Bin Kere Özür Dilerim Kitabı

Ürün Kodu : S-8421
34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Bin Kere Özür Dilerim Kitabı özellikleri:

  • İçin de farklı büyüklüklerde bin kere "özür dilerim" yazmaktadır.
  • 200 sayfa
  • 12 cm x 18 cm
  • 110 gr. 1. hamur kağıt

Yorumlar

selcukhepsen .
17.09.2019
Çok güzel
Ayşegül Ö.
25.06.2019
Teşekkürler
Ürün bekledigim gibi ve vaktinde geldi.
seda n.
19.11.2018
Harika
Cok guzel bir ozur hediyesi tavsiye ederim
Mert s.
31.07.2017
Özellikle arkasındaki yazi sayesinde amacına ulaşmış kitap :)

AÇIKLAMA

Bin kere özür dilerim kitabı ile kalbini kırdıklarınıza can alıcı bir hediye verin! Kimi zaman ister istemez çevremizdekileri kırabiliyoruz. Farkında olarak ya da olmayarak yaptığımız bu hataları en güzel şekilde telafi etmek ise bizlere yakışan en erdemli davranış biçimi olacaktır. Ama bazen çekincelerimizden kendimizde bu gücü bulamayabiliriz.  Ve kırdığımız kişinin karşısına çıkacak cesareti, onu arayacak dirayeti kendimizde yakalayamayabiliriz. Özür hediyeleri vermek istediğiniz kişiler için bir de aşağıda önerdiğimiz yöntemi deneyebilirsiniz.

İşte bu gibi içim içimi yiyor hallerinde baş vurulabilecek en güzel özür ve gönül alma alternatifi kesinlikle bin kere özür kitabı olacaktır. Kalp kırmak kesinlikle bu dünyada başımıza gelebilecek olan en kötü durumlardan. Sevdiğimize hayatımızda değer verdiğimiz insanlara bazen kötü zamanlamalar yüzünden kötü davranabiliyor, onlara karşı sesimizi yükseltebiliyor veya farklı nedenlere bağlı olarak gönüllerini kırabiliyoruz. Ama kırılmış bir kalbi onarmak da  kırmak kadar kolay olmayabiliyor çoğu zaman. Taa ki şimdiye kadar. Sevgiliye hediye not ları eşliğinde verebileceğiniz özür kitabı her şeyi halledebilecek cinsten bir hediye.

Zira Hediye Sepeti sayfalarında karşılaştığınız bin kere özür dilerim kitabı ile kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almak çok daha kolay olacak diye düşünüyoruz. Annenize karşı sesinizi yükseltmiş veya babanıza karşı aşırı gitmiş olabilirsiniz. Hatta belki de kardeşinizi incittiniz. Ya da bu dünyada her şeyden çok sevdiğinize inandığınız biricik sevgilinizin kalbini mi kırdınız? Belki de kırdığınız kişi bir dost bile olabilir. Ama endişelenmeyin hemen. Bir de bu yöntemi deneyin bakalım ne olacak? İçinde binlerce kesin irili ufaklı ‘bin kere özür dilerim’ yazan bu özür kitabı sevdiklerinizin gönlünü almaya yetecektir. Kabındaki pozitif enerjiler saçan tatlı mavisi ve tüm içeriğiyle bu özür kitabı ona ne kadar da üzgün olduğunuzu anlatmaya yetecek. Annenizi kırıp küstürdüğünüzde Anneye özel şiir dizeleri ile bu kitabı ona vermek çok hoş bir davranış olacaktır.

“Hatasız kul olmaz.” sözü muhakkak hayatının bir alanında herkesin kendini savunuş biçimi olmuştur. İnsan bazen yanılabilir, bazen ruh halinden kaynaklı olarak normalde yapmayacağı davranışlar sergileyebilir. Emin olamadığı zamanlarda kararsızlıktan dolayı yanlış kararlara yönelerek sevdiklerini üzecek adımlar atabilir. Hatalar olgunlaşmamız için muhakkak gerçekleşmesi beklenen olaylar olsa da çoğu zaman pişmanlıkla üzülürüz. Bir de yaptığımız yanlış davranış sevdiklerimizi kırmamıza neden olduysa pişmanlığın boyutu çok daha fazla olur.

Peki pişmanlığımızı hafifletecek şekilde, sevdiklerimizin kalplerini nasıl onarabiliriz? Arada yanlış anlamayla ya da farklı bir durumla ortaya çıkan hatanın telafisi için sevdiklerinizi mutlu edecek bir şeyler yapmalı veya güzel bir şekilde özür dilemelisiniz. Erdemli bir tavır sergileyerek sevdiklerinizin gönlünü almak için size yakışır şekilde özür dilemelisiniz. Özür dilerken sevgiliye hediye kutusu hazırlama fikriniz varsa muhakkak dahil etmeniz gereken Bin Kere Özür Dilerim kitabı sevdiklerinizi gülümsetecek bir hediye olacaktır. İçerisinde farklı büyüklüklerde bin kere “Özür dilerim.” Yazan kitap sevdiklerinizin gönlünü almanızda yardımcı olacaktır. Bir yanlış anlama yüzünden üzdüğünüz dosta hediye olarak da böyle bir kitap tercih edebilir, ondan en güzel şekilde özür dileyebilirsiniz.

Sevdiklerinize özrünüzü Bin Kere Özür Dilerim kitabı gibi manevi hediyeler ile dile getirdiğinizde aynı zamanda onlara verdiğiniz değeri de hissettirmiş olursunuz. Özür dilemek için bayan veya erkek arkadaşa hediye olarak düşünülebilecek bu kitap orijinal hediyelerden hoşlananlar için, sevdiklerine karşı hataları telafi etme konusunda büyük bir fırsat.

Sevdiklerine karşı hatalarını telafi etmek isteyen ama özür dilemenin zor olduğunu düşünen, çekinenler için Bin Kere Özür Dilerim kitabı harika bir seçenek!