Anneye Özel Akrilik Tepsi

Ürün Kodu : S-3000
79,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Anneye özel akrilik tepsi sayesinde ona gelmiş geçmiş en güzel hediyeyi verin!

Annenize olan sevgi ve saygınızı aynı masallarda olabilecek zarafette bir tepsiyle sunmak ister misiniz? Anneye özel akrilik tepsi, aynı Külkedisi masallarındaki camdan ayakkabı gibi, sırçadan bir hediye gibi büfesinde süzülecektir

Sevgili annenizi zarif hediyelerle sevindirebilirsiniz. Ama bu zariflik isme özel bir şekilde taçlandırıldığında, anneniz kendisini kraliçe gibi hissedecektir. Ona gerçek bir kraliçe edası yaşatmak için mutlaka isme özel bu zarif akrilik tepsiden bir tane armağan etmelisiniz. Anneye doğum günü hediyesi seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dünyanın en zarif kenar süslerinin köşelerini süslediği bu naif obje, estetik tasarımı sayesinde gözlere en güzel sunumların şölenini yaşatacaktır. Anneler gününde ya da yaş gününde ona armağan edebileceğiniz bu tepsi sayesinde, en şık çay – ya da kahve sunumlarını yine onun için gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürün onun için dünyanın en güzel hediyesi olacaktır.

 

Öte yandan evinize gelen meraklı konukların gözlerinin kıskacına takılacak olan bu güzel obje  güzelliğiyle merak konusu olacaktır. 40 x 22 cm ebatlarıyla kristal çay takımlarından tutun da, porselen kahve takımlarına kadar sunumlarınız için en güzel kucak olacaktır.

Anneler günü özel hediyeler için bu tepsi serisinden yararlanabi

 

Her akşam size güzel yemekler yapıp şık sofralar hazırlayan annenize çay servisinde de ona keyifle servisini yapmasını sağlayacak özel bir tepsi hediye edebilirsiniz. Üzerine onu ne kadar çok sevdiğinizi yazdığınızı gören annenizi bu mesajı okumak uğruna tepsiyi kullanmak için sabırsızlanacak.


Eve gelen misafirlerinin ismine özel tepsiye özenle baktığını gören annenizin sizinle gurur duymasını sağlayacak bu tepsiyi ona hediye etmek için geç kalmayın.

Anneye Özel Akrilik Tepsi'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Ölçüleri 22x40 cm'dir.
  • 4 mm akrilik malzeme kullanılmıştır.
  • Tepsi üzerindeki yazılara kazıma yöntemi uygulanmıştır, asla çıkmaz ve yıkanabilir.

Yorum Yaz

banu b.
Babannemiz çok beğendi. Çok teşekkürler hediye sepeti.
16.05.2017