Affet Beni Sevgilim Mesajlı Harf Çikolata

Ürün Kodu : 10853

Affet Beni Sevgilim Mesajlı Harf Çikolatayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.
  • Kutu içerisinde 24 adet harf çikolata bulunmaktadır.
  • Kutu içerisinde toplamda 156 gram çikolata gönderilmektedir.
  • Affet Beni Sevgilim Mesajlı Harf Çikolata özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Her zaman birlikte mutlu olmayı, birlikte güzel anılar paylaşmayı ama en çok da yan yana olmayı arzuladığınız sevgilinizle bazen her şey yolunda gitmeyebilir. Onu istemeden de olsa kırabilir ve üzebilirsiniz. Her zaman gülüşünü görmek istediğiniz biricik sevgiliniz herhangi bir yanlış anlama yüzünden veya sizin sonradan fark ettiğiniz bir hata yüzünden üzülebilir. Tabii ki bu durum da en başta sizi mutsuz eder.

Sevgilinizin gönlünü almak, onu yeniden gülümsetmek için hediyelik çikolatalar ile anlamlı bir sürpriz yapabilir, özrünüzü farklı  bir şekilde dile getirebilirsiniz. Sevgilinize “Affet beni sevgilim.” yazan harfli çikolatalardan oluşan hediye ile unutamayacağı anlar yaşatarak hatanızı telafi edebilirsiniz. Herkesin çok sevdiği yiyeceklerden biri olan çikolata, mutluluğu pekiştirmesiyle özür dilerken verebileceğiniz etkileyici bir hediye olacaktır. Kadınlara alınacak hediyeler arasında göze çarpan ve severek yiyeceği çikolatalardan oluşan bu ürün ona hatanızı unutturacak ve sizin için ne kadar önemli olduğunu hissetmesini sağlayacaktır. Ona özel olarak hazırlatacağınız yazılı çikolata sevgilinizin kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgilinizi üzdükten sonra hissettiğiniz pişmanlığı gidermek, onu tekrar güldürmek ve güzel bir jest yapmak istiyorsanız sevgilinize mesajınızı iletebileceğiniz lezzetli çikolatalar ilginç hediyelikler arasında göze çarpan bir seçenek.

Sevgiliye çikolata kutusu ile farklı ve eğlenceli bir hediye vermiş olur, ortamın gergin ve üzüntülü havasını değiştirmiş olursunuz. İstemeden kalbini kırdığınız değerli sevgilinize karşı duygularınızı bir kez de böyle anlamlı bir hediye ile hissettirmeye ne dersiniz?