Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi 4'lü Rakı Kadehi Seti

Ürün Kodu : 15996

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 4 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 487 sayfa 21 cm x 15 cm ölçüleride koleksiyon niteliğinde olan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı kitabı gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 cm x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Elde ve 30 derece ılık su ile yıkamanız önerilmektedir.
  • Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi 4'lü Rakı Kadehi Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlar kötü günlerde ve iyi günlerde yanınızda olarak size başka hiç kimseden bulamadığınız desteği sunarlar. Bu yüzden onların doğum günlerinde de arkadaşa en güzel hediye vermek gerekmektedir.

Arkadaşlığınızın daha da pekişmesini sağlayacak ve aynı zamanda da eşsiz bir doğum günü hediyesi olacak Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi 4'lü Rakı Kadehi Seti sayesinde arkadaşınızı bu özel gününde çok mutlu edebilirsiniz. Bu özel set, arkadaşınız ile çok eğlenceli geçecek rakı sofralarınızı da kurmanızı daha kolay bir hale getirecek.

Set içerisinde yer alan karaf ve bardakların üzerine arkadaşınızın isim ve soyadının baş harfleri yüksek baskı teknolojisi ile yazılmaktadır. Bu sayede arkadaşınız kendisini çok daha özel hissederken aynı zamanda her yudumda da arkadaşlığınızın ne kadar değerli olduğunu çok daha yakından görebilecektir. Tüm bunlar ile birlikte set içinde bulunan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı ise arkadaşınızın rakı kültürünü genişletmesini, rakı ile ilgili olarak yeni bilgileri öğrenmesini ve rakının tarihsel serüvenini öğrenmesine de imkân tanıyacak. Böylece gerek birlikte gerekse de arkadaşınız yalnız olduğunda kuracağı rakı sofraları her zaman özel, değerli ve eğlenceli bir şekilde geçerek arkadaşlığınız çok daha büyük bir değer kazanacak.