Avukatlara Hediye İsme Özel Siyah Çakmak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
124.90 TL
106.16 TL
Ürün Kodu: 15624

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak Boyutu 5.5 x 3,5 cm'dir.
  • Gaz doldurulabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Avukat arkadaşa isme özel siyah rezistanslı çakmak bu mesleği yapan tanıdıklara hediye edebileceğiniz en prestijli armağanlardandır.

Üzerinde adalet kürsüsünün ve dünyaca bilinen adalet sembollerinden olan zeytin ağacı yapraklarından oluşturulan  çelenginin logo şeklinde bulunduğu bu güzel çakmak avukat dostlarınızın gözünü okşayacak. Avukatlar bu dünyada adaletin bekçileri, savunucuları ve savaşçılarından. Hal böyle olunca bu kişiliklerin oldukça cesur, cevval ve güçlü karakterde olması gerekiyor zira bu dünya üzerinde adaletin koruyucusu olmak yürek isteyen kavramlardan. Eğer sizin de bu tarz avukat dostlarınız varsa, kesinlikle bu şık avukat çakmağını hak ediyor diyoruz. Avukat sorusuna en güzel cevap olacak niteliklerdeki bu hediyeyle onların sonsuza dek gönlünü kazanabilirsiniz.

 

Siyah – mat çakmak tasarımındaki bu çakmak, üzerinde en güzel adalet logolarından birini taşıyor ve hemen atında da sevgili dostunuzun ad – soy ad bilgilerini bulunduran niteliklerde özelleştirilmiş olacaktır. Aynı zamanda rezistanslı olarak tasarlanan bu çakmaklar, rüzgarda sönmeyen özelliklere sahiptir ve çakmağın kapağını kaldırdığınız anda da yanmaya başlar ve siz kapağını tekrar kapatmadıkça da asla sönmez. Evladiyelik niteliklerde uzun ömürlü olan bu çakmağı gaz doldurarak sürekli olarak kullanabilirsiniz. Avukat eşe  ararken dahi gönül rahatlığında kullanabileceğiniz bu hediye eşiniz için çok özel olacaktır.

 

Yanı sıra üzerindeki logo baskıları ve isim – soy isim özelleştirmeleri de kazıma yöntemleri kullanılarak gerçekleştirildiğinden bu yazılar çakmağın üzerinden asla çıkmayacak güçte olacaktır. Avukatlık yapan eşe, edebileceğiniz harika görünümlü bir çakmak tasarımı tam da bu sayfada yer alıyor. Bu güzel, şık ve anlamlı hediye sayesinde hediye sahibi sizi asla unutmayacak ve çakmağınızı ölünceye dek kullanacaktır.