Ay'ın Evreleri Minimal Tasarımlı Bohem Yastık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
219.90 TL
178.12 TL
Ürün Kodu: 16495

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İlginç doğum günü kutlamaları yapmak için sevdiklerinizin doğum gününde özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Ay'ın Evreleri Minimal Tasarımlı Bohem Yastık tercih edebilirsiniz. Bu özel tasarıma sahip olan yastık sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak için son derece düşünceli ve estetik bir hediye olacaktır. Yumuşak yapısı sayesinde günlük yaşamda rahatlıkla kullanılacak ve sevdiklerinizi konforlu hissettirecek bu özel yastık yapısı itibariyle bulunduğu ortama da şık bir görünüm katacaktır.

Sadece arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız için değil özellikle sevgiliniz için de bu özel yastığı tercih ederek son derece özel bir hediyeyi kendisine verebilirsiniz. Özenli ve dikkat çekici tasarımı ile öne çıkan yastıkta tamamen sağlıklı kumaş kullanıldığından sevgiliniz dinlenmek istediği anlarda kolayca yastık sayesinde dinlenebilecektir.

Arkadaşlarınız, eşiniz, sevgiliniz başta olmak üzere tüm yakınlarınıza hitap eden bu özel tasarım yastıkta kullanılan baskı kumaşla bütünleştiği için zamana ya da kullanıma bağlı olarak solma ya da silinme göstermez. Bu sayede sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih ettiğiniz bu hediye her zaman ilk andaki görünümünü koruyarak onları mutlu etmeyi sürdürür.