Anne-Kız Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-2794
69,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Yakma tekniğiyle oluşturulan eşsiz bir tabloda kızınız ve sizin resminiz ölümsüz bir şekilde yer alsın istemez misiniz? O zaman hemen ‘özelleştir’ butonunu kullanarak resminizi oluşturabilmemiz için harekete geçebilirsiniz.

Resimlerimiz, albümlerimiz, aile fotoğrafları ya da farklı tablolar hiç kuşkusuz ki duvarlarımızı ya da büfelerin raflarını, etajer ya da başuçlarımızı süsleyen en güzel objelerdendir. Ama her zaman için bu saydıklarımızdan en etkilisi evlatlarımızla olan resimlerimizdir. Zira kalbimiz hep onlarladır ve onlar için atar. Bu sebeptendir ki evlerimizi süsleyen resimlerimizde her evlatlarımızla olanlarından yanadır. İşte Hediye sepeti bu konuda da yapacağı ayrıcalığı sizlere sunuyor ve yakma teknikleri uygulanarak kızınız ve sizin bulunduğunuz eşsiz güzellikteki tablonuzu ölümsüz kılıyor. Ahşap çerçeve modelleri arasından seçeceğiniz bu resim, belki de bu güne kadar seçtiklerinizin en anlamlısı olacaktır.

Üstelik de zarif mi zarif, estetik mi estetik olan, mini minnacık bir saat zarafetiyle. Şayet sizlerde evlatlarınızla ölümsüz olacak ve mekanlarınız en güzel şekilde süsletecek olan bu ahşap tablodan evlerinizde bulunsun istiyorsanız hemen harekete geçin ve çocuklarınızla olan en güzel resmi özelleştir butonu aracılığıyla bize yollayın. Anneler gününde annenize böylesi anlamlı bir hediye verdiğinizde, sevinçten gizleri dolarsa hiç şaşırmayın diyoruz.

22 x 30 cm büyüklüğünde olan bu ahşap tablo, masif ağaç materyalinden oluşuyor ve kalınlığı da 1. cm’dir. Saatli ahşap tablonun sol üst köşesine isimlerinizi yazdırabileceğiniz gibi, yine sağ üst köşesine dilediğiniz mesajı ve altına da de tarih bilgileri yazdırabilirsiniz. Yine bu detayları da özelleştir butonu aracılığıyla ilgili boşluklara yazabileceksiniz. Anne doğum günü hediyelikleri arasında 1.sınıf niteliklerde yer alabilecek olan bu manalı resim ve saat, annenizin ev dekorasyonuna da büyük uyum sağlayacaktır

"Kızım olmadan asla" diyen anneler için anlamı tartışılmaz bir hediye olacak. Üzerine dilediğiniz bir mesajı yazdırıp en güzel anınızı lazer ile işleterek ölümsüz bir hediye vermiş olacaksınız.


Anne- kız ahşap foto ile kalıcı bir hediye vererek annenizi özel bir hediyeyle mutlu etmiş olacaksınız. Üzerine ekleyeceğiniz mesaj ile annenize duygusal anlar yaşatıp şaşırtabilirsiniz.

Anne-Kız Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
22x30 cm ölçülerindedir

Yorum Yaz

Kıvanç .
Çok kısıtlı bir sürede harika bir iş çıkaran ve sundukları çözümlerle beni mutlu eden Hediye Sepeti çalışanlarına çok teşekkür ederim.
23.09.2016
AZİZ Y.
Hoş
Hoşuma gitti çalışmanız tşklr
19.05.2016
Oğuz .
Ürün kaliteli, kargo hızlı
Ürün resimde göründüğü gibi çok güzel, kargo da hızlı bir şekilde siparişin ertesi gün içinde geldi, teşekkürler..
08.05.2016
Günsu S.
Ürün gerçekten çok kaliteli ve hızlı kargo olması süper.Almayı düşünen herkese tereddüt etmeden tavsiye ederim.
05.05.2016
Neslihan E.
Ürün gayet başarılı ve sevdikleriniz için çok anlamlı bir hediye olabilir.Çok kısa sürede elime ulaştı.Teşekkürler...
13.04.2016
Neslihan .
Ürün kalitesi ve kargo hızı mükemmel.Fakat hediye paketi direkt kisiye gidecek ürünlerde yapılsa daha iyi olur.Ayrı konsa daha çok işime yarayabilirdi.
11.04.2016
SEVGÜL .
çok güzel ürün.teşekkürler...
16.09.2015
gökhan ç.
çok ii yaa
12.05.2015
Samet .
güzel işçilik, hızlı kargo yani 10 numara hizmet.
08.05.2015
Seçkin .
Kaliteli işçilik, çok çok çok hızlı kargo.İstanbul-Adana arası 1 gün sonra teslim...
03.05.2015