2021 Takvimli Silinebilir Kalemli Ahşap Planlayıcı

Ürün Kodu : 16298

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Planlayıcı 21 cm x 30 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap planlayıcı mıknatıslı olup kalem tahta üzerine yapıştırılabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda isterseniz çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • 2021 Takvimli Silinebilir Kalemli Ahşap Planlayıcı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yılbaşı hediye fikirleri arasında sevdiklerinizi mutlu edecek ve yeni yılda planlarını en iyi şekilde yapmalarını sağlayacak 2021 Takvimli Silinebilir Kalemli Ahşap Planlayıcı özel bir kullanım imkânı yaratıyor. Özenli tasarımı ve kullanışlı yapısı sayesinde yeni yılda planların doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Yeni yıl hediyeleri vermek geçen bir yılın mutsuzluklarının geride kalmasını kutlamak kadar aynı zamanda yeni yılda yan yana olmanın ne kadar değerli olacağını göstermek için büyük bir anlam taşırlar. Yüksek baskı kalitesine sahip olan yapısı ile birlikte harika bir kullanım olanağı yaratan bu özel planlayıcı, sevdiklerinizin yeni yılda yapacaklarını not etmesi için fırsat sunuyor.

Silinebilir yapısı ile birlikte çok kolay kullanım imkânı sunan planlayıcı aynı zamanda zarif görünümü sayesinde ev ya da ofis ortamında da özel bir aksesuar olarak kullanılmaya uygundur. Sevdiklerinizi çok mutlu edecek olan bu özel planlayıcı onları ne kadar çok sevdiğinizi ve değer verdiğinizi gösterecek aynı zamanda yeni yılda gerçekleştirmek istediklerini de yapabilmelerini sağlamaya özel bir katkı ve yardım sunacak.