Bilgisayar Mühendislerine Özel Kutulu Kalem

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 2770

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bilgisayar Mühendislerine Özel Ölçüsü 17 x 5 cm dir.
  • Kalem kutusu ve kalemler ahşap malzemeden Üretilmiştir.
  • Kalem Seti içerisinde bir adet rolller bir adet tükenmez kalem bulunur.
  • İsim yazılı kalemler 13,5 cm ölçülerindedir.
  • Kalem Seti'nin Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Bilgisayar Mühendislerine Özel özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize özel günlerinde vereceğiniz hediyelerde önceliğiniz, alacağınız ürünün ona ne derece hitap ettiğidir. Bu konuda ilgi alanları hakkında gözlem yapabilir, mesleğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mesela teknolojiye ilgili, bilgisayarlarla haşır neşir olan ve eğitimini tamamlayarak bilgisayar mühendisi olan yakınlarınıza hediyelik kalem kutusu hediye ederek onun için çok değerli olacak bir hediye vermiş olursunuz.

Bilgisayar mühendislerine özel olarak tasarlanan kişiye özel hediye kalem kutusu yeni iş hediyesi olarak verebileceğiniz hoş bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. İsme özel şık bir ahşap kutu içerisinde isim yazılı ahşap kaplamalı kalem sevdiklerinize verebileceğiniz değerli bir hediye olacak. Bu hediyeyi alan bilgisayar mühendisi yakınlarınız kendilerini çok özel ve değerli hissedecektir. Severek kullanacakları bu özel hediye onları işlerinde de motive edecektir.

Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak verilebilecek bilgisayar mühendislerine özel hazırlanan kutulu kalem ahşap hediyelik sevenler için ideal bir tercih olacak. Arkadaşınızı çok mutlu edecek bu  isme özel kalemler ve kutu özenle saklayacağı bir hatıra olarak uzun yıllar akıllardan çıkmayacak. Sevdiklerinizi kişiye özel hediyelerle tarifsiz mutluluklarla kavuşturun, onlara verdiğiniz değeri hediye seçiminizle bir kez daha gösterin…

Bilgisayar mühendisi adayı, henüz öğrenciliği devam eden yakınlarınıza da mezuniyet hediyesi olarak böyle bir hediye verebilirsiniz.

İsme özel kutulu kalem bilgisayar mühendisliği mesleğine başlayan yakınlarınızı çok mutlu edecektir. Bu özel hediye ile onları desteklediğinizi hissettirebilir, başarılarındaki mutluluğu en güzel şekilde paylaşabilirsiniz. Bu anlamlı hediye ile mesleklerini bir kez daha sevmelerini sağlayabilirsiniz.