Bin Kere Özür Dilerim Kitabı

Ürün Kodu : S-8421
29,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

“Hatasız kul olmaz.” sözü muhakkak hayatının bir alanında herkesin kendini savunuş biçimi olmuştur. İnsan bazen yanılabilir, bazen ruh halinden kaynaklı olarak normalde yapmayacağı davranışlar sergileyebilir. Emin olamadığı zamanlarda kararsızlıktan dolayı yanlış kararlara yönelerek sevdiklerini üzecek adımlar atabilir. Hatalar olgunlaşmamız için muhakkak gerçekleşmesi beklenen olaylar olsa da çoğu zaman pişmanlıkla üzülürüz. Bir de yaptığımız yanlış davranış sevdiklerimizi kırmamıza neden olduysa pişmanlığın boyutu çok daha fazla olur.

Peki pişmanlığımızı hafifletecek şekilde, sevdiklerimizin kalplerini nasıl onarabiliriz? Arada yanlış anlamayla ya da farklı bir durumla ortaya çıkan hatanın telafisi için sevdiklerinizi mutlu edecek bir şeyler yapmalı veya güzel bir şekilde özür dilemelisiniz. Erdemli bir tavır sergileyerek sevdiklerinizin gönlünü almak için size yakışır şekilde özür dilemelisiniz. Özür dilerken sevgiliye hediye kutusu hazırlama fikriniz varsa muhakkak dahil etmeniz gereken Bin Kere Özür Dilerim kitabı sevdiklerinizi gülümsetecek bir hediye olacaktır. İçerisinde farklı büyüklüklerde bin kere “Özür dilerim.” Yazan kitap sevdiklerinizin gönlünü almanızda yardımcı olacaktır. Bir yanlış anlama yüzünden üzdüğünüz dosta hediye olarak da böyle bir kitap tercih edebilir, ondan en güzel şekilde özür dileyebilirsiniz.

Sevdiklerinize özrünüzü Bin Kere Özür Dilerim kitabı gibi manevi hediyeler ile dile getirdiğinizde aynı zamanda onlara verdiğiniz değeri de hissettirmiş olursunuz. Özür dilemek için bayan veya erkek arkadaşa hediye olarak düşünülebilecek bu kitap orijinal hediyelerden hoşlananlar için, sevdiklerine karşı hataları telafi etme konusunda büyük bir fırsat.

Sevdiklerine karşı hatalarını telafi etmek isteyen ama özür dilemenin zor olduğunu düşünen, çekinenler için Bin Kere Özür Dilerim kitabı harika bir seçenek!

Bin Kere Özür Dilerim Kitabı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kitap 200 sayfadan oluşmaktadır.
  • Ölçüleri: 12 cm x 18 cm’dir.
  • 110 gr. 1. hamur kağıt