Arkadaşa Hediye Baş Harf İşlemeli Rakı Kadehi Seti

Ürün Kodu : 15946

Babalara Özel Rakı Kadehi Seti Özellikleri:

  • 2 adet uv işlemeli rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 95 sayfa 10 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Cep Rakı Ansiklopedisi kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Kadeh üzerindeki tasarımlar uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır.
  • Yazılarda her hangi bir silinme olmamaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Arkadaşa Hediye Baş Harf İşlemeli Rakı Kadehi Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman değerli ve özeldir. Tüm mutlu anlarda arkadaşlar bir arada oldukları gibi kötü zamanlarda da birbirlerine destek olarak kötü zamanların daha kolay bir şekilde geçmesini ve geride kalmasını sağlarlar. Bu bakımdan arkadaşlarınızın sizin için sahip oldukları değer ve anlamları onlara doğru bir şekilde ifade etmek için özel hediyeler seçmeniz gerekebilir.

Arkadaşa özel hediye vermek için her arkadaşın çok hoşuna gideceği Arkadaşa Hediye Baş Harf İşlemeli Rakı Kadehi Seti tercih edebilirsiniz. Arkadaşların en koyu ve eğlenceli sohbetlerini yaptıkları rakı sofralarına yönelik doğru ve harika bir hediye anlamı taşıyacak olan bu özel set, arkadaşınızı çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda kendisine verdiğiniz değeri de açıktan görmesine imkân tanıyacak.

Özel olarak tasarlanacak bu bardaklar üzerinde yüksek baskı teknolojisi ile arkadaşınızın isminin baş harfleri yer alacaktır. Böylece arkadaşınız her rakı içişinde kendisini özel hissedecek ve bu duygularından dolayı size de minnet duyacaktır. Ayrıca en güzel rakı sohbetlerini kurabilmek ve genişletmek için de set içerisinde bulunan Cep Rakı Ansiklopedisi faydalı olacak ve böylece arkadaşlığın her zaman geçerli olacağı özel sofraların daha özenli kurulmasına da olanak verecektir.