Anneler Gününe Özel Aile Fotosu

Ürün Kodu : S-2797
59,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

 

Anneler gününe özel aile fotosu, annenizin bu güne kadar çocuklarından aldığı en harika hediye olacaktır. Masa üstü hediyeleri arasından bu kaliteli hediyeyi biricik annenizin  anneler gününde boynuna sarılarak gururla verebileceksiniz.

 

Anneler günü gelmeden, mağazalar üst üste olmadan ve kasa kuyruklarında çürümeden annenizin hediyesini hazır etmek harika olsa gerek . Fakat burada asıl olan anneye doğru hediyeyi bulabilmektir elbette. Ama nasıl? Bu kadar birbirini taklit eden hediyenin içinde o nasıl olacak diye de düşünüyor olabilirsiniz haklı olarak. Oysa Hediye Sepeti birbirinden farklı tarzda hediyeleri siz kullanıcılara birbiri ardı sayfalara sıralamakla kalmıyor, aynı zaman da   isme özel hale de getiriyor. Eh, bu durumda hediyenin özelliği artıyor ve adeta tüm hediyeler katmerli bir güzelliğe kavuşuyor. Tıpkı bu anneler gününe özel aile fotosunda olduğu gibi. Şayet anneler gününde annenize bu  Fotoğraf çerçevesi ni alırsanız, ona dünyanın en sevindirici armağanını vermiş olacaksınız.

Bir anneyi en mutlu edecek hediye nedir? Elbette içinde siz, yani evlatlarının bulunduğu hediyelerdir. Ondan daha fazlası nedir peki? Elbette bu objenin ölümsüz olması. Tamda bu üründe olduğu gibi. Anneler gününe özel aile fotosu, birbirini en çok seven aile fertlerinden anne ve evlatları içeren resmi sergileyeceği gibi, hem de  ahşap  zemine yakma teknikleriyle ölümsüz  nitelikte bir eser olacaktır.

 

Bu nedenle bu ürün hakkında Anneler günü için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

 

Ömrü boyunca çocukları ve ailesi için saçını süpürge eden anneleriniz, gözlerini her zaman üzerinizde tuttu ve üzerinize titredi. Hiçbir şeyinizin eksik olmamasına imtina eden bu varlıklar hala daha sizler için ömürlerini feda etmeye hazırdır eminiz.

Her zaman çocuklarının onları sevdiğinden bin katı daha fazla sevecek olan anneler için, minnettarlık hediyesi olarak kabul görebilecek olan bu çerçeve ise bu kez sizin duygularınızı onlara anlatabilmek adına hazırlandı. Ailenizin isminin, tarihin, ona söylemek istediğiniz mesajın ve sevgi sözcüklerinizin en altta yer aldığı bu çerçeve ona çok şey anlatacaktır. Ailecek evlatlar ve torunlarla yer aldığınız bu tablo yakma teknikleriyle özel bir şekilde işlenecek ve özel kutusunda ona gönderilecektir.

Bunun için onunla ailecek çektirdiğiniz bir fotoğrafı özelleştir noktasından bizlere göndermelisiniz. Film şeridi gibi akan bu hayatta annelerin alabileceği en güzel hediye evlatları ve torunlarıdır. Ve siz de bu özel aile fotosunu ona armağan ettiğinizde onu çok mutlu edeceksiniz. En iyi anneler günü hediyesi olarak seçebileceğiniz bu çerçeveyle ona dünyanın en güzel hediyesini vermiş olacaksınız. 22 x 30 cm ölçüleriyle, 1. cm kalınlığıyla ahşap çerçeveye yakma teknikleriyle oluşturulan bu özel ürün, sadece ve sadece annenize özel olacak. Hiçbir yerde göremeyeceği ve hiçbir yerden satın alamayacağı bu güzel çerçeveden onu mahrum etmeyin ve ilk özel ününde ona armağan edin deriz.  Anneye doğum günü hediyesi fikirleri arasından bu ahşap aile tablosu, en anlamlı hediyeler bölümünde  annenizin her zaman en gözde köşesini süsleyecektir.

