Astronot Tasarımlı 16.000 mAh Wireless Kablosuz Hızlı Şarj

Ürün Kodu : 13892

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özelleştirmeniz UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Powerbankınızın arkasında güçlü led lamba bulunmaktadır.
  • Kablosuz özelliği sadece bunu destekleyen telefonlarda kullanılabilmektedir.
  • Ortalama olarak telefonunuzu 4 kere şarj edebilmektedir.
  • Tüm Type-c şarjlı cihazla, Android ve Iphone telefonlar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:14 cm x 6,5 cm'dir.
  • 16.000 mAh kapasitelidir.
  • Astronot Tasarımlı 16.000 mAh Wireless Kablosuz Hızlı Şarj özenle hediyepaketi yapılarak gönderilmektedir.

Online hediyelik eşyalar arasında giderek popülerleşen bir seçenek olarak şarj bankaları karşınıza çıkıyor. Bu enerji sağlayıcılar sayesinde artık hiç kimsenin şarjı bitmeyecek. Sevdiklerinizin sosyal medyadan kopmaması ve gönüllerine göre telefonlarını kullanabilmesi için düşünülmüş bir armağan arıyorsanız işte buldunuz. İş kadınlarının bayılacağı, outdoor sporları ile ilgilenenler için mükemmel sonuçlar verecek bir fikir karşınıza çıkıyor. Şarj problemlerini kökten çözecek bu ürünün astronot modelinde uzay temasına ilgi duyanlar mutluluktan uçuyor.

Yaratıcılığınızı kullanmanıza meydan verecek olan süper el yapımı doğum günü kartları fikirleri de sevdiklerinizin ayaklarını resmen yerden kesiyor. Birkaç küçük ekleme ile birkaç ipucunu bir araya getirerek harika bir paket hazırlayabilirsiniz. Astronot tasarımı sayesinde hem küçüklere hem de büyüklere ya de gençlere uygun bir hediye haline geliyor. Farklı kullanım alanlarında size rahatlık sağlayacak ve enerjinizi yenileyecek bir ürün olarak düşünülüyor.

UV baskı ile özelleştirmesi veya başka bir deyimle kişiselleştirme uygulaması sağlanan bu harika hediyelik son derece tutuluyor. Şimdilerde çok moda olan el yapımı hediyeler nasıl yapılır kolay yollar hediyeniz için gereken yaratıcılığı size sağlayacak. Type C ile Android uyumu bulunuyor ve Iphone için de kullanılabiliyor. Diğer taraftan dört kere şarj yenileme için yeterli güç depoluyor. Telefonunuz eğer kablosuz şarj destekleyici donanıma sahipse bu ürünü özellikle uyumlu kullanabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak bu sevimli tasarımı kaçırmamak için hemen sipariş verin.