Aslan Burcu Kadına Hediye Ne Alınır ? Aslan Burcu Hediyeleri

Aslan Burcu Kadına Hediye Ne Alınır ? Aslan Burcu Hediyeleri

  Aslan Burcu Kadına Hediye
  Dikkatinizi Çekebilir ► Aslan Burcu Kadınına Hediye

   

  Aslan Burcu Kadını Özellikleri

  Yönetici gezegeni: Güneş

  Uğurlu gün: Pazar

  Uğurlu taş: Elmas

  Bitki: Ayçiçeği, gül, krizantem, orkide

   

  Oldukça çekici, tutkulu ve akıllı aslan burcu kadınının kendine güveni her zaman yerindedir. Doğum günleri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasına rastlayan bu burcun kadınları her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünür. Dürüstlüğe çok önem verir. Karşı taraftan herhangi bir yalan veya sahtelik sezdiğinde direkt soğur ve uzaklaşır. Cesur ve her zaman iyi niyetli oluşuyla dikkat çeker. Mizah anlayışı çok gelişmiştir, insanları dişiliğinden ziyade sempatik bir yaklaşım ile etkilemek ister. Canlı, enerjik ve neşeli; çevresindeki insanlara karşı oldukça sevecendir. Değişik ve farklı insanları tanımaktan ve onlarla sağlam dostluklar kurmaktan çok hoşlanır. Dostluk kuracağı insanları özenle seçer. Hayatının her alanında mükemmeliyetçi bir tutum sergiler.

  Ateşli bir kadın olarak aslan kadını son derece gururludur ve hiçbir şey onun gururunun önüne geçemez. Özgürlüğüne düşkün bir kadındır ve bağımsızlığının kısıtlanması hoşuna gitmez. Herkesle yakınlaşmaktan çekinir çünkü iyi niyetinin suiistimal edilmesinden hoşlanmaz. Çalışmaktan çok keyif alır, adeta azim ile donatılmıştır, güçlüdür. Zor bir kişiliğe sahiptir, iyi olduğu konularda mütevazı davranmaya gerek duymaz kendisini takdir etmeyi bilir. Ne istediğinin her zaman bilincinde, her alanda kararlı adımların sahibidir. Güçlü kişiliğinin yanında kibirli yanları da göze çarpar. Hedefine en doğru ve kolay şekilde yaklaşır ve bu yolda önüne çıkan her engeli kaldırabilecek yeteneğe sahiptir.

  Gece hayatına düşkün olan aslan burcu kadını merkezde olmak ister. Etrafındaki insanların odak noktası olmak, dikkat çekmek ister. İstediği anda ihtiraslı, ateşli ve oldukça gösterişli bir kadın haline bürünebilir. Ön planda oluşunu çoğu zaman doğallığına ve içtenliğine borçludur. Dürüstlüğü her şeyin önünde tutan güçlü aslan kadını ne birini kandırmak ister ne de birileri tarafından kandırılmak. Onun yalana ve sahteliğe asla tahammülü yoktur. Her hareketi içtendir ve yapmacıklıktan hiç hoşlanmaz. Bazen rol yapmayı sever, bu şekilde yine dikkatleri üzerine toplamayı amaçlar. Değişik ortamlarda yer almak, yeni insanlar tanımak ona iyi gelir. Ancak herkesi arkadaş olarak hayatına almaz.

  Bir aslan burcu kadınının kişiliğine ayak uydurmak çok zordur. Fazla enerjilidir, neşelidir ve bulunduğu ortamları sürekli değiştirir. Her şeyin en iyisini ister. İnsanlarla yardımlaşmaktan kaçınmaz her zaman cömert davranışlarıyla gönülleri fetheder. Ancak cömertliğinin yanında bazen savurgan davrandığı da görülür. Maddiyata önem verir ve bunun bir insan için gücü temsil ettiğine inanır. Alışverişi çok sever ve istediği bir şey için cebindeki son parayı verebilir. Girişimci bir ruha sahiptir.

  Genel olarak disiplinli ve otoriterdir. Ev hayatına da gece hayatına olduğu kadar düşkündür. Çocukları üzerinde otoriter davranışlar sergiler. Anneliğe önem verir ve eğlenmekten çok onlarla vakit geçirmeyi tercih edebilir. Eşine ve ailesine her zaman sadıktır. Olumsuz özelliklerinden bahsetmek gerekirse bencildir, otoriterliği bazen çok diktatörce ve kaba tavırlar sergilemesine neden olabilir. Savurgandır, genellikle para biriktirmeyi, yatırım yapmayı beceremez. Özgürlüğüne çok düşkündür ve bazen bu nedenle sevdiklerini incitebilir.

  Aşk Hayatında Aslan Burcu Kadını

  Aşk Hayatında Aslan Burcu Kadını

  Heyecanlı oluşuyla dikkat çeken aslan burcu kadını özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmak istemez. Bu nedenle birliktelik yaşayacağı erkeğin çok fazla kıskanç olmamasını tercih eder. Gerçekten sevdikleri zaman hiçbir şekilde vazgeçmez ve her zaman sadık olurlar. Kendisi ne kadar dürüst ve sadıksa eşinden de aynı dürüstlüğü  vesadıklığı bekler. Aşık olduğu erkeği mutlu etmek için elinden geleni yapar. Mükemmeliyetçi olduğu için her şeyin kusursuz ilerlemesi için çabalar. Çok gururludur ve sevdiği erkek de olsa asla ufak bir kaçamağı dahi kabul edemez, ilişkisini noktalamaktan kaçınmaz. Yalana asla tahammül edemez, bazen şüphelenmesi bile yeterli olur. Şüphelendiği erkekten anında soğur ve uzaklaşmaya başlar. Eğer gerçekten aşık değilse kolayca terk edebilir ve yeni aşklara yelken açabilir.

  Kalbi zor kazanılan aslan burcu kadını aşka çok önem verir, gerçekten sevdiği zaman gözü hiçbir şeyi görmez, onun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. İlgi görmek ister ve onunla birliktelik içindeki erkek her zaman ona layık olduğunu kanıtlama girişimlerinde bulunmalıdır. Yani iş onun kalbini kazanmakla, onunla bir ilişkiye başlamakla bitmez. Onunla birlikte olan erkek çok kıskanç olmamalıdır çünkü bir aslan kadını girdiği her ortamda dikkat çeker.

  Aslan Kadını Fiziksel Özellikleri

  Gür ve kalın telli saçlara sahip aslan burcu kadını genellikle açık renkli tene sahiptirler. Saçları da genelde açık renkli olur. Yuvarlak yüz hatlarıyla dikkat çekerler. Boyları genellikle ya kısa ya da orta olur. Gözleri dikkat çekici ve etkileyicidir. Yemek yemekten çok keyif aldıkları için bazıları hafif kilolu olabilir. Giyim konusunda ne iyi ne de kötüdürler modayı zaman zaman takip etseler de bazen yanılabilirler. Ama ne olursa olsun insanlar tarafından beğenilen bir fiziğe ve tarza sahip olduklarını söylemek gerekir.

  Aslan Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

  Kendisini önemseyen, el üstünde tutan ve ilgisini esirgemeyen erkeklerden hoşlanan aslan burcu kadını söylediklerinin her zaman dikkate alınmasını ister. Özellikle kendisini kısıtlamayacak, ona güvenecek ve aşırı derecede kıskanç olmayacak erkekler ilgisini çeker. Gereksiz kısıtlanmalar onu iter. Sevdiği erkeğin bakımlı olmasını ve giyimine çok özen göstermesini ister.

  Kendisine güvendiğini hissettirebilen insanlar onu etkiler. Beğenildiğini hissetmek çok hoşuna gider. Onu etkilemek istiyorsanız dostça davranışlarda bulunmalısınız. Aslan burcu kadını gece hayatını sever, arkadaşlarıyla eğlenmekten çok hoşlanır. Zaman zaman sporla ilgilidir ve güzel bir vücuda sahip olmak ister. Yemek yapmaktan ve yemek yemekten büyük keyif alır. Maceradan veya heyecanlı aktivitelere bayılırlar, bazen bu tutkuları uğruna tehlikeye kolayca atılabilirler.

  Aslan Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

  Aslan burcu kadını bazen pahalı hediyelerden hoşlansa da genel olarak hediyenin ona ne kadar hitap edeceği daha önemlidir. Hediye seçiminde özenli davrandığınızı hissetmek ona yetecektir. Hediye, onun ne kadar özel olduğunu simgeleyecek detaylara sahip olduğunda onun için büyüleyici olabilir. Güzelliğine düşkün aslan burcu kadınına hediye olarak makyaj malzemeleri veya şık takılar alabilirsiniz. Aldığınız hediye ne olursa olsun dikkat çekici ve etkileyici olmalıdır. Asla çok ucuz ve basit hediyelerden hoşlanmaz.

  Aslan Burcu Kadına Hediye Önerileri;

   Zarif Aslan Kadınına Hediye Seti

   Zarif Aslan Kadınına Hediye Seti
  Zarif Aslan Kadınına Hediye Seti

  Zarif Aslan Kadınına Hediye Seti
  Zor bir aslan kadını ile birlikteyseniz ona seçeceğiniz hediyede dikkatli olmanız gerekir. İşte sizi kararsızlıktan ve tedirginlikten kurtaracak harika bir öneri olarak zarif kutusunda kolye, makyaj fırçası ve aynadan oluşan hediye seti… Güzelliğine düşkün aslan burcu kadınına hediye edeceğiniz bu sette yer alan makyaj fırçası ve cep aynası isme özeldir, bu detay sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca takıları da çok seven biricik sevgilinize vereceğiniz taşlı gümüş kolye adeta şıklığını tamamlayan bir aksesuar olacaktır.

   Zarif Aslan Kadınına Hediye Seti
   

   Aslan Burcu Kadınına Sukulent Bahçe

   Aslan Burcu Kadınına Sukulent Bahçe
  Aslan Burcu Kadınına Sukulent Bahçe

  Aslan Burcu Kadınına Sukulent Bahçe
  Bir aslan burcu kadınını etkilemek istiyorsanız onu sıradanlıktan uzak, farklı hediyelerle karşılamalısınız. Mesela ona sıradan bir çiçek yerine ismine özel bir sukulent bahçe hediye edebilirsiniz. Aslan burcu kadına hediye fikirleri arasında hem yaratıcı hem de etkili bir seçenek olarak minyatür bahçe bitkilerden hoşlanan herkesin çok hoşuna gidebilecek bir seçenektir. Şık saksıda minyatür figürler, sukulent bitkiler ve doğal çim, doğal taşlar yer almaktadır. Hediyenin ismine özel olması sevgilinizin kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacak son derece etkili bir detay olacaktır.

   Aslan Burcu Kadınına Sukulent Bahçe
   

   Aşık Aslan Kadınına Özel Fotoğraf Albümü

   Aşık Aslan Kadınına Özel Fotoğraf Albümü
  Aşık Aslan Kadınına Özel Fotoğraf Albümü

  Aşık Aslan Kadınına Özel Fotoğraf Albümü
  Aşık olduğu zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen ve erkeğini mutlu etmek için her şeyi göze alan aslan burcu kadına hediye önerileri arasında hem farklı hem de etkileyici bir seçenek… İsminize özel hazırlanan ahşap kapaklı fotoğraf albümünü aşk dolu fotoğraflarınızla doldurabilir, ona romantik anlar yaşatabilirsiniz. Ayrıca bu şık fotoğraf albümünün ahşap kapağı üzerine sevgilinize duygularınızı yansıtabileceğiniz etkileyici sözler veya romantik şiirler işletebilirsiniz. Aşkınızın hatırası olacak bu fotoğraf albümü sevgilinizin doğum günü için iyi bir tercih olacaktır.

   Aşık Aslan Kadınına Özel Fotoğraf Albümü
   

   Aslan Burcuna Özel Kupa

   Aslan Burcuna Özel Kupa
  Aslan Burcuna Özel Kupa

  Aslan Burcuna Özel Kupa
  Bir aslan burcu kadını alacağı hediyenin muhakkak kendisine özel olmasına ve kendisine hitap etmesine dikkat eder. Aslan burcuna mensup eşinize, kız kardeşinize veya dostlarınıza bir doğum günü hediyesi arayışındaysanız aslan burcuna özel isimli kupa ideal bir tercih olabilir. İsme özel aslan burcu sembollü kupa hem kullanışlı hem de farklı bir hediye olacaktır. Aslan burcu kadınına verilebilecek hem farklı hem de etkileyici bir hediye seçeneği…

   Aslan Burcuna Özel Kupa

   Aslan Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti

   Aslan Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti
  Aslan Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti

  Aslan Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti
  Her alanda olduğu gibi söz konusu romantizm olduğunda da sıradanlıktan uzaklaşmayı seven aslan burcu kadına ne hediye alınır diye düşünenlerdenseniz onu aşkınıza özel bir şarap kadeh seti ile büyüleyebilirsiniz. Özel günlerinizdeki romantik kutlamalarınızı daha da anlamlı ve unutulmaz hale getirecek şarap kadeh seti isimlerinize özel, kalpli desenlerle hazırlanmaktadır. Aşık olduğunuz aslan burcu kadına hediye olarak düşünebileceğiniz bu hediye doğum günü için ideal bir tercih olabilir. Sevgilinizi çok etkileyebileceğiniz bu seçeneği göz önünde bulundurmalısınız.

   Aslan Kadınına Özel Şarap Kadeh Seti
   

   Aslan Burcu Kadına Hediye: Saatli Ödül

   Aslan Burcu Kadına Hediye: Saatli Ödül
  Aslan Burcu Kadına Hediye: Saatli Ödül

  Aslan Burcu Kadına Hediye: Saatli Ödül
  Sizi el üstünde tutan ve her fedakarlığı göze alabilen aslan burcu kadını sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz şık tasarımlı kalpli ödül onu büyüleyecektir. Üzerinde isimlerinizin yer alacağı çifte kumrular temalı saatli ödül üzerine sevgilinize beslediğiniz duyguları anlatabileceğiniz etkileyici aşk sözleri yazdırabilirsiniz. Etkileyici tasarımıyla göz dolduran kalpli saatli ödül sevgiliniz için uzun yıllar özenle saklanacak aşk dolu bir hatıra niteliğindedir.

   Aslan Burcu Kadına Hediye: Saatli Ödül
   

   Aslan Burcu Sevgiliye Kalpli Metal Ayna

   Aslan Burcu Sevgiliye Kalpli Metal Ayna
  Aslan Burcu Sevgiliye Kalpli Metal Ayna

  Aslan Burcu Sevgiliye Kalpli Metal Ayna
  Bir kadına hediye almanın birçok yolu vardır ancak önemli olan etkileneceği ve büyüleneceği anlamlı bir seçeneğe yönelmektir. Eğer çok sevdiğiniz aslan burcu kadını bir sevgiliniz varsa, beğenilmekten hoşlandığını bilmeli ve ona ondan daha güzel bir hediye bulamadığınızı anlatan şık bir ayna hediye etmelisiniz. Üzerindeki kalp detayı ve işlenen isimleriniz ile kendisini çok özel ve değerli hissetmesinin yanı sıra ayrıca sizin tarafınızdan ne kadar beğenildiğini de anlayacaktır. Güzelliğiyle dikkat çeken aslan burcu kadına hediye fikirleri arasında şahane bir seçenektir.

   Aslan Burcu Sevgiliye Kalpli Metal Ayna
   

   Aslan Kadınına Kolye Bileklik Seti

   Aslan Kadınına Kolye Bileklik Seti
  Aslan Kadınına Kolye Bileklik Seti

  Aslan Kadınına Kolye Bileklik Seti
  Şık olmaya ve insanlar arasında ışıldamaya çok özen gösteren güzeller güzeli aslan burcu kadını sevgilinize doğum gününde verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olan kolye bileklik seti sizi hediye seçimindeki tedirginliğinizden bir çırpıda kurtaracak. Takıları her kadın kadar çok seven aslan kadını melek kanadı sembollü kolye ve bileklikten oluşan bu seti çok sevecektir. Aşık olduğu erkekten alacağı bu şık hediye seti onun en değerli ve özel eşyaları arasında yerini alacak, severek kullanacaktır.

   Aslan Kadınına Kolye Bileklik Seti