Bebek Doğum Hediyesi Fotoğraflı Yıldız Haritası Kanvas Tablo

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%10 indirim
99.9 TL
89.91 TL
Ürün Kodu : 13811

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirme alanında verdiğiniz konum, saat ve tarih üzerine sizin için bu özel günün yıldız haritası çıkartılarak kişiye özel tasarım üzerine konumlandırılır.
  • Kanvas tablo üzerine bebeğinizin fotoğrafı basılmaktadır.
  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Bebek Doğum Hediyesi Fotoğraflı Yıldız Haritası Kanvas Tablo özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğum yapan arkadaşınız ya da kardeşiniz için kendisine ve bebeğine harika bir hediye alabilirsiniz. Yıldız haritası temalı kanvas tablo ile sevdiklerinize harika sürprizler yapabilirsiniz. Aynı zamanda doğum günü mesajları ile ön girizgâh yapabilir sonrasında dilediğiniz şekilde hediyenizi kendisine takdim edebilirsiniz. Hediyenin içerisinde birden fazla kişiye özel detay yerini aldığından yeni doğum yapan arkadaşınıza güzel bir bebek hediyesi alabilirsiniz. Ürünün üzerine neler ekleyebilirsiniz bir göz atalım…

İsim, üst mesaj, alt mesaj, tarih, saat, konum ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Fotoğrafı cihazınızdan yükleyebilir diğer kişiye özel detayları da özelleştir seçeneğinden ekleyebilirsiniz. Tarih, saat ve konum detayı yıldız haritanızı belirlemek için kullanılacağından doğru ve kesin bilgiler girilmelidir. Bu hediyenin yanında bir de arkadaşa doğum günü hediyesi el yapımı türünden bir hediye vererek kendisine güzel bir sürpriz daha yapabilirsiniz.

Ürün doğal ahşap çıtalar yardımıyla tutturulduğundan hem hoş bir görüntü elde edecek hem de oldukça dayanıklı bir ürün hediye etmiş olacaksınız. Fotoğraf yüklerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise yükleyeceğiniz görselin en az 1 MB büyüklüğünde olmasıdır. Çünkü bu boyuttan küçük görseller baskı sırasında netlik düşmesine sebep olabilir. Böylece siz de arkadaşınıza bebeği için ne hediye alsam düşüncesini tamamen rafa kaldırabilir size uygun bu ürünü kaçırmadan alabilirsiniz. Ürünün ölçüleri 30x40 cm ebadında olduğundan istenilen yere kolayca yerleştirilerek rahatça saklanabilir.