Annem Akrostiş Tasarımlı Hediye Kişiye Özel Bel Yastığı

42 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 16746

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • %100 sağlıklı kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan pigment baskı.
  • Kırmızı, Siyah, Bej ve Füme renk seçenekleri.
  • 50 X 30 cm ölçüsünde dikdörtgen yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Yastık kılıfı çamaşır makinasında 30derecede yıkanabilir.
  • Annem Akrostiş Tasarımlı Hediye Kişiye Özel Bel Yastığı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneniz için özellikle anneler gününe en güzel hediyeler tercih etmek istiyorsanız özel tasarımı ve yapısı ile birlikte Annem Akrostiş Tasarımlı Hediye Kişiye Özel Bel Yastığı tercih edebilirsiniz. Bu özel yastık, annenizi ne kadar çok sevdiğinizi göstermeniz için size özel bir fırsat vereceği gibi aynı zamanda konforlu detayları sayesinde de annenizin rahat etmesine yardımcı olacak. Annenizin çok hoşuna gidecek olan detayları ile birlikte evinin ya da işyerinde en özel köşede yer bulacak olan yastık, sevginin özel bir yansıması olarak öne çıkıyor.

Anneler çocukları için dünyadaki en değerli kişilerdir. Onların yetişmesini, hayata hazırlanmasını ve büyümelerini sağlayan anneler ömür boyunca çocuklarına yönelik sevgiyi sürdürürler. Koşulsuz sevgileri yüzünden bile çok sevilmeyi hak eden anneler için özel hediyeler ile en güzel karşılığı verebilirsiniz.

Bel destekli yapısı sayesinde annenizin rahat etmesini sağlayacak olan bu özel yastık, aynı zamanda üzerinde yer alan tasarımı sayesinde de annenizin çok hoşuna gidecektir. Şık ve estetik detayları ile kullanılmaktan büyük keyif verecek olan bel yastığı ile birlikte annenizi çok mutlu edecek, başta anneler günü olmak üzere her zaman özel bir sürpriz yapabileceksiniz.