Arkadaşa Hediye Dekoratif Fotoğraf Baskılı Anahtarlık

2 Saat 57 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
99.90 TL
79.92 TL
Ürün Kodu: 15828

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Her iki yüzeyi de baskılıdır.

  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlar en zor anlarında dahi hiçbir karşılık beklemeden birbirlerine destek olurlar ve böylece zorlu anların geride kalmasına yardım ederler. Arkadaşlar ile geçirilen vakit de her zaman çok değerli ve eğlenceli olduğu için iyi arkadaşlıklar yaşamdaki en değerli ilişkiler arasında bulunurlar.

Arkadaşlarınız sizin için bu denli değerliyseler onlara özel olarak tasarlanacak hediyeler sayesinde onları çok mutlu edebilirsiniz. Bu bakımdan Arkadaşa Hediye Dekoratif Fotoğraf Baskılı Anahtarlık arkadaşlarınızı mutlu etmenizin en kolay ve pratik bir yolu olacaktır. Bu şık kişiye özel anahtarlık arkadaşınız ile geçirdiğiniz en keyifli anları ölümsüz hale getireceği gibi dilerseniz arkadaşınızın sadece kendi fotoğrafına da yer vererek daha özel bir jest yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Arkadaşlıkların değerini göstermek isteyen herkes için uygun olan anahtarlıkta yüksek baskı teknolojisi kullanılarak baskı yapılmaktadır. Bu sayede çok uzun süreli kullanımlar için uygun olan anahtarlık sert yapısı sayesinde de deforme olmamaktadır. Aynı zamanda ev anahtarı ya da araç anahtarı gibi farklı anahtarları kullanmaya da uygun olan yapısı günlük yaşamda pratik kullanım imkânları yaratmaktadır. Arkadaşlıkların her zaman ebedi kalmasını sağlayacak olan anahtarlık, böylece arkadaşlık bağlarını da güçlendirecektir.