Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili Ajanda

Ürün Kodu : 13882

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • 2021 yılı ajandasıdır.
  • Ön ve arka olmak üzere 370 sayfadır.
  • Not defteri üzerine isminiz Uv Baskı Tekniği ile yazılmaktadır.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili 2020 Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz en nitelikli ürünlerden biri olan ajanda modelleri bu yıl harika. Enfes çeşitlerle karşınıza çıkan bu güzel opsiyonu değerlendirmek için vakit harcamamak isteyeceksiniz. Bu ürünün en güzel yanı kullanışlı ve şık olması diye düşünülüyor. Dilerseniz siz de armağanınıza el yapımı ilginç hediyeler ile ilham alarak eklemeler yapabilir ve süper bir sunum düşünebilirsiniz. Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili Ajanda sayesinde kadın erkek arkadaşlarınız için mükemmel hediyeyi bulmuş olacaksınız.

Her yaştan dostlarınız için düşünebileceğiniz bu alternatif ürün, şık tasarımı sayesinde son derece seviliyor. Ön ve arka kısımları da dahil edilerek toplamda 370 sayfa sayısına ulaşan bir dizayna sahip. Özel günlerde mühendisleri sevindirmek için seçebileceğiniz bu ürünle esprili bir sürpriz tasarlayabilirsiniz. Koyu renk kapak tercihi sayesinde yaygın olarak kabul edilen bir görünümle karşınıza çıkıyor. Birbirinden anlamlı doğum günü sözleri ile hediyenizi süsleyerek harika bir jest yapabilirsiniz.

Mesleklere özel armağan seçmek garantili bir tercih yapmanıza olanak verebiliyor. Mesleklere özel olarak düşünülmüş en hoş ürünlerden biri olan bu ajanda çok kullanışlı bulunuyor. Yılın başlarında alınabilecek ve ihtiyaç duyulan beş yıldızlı bir fikir olacak. Mühendis ajandasının esprili kapağı sayesinde etkilemediği hiç kimse kalmıyor. UV baskılı yazı yazılmış, kaliteli, koyu renkli ve kalın kapağı ile ayakları yerden kesiyor. Üstelik 24 cm x 17 cm ebatları ile çok pratik.