Ahşap Albüm Çiçek Desenli Anneler Günü Hediyesi

Ürün Kodu : S-3096
59,90 TL

3 Saat 17 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Ahşap albüm çiçek desenli anneler günü hediyesi daha önce görülmemiş güzellikte bir anneler günü hediyesi olacaktır.

Anneniz, bu dünyanın en özel insanı. Elbette bu özel insana mahsus olan objeler de özel olmalı. Annenizin ailesiyle birlikte ya da yalnızken çektirdiği resimleri biriktirebilmesi adına ona özel bir resim albümü hediye edebilirsiniz örneğin bu anneler gününde. Hediye Sepeti de güzel annenleriniz için ona anneler gününde armağan edebileceğiniz en güzel anneler günü albümünü tasarladı. Anneler günü hediyesi  ne alınır sorusuna mükemmel bir cevap olabilecek bu ürünle annenizin gönlünü yeniden fethedebilirsiniz.

 

Üzerinde çiçeklerin, böceklerin, yaprakların, sarmaşıkların en güzel işlemeler şeklinde yer aldığı muhteşem bir kapak tasarımından oluşan bu albümün görseli adeta şık bir ev aksesuarı niteliğindedir. Uzaktan bakıldığında bir tablonun güzelliğini yansıtacak estetiğe sahip olan bu albümün güzelliği yanı isme özel tarihli ve özel mesajlı oluşu da, annenizin gözlerini yaşartacak olan güzelliklerdendir. Dilerseniz bu güzel anne albümünü ona en güzel anne şiirleri eşliğinde verebilirsiniz.

 

Bu güzel anneler günü hediyesi albümünün kapağına isimlerinizi, özel tarihinizi, annenize iletmek istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz gibi, kutlama mesajlarınızı da işletebileceksiniz. Tüm bu baskılar lazer teknolojilerinden yararlanarak işleneceğinden siz, anneniz ve bu albüm var oldukça yazılar asla üzerinden silinmeyecektir endişelenmeyin.

Evlerinizin görseline, raflara, kütüphanenize ya da dilediğiniz köşeye mükemmel tasarımıyla eşsiz bir görsel şeklinde eşlik edebilecek olan bu ahşap tasarımlı obje, annenizi kendisine hayran bırakacaktır.

En iyi hediyeler nerede bulunur diye düşünerek vakit kaybetmeyin. Gelin Hediye Sepeti’ne online hediye satın alma keyfini, aynı gün kargo avantajı ve ucuz etiketler ayrıcalığıyla burada yaşayın!

Annenize özel bir hediye vermek, bu hediyenin yalnızca onda olmasını ister misiniz? Üzerine annenize özel bir mesaj yazdırıp sonsuza dek saklayabileceği bu albüm ahşap olması sebebiyle hem daha şık duracak hem de üzeri lazer ile şekillendiği için yazılar silinmeyeceğinden ilk alındığı gibi saklanabilecektir. Özel tasarımı ile göz dolduracak ahşap albüm annenizin mutluluktan havalara uçmasını ve kendini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Ahşap Albüm Çiçek Desenli Anneler Günü Hediyesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur toplam 60 fotoğraf kapasitelidir.
  • Fotoğraf ölçüsü 10x15 cm'dir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

Yorum Yaz

seda p.
Harika
Harika kaliteli bir ürün Üstelik gerçekten resimdekinden bile iyi Bayıldım Teşekkür ederim
17.01.2017
Uğur .
Harika
Albüm tıpkı fotoğrafta görüldüğü gibi. İç sayfaları da kaliteli. Çok teşekkürler.
15.11.2016
Deniz T.
Ürün elime çok çabuk ulaştı. Hızınız için çok teşekkürler. Ürünün tek kusuru ekranda cilalıymış gibi görünüyor olması fakat ham ahşap olması. Yine güzel teşekkürler emekleriniz için
23.06.2015
İbrahim K.
HARİKA
30.12.2014
Büşra A.
Beklediğimden de güzel olmuş.Teşekkürler
16.10.2014