Rakı Kültürü Sözlüğü Tasarımlı 6'lı Rakı Kadehi Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
549.90 TL
461.92 TL
Ürün Kodu: 15982

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kadeh ve karaf üzerindeki yazılar Renkli UV baskı işlemesiyle yapılmaktadır.
  • 1 Adet üzeri baskılı rakı karafı ve 6 adet baskılı rakı kadehi gönderilmektedir.
  • 1 adet 5 x 14 cm özel tasarımlı Duble Metre.
  • Karaf 500 cc sıvı almaktadır.
  • Baskının kalıcı olması için makinede yıkama yapılması önerilmektedir. Elde yıkama, ovalama ve tırnakla kazıma ile baskının ömrü azalmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Rakı kültürü açısından diğer tüm içeceklerden ayrılmaktadır. Yaklaşık 500 yıllık bir geçmişe sahip olan rakı, bu bakımdan üzgün ya da mutlu olunan anlarda kişilere eşlik etmektedir. Rakının kültürü bu açıdan öylesine gelişmiştir ki rakıdan tat alabilmek için bu kültüre dikkat etmek ve bilmek gerekmektedir.

Rakı sever yakınlarınıza özel tasarımlı hediyelikler vermek bu açıdan onların çok hoşuna gidecektir. Rakı Kültürü Sözlüğü Tasarımlı 6'lı Rakı Kadehi Seti tamamen rakı severlere yönelik hazırlanmış olup rakı kültürünü daha üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır. Karaf ve bardaklar üzerinden yer alan terimler rakı kültürünü ve adabını daha iyi anlamayı sağlayacaktır.

Bunun yanında set içerisinde bulunan Rakı Ansiklopedisi Meyhane Baskısı ise rakı kültürünün tarihsel serüvenin en iyi ve açık şekilde anlaşılmasını sağlayacaktır. Bu özel kitap rakının geçmişini, günümüzde geldiği hali, mezelerini, terimlerini ve rakıya dair olan daha pek çok şeyi içererek rakı severlerin hoşuna gidecek ve her zaman baş ucu kitabı olacaktır. Set içerisinde bulunan duble metre ise rakı kültürünün önemli bir parçası olan tam ölçüsünde içmeyi de sağlayacak önemli ve aynı zamanda eğlenceli bir araç olarak işlev görerek sevdiklerinizi mutlu edecek.