Akrep Burcu Kadınına Özel Dikkat Çekici 10 Hediye Önerisi

Akrep Burcu Kadınına Özel Dikkat Çekici 10 Hediye Önerisi

  Akrep Burcu Kadınına Özel Dikkat Çekici 10 Hediye Önerisi

  Uğurlu günü: Salı

  Uğurlu sayı: 9

  Uğurlu taşı: Topaz

  Uğurlu renkleri: Canlı kırmızı, siyah.

  Uğurlu kokuları: Manolya, misk.

  Her zaman alçak gönüllü ve yumuşak başlı bilinen Akrep Burcu kadını; cazibeli, istediklerine ulaşma konusunda çok hırslı, gayet akıllı ve sezgileri çok kuvvetli bir insandır. Hoş mizaçları sayesinde insanları etkileri altına almayı kolay bir şekilde başarabilir. Derin ve gizemli yönleriyle çekici bir güce sahip olan Akrep Burcu kadınları, bazen kibirli ve mağrur olabilirler.

  Mizacında kıskançlığı da yoğun ölçüde barındıran Akrep Burcu kadını özellikleri arasında, kendinden üstün olanı kıskanma, kendisinin sahip olduğundan daha iyilerine sahip olanlara yönelik bir kıskançlık söz konusudur. Arkadaşlarını ve sevdiklerini çok kıskanan Akrep kadını için dostluk, insan ilişkileri çok önemlidir. Kolay kolay herkese “dost” diyemeyen ve hayatına alacağı insanları çok özenli seçene Akrep burcu kadını bu özelliği ile sevilip sayılan bir karakter haline gelir. İnsanlara kolay bir şekilde güvenemez ve her zaman doğrucu bir kişiliğe sahiptir. Onun için doğru, her şeyden daha önemlidir. Kendisi yalan söylemekten kaçındığı gibi, çevresindekilerin de ona karşı dürüst olmasını ister, bir insana karşı şüphe duyduğunda veya onun yalan söylediğini hissettiğinde uzaklaşır ve asla eskisi gibi olmaz.

  Mıknatıs gibi çekici, gururlu ve güvenli Akrep burcu kadını, tam anlamıyla bir kadındır ve ilk görüşte bunu düşündürme yeteneğine sahiptir. Büyüleyici bir havası, en özensiz haliyle bile baştan çıkarıcı bir enerjisi olabilir. İçerisinde her zaman karşı tarafa hükmetme arzusu barındırır ve liderlik vasfını en güzel şekilde taşıyabilir.

  Akrep Burcu Kadını Özellikleri

  Akrep Burcu kadınının belki de en olumsuz özelliği, herkese karşı şüpheci yaklaşımıdır. Çok fazla şüphecidir ve bu davranışı hayatının her alanında sürdürür. İnsanlara güvenme konusunda her zaman temkinli ve tereddüt içinde yaklaşması, kimi zaman iyi olsa da bazen kötü sonuçlar doğurduğu görülür.

  Dışarıdan bakıldığında mantık abidesi gibi görülse de Akrep Burcu kadını hep duygusal bir yön taşır. İçlerinde inceden inceye, belli etmedikleri duygusallık söz konusudur. İnsanların kendilerine yaptıkları iyi veya kötü hiçbir şeyi unutmazlar ve iyiliğe iyi, kötülüğe kötü bir şekilde karşılık verirler. İntikam alma konusunda kendilerine engel olamazlar ve bazen uzun süre kin tutarlar.

  Doğal bir cazibe ile herkesi etkisi altına alabilen Akrep kadınının sezgileri çok kuvvetlidir. Uzun bir ilişki yaşayacağı ya da sağlam bir arkadaşlık kuracağı insanı ilk gördüğünde tanıyabilir. Her zaman meraklı ve araştırmacıdır, yaşamı tanıma çabası hiç bitmez. Onun mutlu olması için gerekenler temizlik, rahatlık ve zevkli vakit geçirmektir. Her şeyi kontrol altında tutmak kendisini iyi hissetmesini sağlar. İş hayatında yetkiden çok hoşlanır ve bunun için büyük fedakarlıklar yapabilir. Planladığı amaç uğruna her şeye katlanabilse de asla sonsuza kadar sefalet içinde yaşayamayacak kadar mağrurdur. Uzun bir süre sıkıntıya katlanmaya zorlanırsa bu onu çok mutsuz ve huysuz bir insana dönüştürebilir.

