Art Nouveau Hayvanlar Alemi Büyükler İçin Boyama Kitabı

Ürün Kodu : 8424

Art Nouveau Hayvanlar Alemi Büyükler İçin Boyama Kitabı özellikleri:

  • 64 sayfa
  • 25 cm x 25 cm
  • 14 gr. 1. hamur

Art nouveau hayvanlar alemi büyükler için  boyama kitabı 7’den 77’ye büyük – küçük her kese armağan edebileceğiniz harika bir oyalanma hediyesi alternatifi.

Art nouveau, yeni bir sanat biçimi olmakla beraber köklerinin İngiltere- Londra'da doğduğu zarif süsleme esintilerinin göze battığı, kıvrımların, işlemelerin ve bitki efektlerinin sıkça kullanıldığı yeni akımlardan. Görsellerin, resimlerin, tabloların, boyama sanatının ya da çizgilerin bu işlemeli, kıvrak çizgilerle birleştiği sanat akımından sizler ya da sevdiklerinizde yararlanabilir ve ortaya şaheserler çıkarabilirsiniz. Elbette art nouveau hayvanlar alemi boyama kitabıyla. Doğum günü sürprizi sevgiliye anlarında bu özel boyama kitabı onu büyüleyecek diye düşünüyoruz

64 sayfadan oluşan bu eğlenceli ve aynı zamanda son derece estetik çizimlerin bulunduğu kitap, 25x25 cm ebatlarındadır. Kitap 1. hamur kalite malzemeden oluşurken, sayfalar arkalı önlü kullanılmamıştır. İçinde bin bir çeşit hayvan türevini en güzel görsel çizimleriyle bulabileceğiniz bu kitapta adeta rüya alemine dalacaksınız Zira renklerin bu güzel çizimlerin arasındaki sentezi sizlere zamanı ve zemini unutturacak cinsten.

Kitap boyamak hiç bu kadar zevkli olmamıştır. Gök kuşağının 7 rengini ve çok daha fazlasını işleme efektlerinin ve kıvrımların bolca kullanıldığı bu sayfalarda kullanırken kendinizden geçebilirsiniz. Boyama kitabı konusuna bambaşka bir bakış açısı getirecek olan art nouveau hayvanlar alemi büyükler için, bu kez de çocuklar yerine büyükleri neşelendirmek, eğlendirmek ve zaman geçirmek adına mükemmel bir aktivite tadında geliyor. Örneğin anneanneye ya da anneye hediyeler için bu boyama kitabı mükemmel bir seçenek.

Bu güzel kitabı aile büyüklerine armağan ettiğinizde çok güzel ve kaliteli vakit geçireceklerinden emin olabilirsiniz Hatta ruh dinlentisi ve tüm stresinizden arınmak adına sanatsal bir boyama niteliğinde değerlendirebileceğiniz bu kitaptan siz bile çok hoşlanacaksınız. Kim bilir, belki boyadığınızda sayfalar gözünüze öyle hoş görünecek ki, çerçeveletip duvarlarınıza bile asabilirsiniz. Boyama konusunda kişiye özel kitap tadında bir armağan seçmek istediğinizde bu seçenek size uygun olabilir.

Son dönemin popüler aktivitelerinden biri haline gelen kitap boyama akımına sizde mi katıldınız?

Çocuklardan sonra büyüklerinde büyük bir keyifle yaptığı boyama aktivitesini daha keyifli hale getirecek boyama kitaplarını Hediye Sepeti sizlere sunuyor. Müptelası olacağınız bu aktivite size adeta bir terapi gibi gelecek. Boyama kitaplarını büyük bir titizlikle ve özenle boyarken başka hiçbirşey düşünmeyeceksiniz. Eğlenceli bir hobiniz haline gelecek boyama sizi zamandan soyutlayacak ve rahatlamanızı dinlenmenizi sağlayacak.

Farklı konseptlerde bulabileceğiniz boyama kitaplarının en sevimlisi, art nouveau sanat akımı ile resimlenmiş birbirinden güzel sevimli hayvanların resmedildiği Art Nouveau Hayvanlar Alemi Büyükler İçin Boyama Kitabı'ndan hemen bir tane edinin ve keyifle boyayın.