları ve hep hayalini kurduğunuz değerli anları içeri buyur edeceğiniz güzel bir yılbaşı geçirmenizi dilerim. Sevgiler…”

  arkadasa yilbasi karti

  “Mutluluğunuz kar taneleri kadar kusursuz, umutlarınız okyanuslar kadar sonsuz olsun. Yeni yılda her şey gönlünüzce olsun… İyi seneler.”

  el yapimi yilbasi karti

  Her özel güne ayrı üretilebilen ve yıllardır modası geçmeyen bu yılbaşı tebrik kartları ile 2019 yılının gelişini de kutlamanız mümkün. Birde bahsettiğimiz gibi sizden uzakta bulunan kişilere yapacağınız bu tarz sürprizler onları fazlasıyla mutlu edebilir. Hele ki bir de bu yılbaşı kartpostalları hazır metinler değil de sizin kendi kaleminizden çıkan ve yüreğinizden dökülen samimi duyguları içerirse ne ala. Ne tür dilekler ile yeni yılı kutlamalıyım sorusu ile boğuşuyorsanız fazladan panik yapmanıza gerek yok. Bildiğiniz gibi kartpostallar kısa içerikli iyi dilek mesajlarını içerir ve duyguların en özet halini ifade eder. Yani bu konuda en iyi yılbaşı kartı örnekleri incelenip, yeni yıldan ne bekleniyorsa veyahut karşıdaki kişi için dilenen ne varsa oraya bir veya iki cümle ile aktarılabilir.

   

  “Seninle geçirdiğim her an hala heyecan ve coşku doluysam, hala kalbimin atışını gözlerimde hissediyorsam seninle geçireceğimiz güzel bir ömür düşlediğimdendir. Seni herkesten ayrı bir yere, başımın üstüne koyuyorsam benim her şeyim olduğun içindir. Sen beni bir gülüşünle mutlu edebiliyorsan sana deli gibi aşık olduğum içindir. Mutlu yıllar aşkım!”

  el yapimi yilbasi kartlari

  “Yeni yıldan umduğunuz ne varsa kapınızı çalsın, sevdikleriniz hep yanı başınızda yer alsın. Huzur sizinle temelli kalsın, mutluluklarınız paylaştıkça çoğalsın. İyi seneler…”

  mesajli yilbasi kartlari

  “Geçmişteki bütün sıkıntıların üstünü örtüp geleceğe umutla bakacağınız, her gününüzün bir öncekinden daha keyifli geçeceği dolu dolu bir yıl dilerim. Mutlu yıllar.”

  kendin yap yilbasi kartlari

  Hazır satılan ürünler değil de kendi emeğinizi taşıyan yılbaşı kartları ile sevdiklerinizi şaşırtmak istiyorsanız da ihtiyacınız olan malzemeler birkaç küçük süsleme veya çıkartma, ora kalınlıkta bir karton ve bir adet zarf desek; çok mutlu olmaz mısınız? Sizin yaratıcılığınıza ve kullanmak istediğiniz süslemeye göre değişebilen bu yılbaşı kartı yapımı için farklı görselleri inceleyebileceğiniz gibi internet üzerinden yayınlanan videolar ile de birkaç dakikada kendi hediyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de el becerisine dayanan bu tarz armağanları ister tek başına isterseniz de yanında küçük bir hediye ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

  El Yapımı Yılbaşı Kartları Yanına Anlamlı Hediyeler

  Sevdiklerinize özel olarak keyifle hazırladığınız el yapımı yılbaşı kartı yanında anlamlı ve etkileyici hediyeler veya yılbaşı sepetleri sunarak akılda kalıcı bir gün yaşamalarını sağlayabilir, bu özel günü daha da özel kılabilirsiniz. Sevdiklerinize hitap eden değerli hediyeler ile onlara hislerinizi en güzel şekilde aktarabilirsiniz. Kişiye özel hediyeler ile sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilir, kullanışlı hediyeler ile onları ne kadar düşündüğünüzü anlatabilir, şık ev aksesuarları ile yılbaşında onları mutlu edecek anlar yaşatabilirsiniz.

  Özenerek yılbaşı kartı yapımı kartpostal hazırlama gibi uğraşlara girişerek sevdiklerinize emek vererek bir hediye sunma amacınızı güzel bir hediye ile taçlandırabilir onlara yeni yıl kutlamanızdan anlamlı hatıralar bırakabilirsiniz.

