Öğretmenler Günü Hediyesi Kalemli Haftalık Planlayıcı

Ürün Kodu : 16650

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Planlayıcı 21 cm x 30 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap planlayıcı mıknatıslı olup kalem tahta üzerine yapıştırılabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda isterseniz çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Öğretmenler Günü Hediyesi Kalemli Haftalık Planlayıcı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Öğretmenler öğrencileri için çok özel kimselerdir. Çünkü meslekleri gereğince onlara yeni bilgileri öğretmek, ileride ne yapacaklarına karar vermelerini sağlamak, yaşama ve dünyaya dair bilgileri açıklamak için her öğrencinin yaşamında öğretmenleri büyük bir rol oynar. Öğretmenlerin bu denli önemli bir yere sahip olmaları yüzünden, öğrencileri de kendileri için en güzel hediyeleri tercih etmek isterler.

Öğretmenler Günü Hediyesi Kalemli Haftalık Planlayıcı sayesinde öğretmeninize kullanışlı, işlevsel ve özel bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Bu özel hediye kapsamında öğretmeniniz günlük yaşamında derslerini ve yapacaklarını çok daha yakından takip edebilecek, planlarının hiçbirini gözden kaçırmayacaktır.

Bazı zamanlarda öğretmenlerin iş yükleri çok daha arttığı için bu planlayıcı ile birlikte öğretmeninize çok mutlu olacağı bir öğretmenler günü hediyesi de vermiş olacaksınız. Öğretmeninizin ismine özel olarak tasarlanacak planlayıcı bu sayede çok daha özel bir hale geliyor. Ahşap üzerine yüksek baskı kalitesi ile yapılan tasarımı zamana ya da kullanıma bağlı olarak solma göstermeyerek her zaman ilk günkü görünümünü de korumaya devam edecektir. Mıknatıslı olması sayesinde de kalemi üzerinde tutacak olan planlayıcı tüm bu özellikleri ile birlikte öğretmeninizin günlük yaşamda severek kullanacağı bir hediye anlamı taşıyor ve her kullanımda sizi anmasına yardımcı oluyor.