Babaya Hediye Nostaljik Gramofon Görünümlü Müzik Kutusu

Ürün Kodu : 11290

Babaya Hediye Nostaljik Gramofon Görünümlü Müzik Kutusu​nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Gerçekçi görünüme sahiptir, detaylı tasarımıyla dekoratif bir üründür.
  • Plastik malzemeden 1.sınıf işçilikle üretilmiştir.
  • Çekmecesi takı kutusu olarak kullanılabilir.
  • Nostaljik Müzik Kutusu 28 cm x 21 cm x 13 cm boyutlarındadır
  • Müzik çalarken gerçekçi özelliği ile plak dönmeye başlar.
  • On-off tuşu ile dilediğiniz zaman müziği kapatabilirsiniz.
  • Ürün gerçek gramofon değil; Gramofon tasarımlı müzik kutusudur, kurmalıdır, pil yada şarja ihtiyaç duymaz.
  • Babaya Hediye Nostaljik Müzik Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanıza mükemmel bir babalar günü hediyesi vermenin formülü her zaman olduğu gibi Hediye Sepeti’nden geçiyor!... Babanıza hem kullanışlı, hem dekoratif hem şaşırtıcı hem de hatıralık bir hediye vermek isterseniz işte hediyenin en alası burada!

Babaya hediye nostaljik gramofon görünümlü müzik kutusu babanızın kalbine giden yolda en güzel fethi yapmanıza neden olacaktır. Gramofonlar her zaman bizlere tarihte geriye doğru naif bir yolculuk yapmamız konusunda en büyük uyaranlardan olmuştur. Zarif görünümlü, adeta büyük bir İspanyol menekşesini andıran tasarımıyla mekanlara farklı bir dokunuş getiren bu müzik aletleri, evlerin aranan ve sevilen efektlerinden olmuştur her zaman. Gelin sizde bu babalar gününde maddeye yönelik düşünce tarzını bir kenara bırakın ve babanızın üzerinde duygusal etkiler yaratacak olan bu gramofonlu müzik kutusunda yoğunlaşın deriz. Eğer babalar günü için babanıza değişik hediyeler arıyorsanız işte size hatırı sayılır bir hediye alternatifi…

 

Babalar gününe şunun şurasında hiçbir şey kalmadı. Hala babanıza hediye seçmek konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ona gramofon görünümlü bu müzik kutusuyla harika bir sürpriz yaşatabilirsiniz. Bu müzik kutusu gerçek bir gramofon olmasa da bir müzik kutusu tadında ve Für Elise parçasıyla seslenecek babanıza, her düğmesine dokunduğunda da  kulağının pasını silecektir. Müzik dinlemeyi seven ve ara sıra melodilerle coşmaktan hoşlanan bir babanız varsa ona neden bu güzel müzik kutusundan armağan etmeyesiniz ki? Babalar günü hediyeleri ne olabilir diye epeydir hayıflanıyorsanız siz de bu farklı seçenekten yararlanabilirsiniz.

 

Üstelik te bu güzel müzik kutusu  babanızın kütüphanesine, çalışma odasına, yatak odasına ya da ofisindeki çalışma masasının üzerine çok elit bir hava katacak ve bir o kadar da her baktığında ona sizi, yani biricik evladını hatırlatacaktır. Çekmecelerini özel eşya bölümü olarak kullanabilecek olan babanız dilerse bu bölüme saatini, kol düğmelerini ya da bilimum eşyasını da yerleştirebilir. Hediye fikirleri arasından babalar günü için seçilecek olan bu obje kesinlikle çok vurucu olacaktır.