  Akrep kadınının en olumsuz özelliği zaman zaman yıkıcı bir karaktere bürünmesidir. Aşırı derecede kıskanç olabilir, sinsi davranışlar sergileyerek çevresindekileri rahatsız edebilirler. Geniş bir bakış açısına sahip olmadıkları için bazen uyum sağlamada zorluk çekebilirler. İnatçı oluşları bazen rahatsız edici bir düzeydedir.

  Akrep Burcu kadınını vazgeçilmez kılacak, olumlu özellikleri arasında onun dürüstlüğe çok önem vermesi göze çarpar. Her zaman doğrucudur ve yalan söylediğine pek rastlanamaz. Sevdiği insana son derece sadıktır, hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz ve ihanet etmeyi düşünmez. Sorumluluklarının her zaman farkındadır ve dikkatli, bilinçli davranışlara sahiptir. Yaratıcılığı ile de ön plana çıkabilen Akrep burcu kadını, tutkulu, çekici ve sağlam bir karaktere sahiptir. Onunla dost olmak, ona güvenmek veya onu sevmek zor değildir.

  akrep burcu kadini özellikleri

  Akrep Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

  Tam bir dişi olan Akrep kadını bunu fiziksel özellikleriyle de gösterir. Dışarıdan bakıldığında iç çektirecek kadar güzel olabilen Akrep Burcu kadını son derece derin bakışları ile herkesin dikkatini çekebilir. Bu bakışlar bazı insanları rahatsız eder bazılarının da başını döndürür.

  Genellikle açık bir alın yapısı, oval bir yüz ve köşeli bir çene yapısına sahip Akrep Burcu kadınları dolgun dudakları ve çekici yürüyüşleri ile karşı cinsi etkisi altına alabilir. Yiyeceklere çok düşkün oldukları için bazı Akrep kadınlarının hafif kilolu olduğu gözlenebilir.

  Giyim konusunda her zaman zevkli tercihler yapan Akrep kadını modayı yakından takip eder. Genellikle koyu renkli kıyafetler giymeyi severler ve her zaman çekicidirler.

  Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

  Erkekte her zaman cesaret arayan Akrep kadını, erkekteki zayıflığı hoş görmez. Kendisini iyi tanıyan ve onun kişiliğine zarar vermeden onu egemenliği altına alan, onu gururlandıran bir partner ister. Bir Akrep Burcu bayanı, bir erkeğe ilgi duyuyor ve onunla ilişki yaşıyorsa, partnerini eşsiz ve olağanüstü bir erkek olduğuna inandırabilir.

  Akrep burcu kadınının duyduğu aşk, başka hiç kimseninkine benzemez ve ilişki sona erse de muhakkak akılda kalıcı izler bırakır. İlişkide ilk günden son güne kadar dayanılmaz etkisi devam eder.

  akrep burcu kadını aşk hayatı

  Akrep Burcu kadını ciddi birliktelikler dışında, çok uzun sürmeyen ve derin duygular içermeyen ilişkiler kurmayı tercih eder. Bunun sebebi yara almaktan kaçınması ve gerçekten derin bir duygu oluştuğunda tutkusuna yenik düşmek istememesidir. Ancak aşkı tadan Akrep kadını son derece kıskanç ve sahiplenici bir tavırla şaşırtabilir. Birlikte olduğu kişiden saygı, sevgi ve güven ister. Çünkü, kendisi aşık olduğu insana büyük bir sadakatle bağlıdır ve sevgisini her fırsatta belli eder. Dışarıdan bakıldığında aşk hayatında serbest gibi görünebilen Akrep kadını aslında iç dünyasında kırılgan bir yapıya sahiptir.