  Yılbaşı Hediyesi Dali Masa Saati

  Yılbaşı Hediyesi Dali Masa Saati
  Yılbaşı Hediyesi Dali Masa Saati

  Yılbaşı Hediyesi Dali Masa Saati

  Sevdiklerinize ev hediyesi ya da ofis dekoruna renk katacak bir hediye vermek istiyorsanız Salvador Dali’nin en bilindik tablolarından biri olan eriyen saat sembolü esas alınarak üretilen bu şık masa saatini düşünebilirsiniz. Özellikle sanatla ilgili, sanat tutkunu sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek eriyen görünümüyle masa saati çok şık bir hediye olacaktır. Sevdiklerinize el yapımı yılbaşı kartları eşliğinde böylesine farklı bir hediye ederek onlara unutamayacakları bir hatıra bırakabilirsiniz.

  Yılbaşı Hediyesi Dali Masa Saati
   

  Çiftlere Özel Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Kol Saatleri

  Çiftlere Özel Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Kol Saatleri
  Çiftlere Özel Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Kol Saatleri

  Çiftlere Özel Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Kol Saatleri

  Sevgilinizle birlikte geçirdiğiniz en mutlu anları yansıtan fotoğraflardan birini kolunuzda taşımak müthiş bir his olacaktır. Her zaman yan yana olmak istediğiniz biricik sevgilinizle birlikteyken zamanın çok hızlı aktığını fark ederken bir de onsuz zamanlarınızda sizi yalnız bırakmayacak fotoğraflarınıza özel kol saatleri ikinizde de olduğunda muhteşem olacaktır.

  Çiftlere Özel Yılbaşı Hediyesi Fotoğraflı Kol Saatleri
   

  Yılbaşı Hediyesi El Yapımı Bakır Ehli Keyf

  Yılbaşı Hediyesi El Yapımı Bakır Ehli Keyf
  Yılbaşı Hediyesi El Yapımı Bakır Ehli Keyf

  Yılbaşı Hediyesi El Yapımı Bakır Ehli Keyf

  Sevdiklerinize anlamlı yılbaşı sözleri yazarak keyifle hazırladığınız el yapımı yılbaşı kartı yanında verebileceğiniz el yapımı bir hediye arıyorsanız rakı tutkunlarına verebileceğiniz muhteşem bir hediye! El yapımı bakır ehli keyf yılbaşı eğlencenize renk katacak bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşınıza, kardeşinize veya babanıza hediye edebileceğiniz ehli keyf rakı sofralarına farklı bir renk katacak ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye olacaktır.

  Yılbaşı Hediyesi El Yapımı Bakır Ehli Keyf
   

  Romantik Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Müzik Kutusu

  Romantik Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Müzik Kutusu
  Romantik Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Müzik Kutusu

  Romantik Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Müzik Kutusu

  Sevdiklerinize anlamlı yılbaşı sözleri yazarak keyifle hazırladığınız el yapımı yılbaşı kartı yanında verebileceğiniz el yapımı bir hediye arıyorsanız rakı tutkunlarına verebileceğiniz muhteşem bir hediye! El yapımı bakır ehli keyf yılbaşı eğlencenize renk katacak bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşınıza, kardeşinize veya babanıza hediye edebileceğiniz ehli keyf rakı sofralarına farklı bir renk katacak ve sevdiklerinizi mutlu edecek bir hediye olacaktır.

  Romantik Yılbaşı Hediyesi İsme Özel Müzik Kutusu
   

  Yılbaşı Hediyesi Geyik Boynuzu Taç

  Yılbaşı Hediyesi Geyik Boynuzu Taç
  Yılbaşı Hediyesi Geyik Boynuzu Taç

  Yılbaşı Hediyesi Geyik Boynuzu Taç

  Sevdiklerinize yılbaşı kutlamasında geyik boynuzu şeklinde taçlar alarak yeni yıl kutlamanızda farklı ve renkli anlar yaratabilirsiniz. Yılbaşı şapkası yerine geyik boynuzlu taç tercih ederek bu yılbaşında arkadaşlarınızla neşeli bir ortam yakalayarak bu özel günü daha akılda kalıcı kılabilirsiniz.

  Yılbaşı Hediyesi Geyik Boynuzu Taç
   

   

  Daha Fazla Yılbaşı Hediyesi ► ►

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply