Ahşap Albüm Leyla & Mecnun®

Ürün Kodu : S-3103
59,90 TL

3 Saat 24 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Ahşap albüm Leyle ile Mecnun, bırakın aşkınızı masallara taşısın!

Bu dünyada gelmiş geçmiş en büyük zamanların en ünlü aşklarını yaşamış ve tarihte iz bırakmış dev ikililer hala daha günümüzde unutulmaz fenomenler niteliğindedir. Şayet siz de sevgilinizle dillere destan bir aşk yaşadığınız inanıyorsanız, ona bu sayfada gördüğünüz Leyla ile Mecnun ahşap albümünden alabilirsiniz.

Kerem ile Aslı, Romeo Jüliet, Ferhat ile Şirin gibi Leyla ile Mecnun’unda aşkları unutulmayan ikililerdendir. Bu yüzden kapağında aşkları dillere destan olmuş bu ikilinin adını taşıyan bir albüm alabilirsiniz. Ona bu albümden aldığınızda, hem görseliyle onu büyüleyecek bir albüm hediye etmiş, hem de aşkınızın büyüklüğü konusunda en büyük mesajı vermiş olacaksınız ona. Sevgililere hediye olarak özel günlerinizde seçeceğiniz kişisel albümler, en vurucu hediyeler niteliğinde olacaktır.

 

Kendi aşkınızı da büyük aşıkların isimlerini taşıyan bu albüm sayesinde efsaneleştirebileceksiniz. Aynı zamanda bu hareketinizle sevgilinize büyük bir motivasyon sağlamış da olacaksınız. Aşkınızın büyüklüğünü hem sevdiklerinize hem de dünyaya ilan edebileceğiniz büyük görkemde bir kapağa sahip olan bu güzel albümden sevgilinize aldığınızda, üzerine dilediğiniz mesajı da yazdırabileceksiniz aynı zamanda. Aşk hediyeleri nin en koyusunu ona armağan etmek istiyorsanız işte en büyük fırsat; Leyle ile Mecnun albümüdür.

 

Leyla – Mecnun tasarımlı bu hediye sayesinde özel albümünüzün kapağında bulunan kalpçiklerin içerisine, isterseniz Leyla – Mecnun ismini, isterseniz de kendi isimlerinizi işletebilirsiniz. Öte yandan birbirinden güzel kalp incilerinin de bulunduğu albümün kapağının etrafında hoş bir çerçeve bulunuyor olacak.

Fotoğraf albümü dendiğinde ilk akla gelen her zaman albümlerin en güzelini bulabileceğiniz Hediye Sepeti’dir.

Sonsuza dek sürecek sevginizin her karesini geleceğe taşıyacak özel bir miras. Üzeri aşkın sembolü kal deseni ile zenginleşen ahşap albüm üzerine yazacağınız mesaj ile anlamını hiç yitirmeyecek. Hiç unutmak istemeyeceğiniz mutlu anlarınızı sonsuza dek saklayabileceğiniz albüm sadece size özel olduğu için içerisine size ait resimlerinizi koyarak bu hediyeyi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. En romantik fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz ahşap albüm üzerinde yazılar lazer işlemesi olduğu için asla silinmeyecektir.

Ahşap Albüm Leyla & Mecnun®'u satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

Yorum Yaz

BİRSEN A.
tahmin ettiğimden de güzeldi teşekkürler
06.06.2017
inanç k.
Teşekkürler
Bu kadar hızlı geleceğini tahmin etmemiştim teşekkürler
14.12.2016
.
tek kelimeyle muhteşem
12.01.2016
ESRA Z.
Üründen ve hızlı gönderiden çok memnun kaldım. Tşkler
10.10.2015