100 Dilde Sevgi Mesajları ve Sonsuz Aşk Gümüş Kolye

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
89.90 TL
Ürün Kodu : 10253

100 Dilde Sevgi Mesajları ve Sonsuz Aşk Gümüş Kolye Hediye Sepeti​satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Flok kadife kaplı kırmızı kalp hediye kutusu içerisinde:
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Kalp şeklinde, 100 farklı dilde "Seni Seviyorum" mesaj kartları
  • Melodi marka büyük sütlü fıstıklı kalp çikolata
  • Coffee marka kahveli şeker bulunmaktadır. (sağlığınıza önem veriyoruz; tüm hediye sepetlerimizde markalı ve ambalajlı şekerlemeler kullanılmaktadır)
  • Kalp Kutunun ölçüleri 19x19x8 cm'dir. Hediye Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliye aşk kokan bir hediye dileği için; 100 dilde sevgi mesajları ve sonsuz aşk gümüş kolye en iyi seçim olacaktır.

Öyle bir hediye düşününüz ki tamamıyla aşk koksun ve bu güne kadar ona söyleyemediğiniz tüm güzel aşk kelimelerini ona söylesin adeta, yanı sıra görseliyle de onu aşka boğsun. Eğer içinizdeki dilek buysa, Hediye Sepeti’nin bu sayfasında karşılaşmış olduğunuz bu kutu  kesinlikle tesadüf olarak karşınıza çıkmamıştır diyoruz. Sevgiliye alınacak hediyeler konusunda en be an romantizmi yaşamak ve yaşatmak isterseniz, ona bu hediyeyi alabilirsiniz.

 

Kendisi kalp formunda ve kapağını açtığınız anda da ağzına kadar kalplerle dolu bu kutu, sevgilinizi hangi kalbe dokunsam konusunda ikilem yaşatacaktır. Sevildiğiniz duymak hatta görmek isteyen bayanlar için bire bir hediyelerden olabilecek olan bu ürünle onu mutluluk dağların doruklarına, pembe bulutlarınsa en yüksekte duranına çıkarabilirsiniz. Kız arkadaşa hediyeler arıyorsanız, durmayın bu güzel armağandan sipariş edin deriz.

 

Kırmızı bir kolye kutusu, 100 adet sen seviyorum mesajının, caffee şekerlemelerinin ve bir adet koccaman kırmızı ambalajlı aşk çikolatasının içinde yer aldığı bu kalpli  büyük kutu, sevdiğinizi an be an şaşırtacak. Bize soracak olursanız kapağını açtığı anda ilk olarak gözleri kolye kutusuna kayacaktır. Sevgililer günü için hediye baktığınızda size ilham kaynağı olacak olan bu hediyeyle, sevgilinizi de yeniden baştan çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Kutuyu açtığında sevgili  aşkın en iyi tasviriyle buluşacak. Sonsuzluk işareti günümüzde aşkı en güzel anlatan trendlerde. Bu kolyede ise siyah parıl parıl parıldayan zirkonlarla taşlı olan sonsuzluk işareti var Ve bu sonsuzluk imgesi en güzel ‘aşk’ kelimesini kucaklıyor aynı zamanda. Öte yandan pembe rose silver tonlarındaki zincir kısmıysa sevgilinizin boynunu harika bir şekilde saracaktır.

100 dilde sevgi mesajları ve sonsuz aşk gümüş kolye sevgiliye verebileceğin en güzel hediye alternatifi olabilir. Sevgiliye hediye vermek, hediye vermenin en zor olduğu noktadır. Bu noktayı da sanata dönüştürmek gerekebilir kimi zaman. Zira sevgiliye hediye vermek kimi zaman korkutur bizi. Neden korkarız diye soracak olursanız, içimizde sevgiliyi öyle yüksek noktalarda tutarız ki; bu hediye az mı oldu, küçük mü görülecek, yoksa sevgimizi anlatmak konusunda yetersiz mi kalacak gibi yersiz endişelere kapılırız hediye seçerken. Bu nedenle  sevgiliye en özel hediye yi seçerken, Hediye Sepeti’ne bir göz atmadan karar vermemenizi öneririz.

 

Oysaki bu kırmızı kalpli kutunun içinde ona verilecek öylesine kuvvetli hediyeler olacak ki… Aşkınızı anlatmak konusunda tüm endişeleriniz ortadan kalkacaktır. Örneğin 10 dilde seni seviyorum duygusunu ona aktaracak olan minik kalpli mesaj kağıtları, her gün bıkmadan okuyabileceği ve onu ne kadar çok sevdiğinizi tekrar ve tekrar hatırlayabileceği kartlardan olacaktır. Doğum gününde sevgiliye hediye arayanlar için bu güzel kutu 10 numara bir hediye olabilir örneğin.

Yine sonsuz aşk gümüş kolye de her zaman çok beğenerek boynunda taşıyacağı ve formuyla da sevginiz konusunda onu son derece doyuracak olan şık ve estetik objelerden olacaktır. Sonsuzluk işaretli ve zirkon taşlarla bezeli olan bu güzel kolyenin üzerinde ‘aşk’ dizesi adeta sırlı bir şekilde yer alacak ve ortamı aydınlatacaktır. Yıldönümü hediyeleri arıyorsanız dahi bu güzel armağan setinden yararlanabilirsiniz.

 

Sevgi,  saygı ve hoşgörü aslında insanlar için sonsuz aşkı oluşturan 3 temel elementtir. Sevdiğimiz kadına, sevgiliye hediye almak ise yapabileceğimiz en güzel işlerden biridir. Bu sayede ise bütün aşk bahçeniz mutluluk kokar, aranızdaki samimiyet doruklara ulaşır.

Sevgiliye hediye almak ve onu mutlu etmek istiyorsanız size önerimiz 100 Dilde Sevgi Mesajları ve Sonsuz Aşk Gümüş Kolye hediye sepeti olacaktır. Bir adet gümüş kolye,  100 dilde seni seviyorum mesajları ve birbirinden tatlı çikolatalardan oluşan bu hediye sepeti ile sevgiliniz mutluluktan mest olacak! Ona bir sürpriz yapmak ve onu şaşırtmak istiyorsanız eğer, 100 Dilde Sevgi Mesajları ve Sonsuz Aşk Gümüş Kolye sevgiliye alınacak hediye bakımından  mükemmel olacaktır.