Anneniz için biricik ailesi hayatta alabileceği en güzel hediye...Tüm yaşamı boyunca çocukları ve eşi için uğraşan ailenin olmazsa olmazı anneniz için tüm aile bireylerinin olduğu ahşap foto onun için tüm hediyelerden daha özel olacak. Annenizi çok sevindirecek bu şık hediye alternatifi onun için çok özel bir anı olacak.


Ona hediye almanız gerekiyor ise onun kadar özel olan bu ahşap fotoyu seçebilirsiniz. Göndereceğiniz yatay konumdaki resim ile daha özel bir hediye olamayacağını sizde göreceksiniz.

Anneler Gününe Özel Aile Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler

1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Dogan .
İyi
Harika urun tesekkurler
18.05.2017
Mustafa .
Güzel urun ilgili satıcı tesekkurler
18.05.2017
Ahmet K.
Süper
Ürün çok güzel. çok kısa sürede elime geçti. ne kadar canlı resim seçerseniz o kadar güzel baskı çıkar. tavsiyem o yönde. Volkan K. arkadaşın dediği gibi üzerine vernik çekilirse süper olur. Hediyesepeti ailesine teşekkür ederiz...
15.05.2017
Ramazan K.
Tesekkür ediyorum gercekten cok hızlı ve sorunsuz ulastıgı ıçın sagolun
13.05.2017
Büşra Ç.
Çok güzel bir paket teşekkürler
21.01.2017
Arda .
Baskı çok silik
Siparişim zamanında geldi. Ancak baskı ve yazılar inanılmaz silik çıkmış. Bu durum hiçte hoş olmadı. Beklentimin altında bir sipariş oldu.
26.10.2016
Erdoğan .
Çok guzel
İlçede oturduğum için geç geldi ama geldiğine deydi harika bi çalışma teşekkürler
30.06.2016
ugur a.
Güzel urün beklenti ustu
Hızlı ve bilgilendirmeli geri dönüsleri hızlı teslimat hızlı aynen soz verdikleri gibi. Ve ayrıca destek bölümude harika tesekkurler.hediye sepeti ailesi.
18.05.2016
Volkan K.
Süper
Arkadaşlar ürün çok çok güzel ilk anneler gününde eşime anneanne ve babaanneye yaptırdım.3üde bayıldı.Tavsiye ederim.Yalnız kontrast oranı yüksek ürünler seçin.Fotonuzda gün ışığı vuran yerler silik çıkıyor.Ayrıca ürünü aldıktan sonra sprey vernik ile üzerinden geçerseniz ürün çok daha kaliteli oluyor.Çerçeve olayına olayına site daha iyi bir çözüm bulabilir kanısındayım.
09.05.2016
Ömer .
Teşekkürler
Güzel olmuş elinize sağlık. Biz beğendik...
09.05.2016
Fikret T.
Gönderilen hediye konusunda yorum
Ürününüzü önceden inceleyerek kağıt üzerinde beğendim ve hediye olarak (hem de anneme) gönderdim. Annemden gelen tepkiler çok olumlu oldu. Yalnız paket üzerinde gönderenin (benim) ismim olmayınca paketi açmadan önce telaşlanmış. Çünkü tanımadığı bir yerden gelen kargo günümüz koşullarında onu tedirgin etmiş. Buna rağmen ürün hızlı bir şekilde eline ulaştı ve beğenildi ve beğenildi.Teşekkür ediyorum. Fikret Turan
06.05.2016
Erkan .
Mukemmel bir hediye
Çok hızlı ulaştı
05.05.2016
Halil B.
Çok İyi
Teslimat hemen ertesi gün yapıldı ve gayet güzel bir biçimde hediye paketi yapılmıştı. Teşekkürler
28.04.2016
aycin .
Urunu annem cok begendi. Ben zaten bayilmistim. Ayrica o kadar hizli hazirlanip annemin eline ulasti ki cok sasirdim. Sizleri tebrik ediyorum isinizi bu denli titizlikle yaptiginiz icin
06.05.2015
gizem d.
Beklediğimden çok dqha kısa 2 gün gibi bir sürede elime ulaştı ve krsinlikle annemin çok hoşuna: )) babam şu an kıskanıyor babalar gününde de ona yaptırmayı düşünüyorum.
30.04.2015