Arkadaşa Hediye Baş Harf İşlemeli Rakı Kadehi Seti

Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 25 Eylül Pazartesi günü teslim.
İndirime Son
224.90 TL
182.17 TL
Ürün Kodu: 15946

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 2 adet rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman değerli ve özeldir. Tüm mutlu anlarda arkadaşlar bir arada oldukları gibi kötü zamanlarda da birbirlerine destek olarak kötü zamanların daha kolay bir şekilde geçmesini ve geride kalmasını sağlarlar. Bu bakımdan arkadaşlarınızın sizin için sahip oldukları değer ve anlamları onlara doğru bir şekilde ifade etmek için özel hediyeler seçmeniz gerekebilir.

Arkadaşa özel hediye vermek için her arkadaşın çok hoşuna gideceği Arkadaşa Hediye Baş Harf İşlemeli Rakı Kadehi Seti tercih edebilirsiniz. Arkadaşların en koyu ve eğlenceli sohbetlerini yaptıkları rakı sofralarına yönelik doğru ve harika bir hediye anlamı taşıyacak olan bu özel set, arkadaşınızı çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda kendisine verdiğiniz değeri de açıktan görmesine imkân tanıyacak.

Özel olarak tasarlanacak bu bardaklar üzerinde yüksek baskı teknolojisi ile arkadaşınızın isminin baş harfleri yer alacaktır. Böylece arkadaşınız her rakı içişinde kendisini özel hissedecek ve bu duygularından dolayı size de minnet duyacaktır. Ayrıca en güzel rakı sohbetlerini kurabilmek ve genişletmek için de set içerisinde bulunan Cep Rakı Ansiklopedisi faydalı olacak ve böylece arkadaşlığın her zaman geçerli olacağı özel sofraların daha özenli kurulmasına da olanak verecektir.