  Akrep Burcu bayanı, ilgi gösterme konusunda çekingen davranmayan, açık bir kişiliğe sahip erkeklere ilgi duyar. Kendisi çoğu zaman gizemli olsa da karşısındaki gizlilikten hoşlanmaz, olduğu gibi davranan ve içinden geçeni söyleyebilen erkekler, tercih eder. Bağlılığını her fırsatta belli eden, onu çok istediğini hissettiren ve kendisine önem veren erkeklerden hoşlanır. Çapkın, gözü sürekli dışarıda olan veya ulaşılmaz tavırlara sahip erkekler dikkatini çekmez, kendisini özel hissettirecek erkeklere sonsuz bir sevgi sunar.

  Seçtiği erkeği hayal kırıklığına uğratmayan Akrep kadını, her zaman tutkulu ve ateşlidir. Ondan kopmak hiç kolay olmaz. Ancak zeki ve kültürlü erkeğe hayran olabilen Akrep kadını, erkeğini gururlandırır ve onu yüceltir. Gerçekten kalbini kaptırdıysa, toplum içerisinde erkeği yüceltir ve kendisini iyi hissetmesini sağlar.

  Akrep Burcu Kadına Ne Hediye Alınır?

  İlişkilerinde genellikle sevgiyi hissetmek isteyen Akrep Burcu kadını için tutkunuzu ve duygularınızı ortaya çıkaracak bir hediye seçmelisiniz. Ona kendisini özel hissetmesini sağlayacak anlamlı bir hediye ile akılda kalıcı anlar yaşatabilirsiniz.

  akrep burcu kadina hediye önerileri

  Kendisine iyi, kötü yapılan her şeyi aklında tutan, hafızası kuvvetli Akrep kadınına farklı, sıradanlıktan uzak bir hediye ile duyduğunuz ilgiyi belirtebilir, onu ne kadar önemsediğinizi aklından hiç çıkmayacak şekilde gösterebilirsiniz. Sevildiğini bilmeye ihtiyaç duyan ve gizemden, anlamlı hediyelerden hoşlanan Akrep kadınına şıklığını tamamlayacak hediyeler de sunabilirsiniz. Tam bir dişi olan Akrep kadınına koyu renkli, şık kıyafetler seçerek onu şımartabilirsiniz.

  Akrep Burcu Kadına Hediye Fikirleri

  Bakışlarıyla, duruşuyla, giyimiyle ve davranışlarıyla herkesi etkisi altına alabilen bir Akrep Burcu kadına alabileceğiniz en güzel hediye seçenekleri burada!

  Akrep Burcu Kadına Hediye Seni Seviyorum Mesajlı Çikolata

  Akrep Burcu Kadına Hediye Seni Seviyorum Mesajlı Çikolata

  Akrep Burcu Kadına Hediye Seni Seviyorum Mesajlı Çikolata

  Sürprizleri çok seven Akrep Burcu kadına hediye olarak tercih edebileceğiniz “Seni seviyorum.” Mesajlı çikolata özel günlerinizi anlamlı bir hale getirecektir. Akrep Burcu sevgilinize doğum günü, yıl dönümü gibi zamanlarda sunabileceğiniz bu anlamlı hediyeyi göndermeniz onu çok mutlu edecek ve uzun süre aklından çıkmayacaktır. Sevildiğini hissedeceği bu özel hediye, herhangi bir zamanda sevgilinize bir jest olarak sunabileceğiniz bir tercih olacaktır. Yemeye düşkün Akrep burcu kadınını mesajlı çikolata hediyesi ile etkileyebilir, çok mutlu edebilirsiniz.

  Akrep Burcu Kadına Hediye Seni Seviyorum Mesajlı Çikolata
   

  Akrep Burcu Sevgiliye Hediye Makyaj Aynası

  Akrep Burcu Sevgiliye Hediye Makyaj Aynası
  Akrep Burcu Sevgiliye Hediye Makyaj Aynası

  Akrep Burcu Sevgiliye Hediye Makyaj Aynası

  Bir kadına ne kadar güzel olduğunu söylemenin çok anlamlı bir yolu olarak hediye seçenekleri arasından tercih edebileceğiniz isme özel metal ayna, Akrep kadınını çok mutlu edecek bir hediye olacaktır. Her zaman kadınlığını gösteren ve son derece çekici görünümüyle dikkat çeken Akrep Burcu bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz metal ayna isme özel oluşuyla kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve uzun süre aklından çıkmayacaktır. Akrep Burcu sevgilinize ilginizi hissettirebileceğiniz farklı bir hediye seçeneği arıyorsanız, arayışınızı bu küçük ama anlamlı seçenekle sonlandırabilirsiniz.

  Akrep Burcu Sevgiliye Hediye Makyaj Aynası
   

  Akrep Burcu Eşe Hediye Albüm

  Akrep Burcu Eşe Hediye Albüm
  Akrep Burcu Eşe Hediye Albüm

  Akrep Burcu Eşe Hediye Albüm

  Yaşadığı iyi veya kötü hiçbir şeyi unutmayan Akrep Burcu kadını, anılarına çok önem verir ve onun için sevdiği insanla paylaştığı zamanlar çok özeldir. Bir Akrep Burcu kadını ile beraberseniz ona, en güzel anılarınızı yansıtan fotoğraflarla doldurabileceğiniz isimlerinize özel fotoğraf albümünü hediye edebilir, çok özel anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz. Her zaman tutkulu bir şekilde, sonsuz bir sevgi gösteren sevgilinize yıl dönümünüzde bu anlamlı hediye ile sürpriz yapabilirsiniz. Akrep Burcu kadına hediye önerileri arayanlar için ideal bir seçenek olacaktır.

  Akrep Burcu Eşe Hediye Albüm
   

  Akrep Burcuya Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

  Akrep Burcuya Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
  Akrep Burcuya Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

  Akrep Burcuya Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve

  Akrep Burcu kadınını etkilemek istiyorsanız onu şaşırtmalı, ona verdiğiniz değeri etkileyici bir yolla göstermelisiniz. 8 Mart Kadınlar Günü geldiğinde ona yollayacağınız isme özel bir çerçeve ile bunu başarabilir, ona unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz. Kadınlığı en güzel şekilde yaşayan ve her zaman gerçek bir kadın olan Akrep Burcu kadına hediye olarak sunabileceğiniz ahşap çerçeve çok etkileyici bir Kadınlar Günü hediyesi olacaktır.

  Akrep Burcuya Kadınlar Günü Hediyesi Ahşap Çerçeve
   

  Akrep Kadınına Dekoratif Duvar Saati

  Akrep Kadınına Dekoratif Duvar Saati
  Akrep Kadınına Dekoratif Duvar Saati

  Akrep Kadınına Dekoratif Duvar Saati

  Her zaman ilgisini gösteren ve kendisini sevdiğini hissettiren insanlardan hoşlanan Akrep Burcu kadınına verebileceğiniz çok özel bir hediye… Sıradan bir hediyeden ziyade onu şaşırtacak, küçük ama etkileyici bir seçenek olarak isme özel dekoratif duvar saati, çok sevdiğiniz Akrep Burcu kadını arkadaşınıza sunabileceğiniz hoş bir tercih olacaktır. Evinde veya iş yerinde severek kullanacağı şık duvar saati, isme özel oluşuyla kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve onu çok mutlu edecektir.

  Akrep Kadınına Dekoratif Duvar Saati
   

  AKREP Burcuna Hediye Kupa Bardak

  AKREP Burcuna Hediye Kupa Bardak
  AKREP Burcuna Hediye Kupa Bardak

  AKREP Burcuna Hediye Kupa Bardak

  Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz etkileyici bir hediye seçeneği olarak burca ve isme özel kupalardan Akrep burcuna özel olanı hazırlatarak yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Akrep Burcu kadına hediye fikirleri arayışını sonlandıracak isme özel porselen kupa yakınlarınızın özel günlerinde sunabileceğiniz etkileyici bir hediye, onlara sık sık sizi anımsatacak anlamlı bir hatıra olacaktır. İsme özel hazırlanışı ile sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak isme özel kupa, evde veya iş yerinde severek kullandıkları bir eşya haline gelecektir.

  AKREP Burcuna Hediye Kupa Bardak
   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply