8 Mart Kadınlar Günü Hediyesi Puzzle Çikolata

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
449.90 TL
359.92 TL
Ürün Kodu: 11106

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 16 adet ambalajlı çikolata gönderilmektedir.
  • 290 gr Antep Fıstıklı Lüx Sütlü Çikolata (Melodi Marka)
  • Ürün kutu modeli farklılık gösterebilmektedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bilirsiniz ki kadınlar çikolataya bayılır. En mutlu anlarında, en stresli ya da en heyecanlı zamanlarda bile kadınlar ağızlarına bir parça çikolata atmaktan kendilerini geri tutamaz. Kadınlar ve çikolatalar arasındaki bu büyük çekim, 8 Mart kadınlar gününde de onlara en güzel tasarımlarda çikolatalar armağan etmenizde en güzel sebebi yaratıyor.

Kadınlar günü 8 Mart tarihinde tüm dünya da coşku ile kutlanan ve kadının toplumdaki sosyal ve ekonomik statüsünü destekleyen en büyük aktivitelerden. Ülkemizde de her yıl daha da büyük etkinliklerle kutlanan 8 Mart sabahında bayanlar hem kendi aralarında tebrikleşir, hem de karşıt cins tarafından telefonda veya karşılıklı günün tebriklerini kabul eder. Smsler ve yine ziyaretlerle de günün anlam ve önemi konusunda kadınlar günü kutlamalarında güzel vesilelerdendir.  Bu sırada dilerseniz sizlerde bu önemli günde eşinize, annenize, kız kardeşinize, arkadaşlarınıza ya da kız arkadaşlarınıza, kısacası bayan tanıdıklarınıza hediye sepetinin bayanlara kadınlar gününde özel olarak hazırladığı hediyelik çikolata paketinden hediye edebilirsiniz.

En güzel pembe tonunda güzel renklere bulanmış, özenle bayanlara ve bu güne özel olarak paketlenmiş olan bu güzel çikolata kutusunun üzerine en güzel çiçek efektleri baskılanmış ve 16 adet küp çikolatadan oluşan bu paketi gören bayan tanıdıklarınız, gönderdiğiniz hediyeye çok sevinecek ayrıca da size yürekten teşekkürlerini sunacak.

Güzel hediyeler arasından seçilmiş olan bu Melodi sütlü lüks çikolatalarının tadına her bayan bayılacaktır.

8 Mart kadınlar gününde seçtiğiniz bu çikolata kutusu bayanlar için hediye arayışınızda en iyi seçim olacaktır.

Kadınlar gününde bayan tanıdıklarınız, onlara armağan ettiğiniz bu hediyelik çikolata sayesinde yaptığınız jesti asla unutmayacak…