Güçlü Yapışkanlı Çıkarılması Kolay Siyah Şerit Mıknatıs Magnet

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
99.90 TL
Ürün Kodu: 17309

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler

 • Yapışkanlı şerit mıknatıs magnet, bir makas yardımıyla istenilen miktarda kesilerek kendin yap projeleri, tamirat, hobi amaçlı uğraşılar ve etkinlik çalışmalarında kullanılabilir.
 • Çok amaçlı kullanıma sahip olan şerit mıknatıs, elinizin altında her zaman bulunmasını isteyeceğiniz ürünler arasında yer alır.
 • Farklı Kullanım Alanları
  • 1 metre uzunluğa sahip olan şerit mıknatıs magnet, bir rulo üstüne sarılarak ambalajlandığı için az yer kaplıyor, dilenen yere rahatlıkla taşınıyor.
  • Sarılı formda satışa sunulduğu için bükülme ve kırılma gibi nedenlerle zarar görmüyor, uzun kullanım ömrü sunmaktadır.
  • Tek bir tarafı yapışkanlı olan ürün, yapışkan üzerindeki koruyucu bant çıkartıldıktan sonra istenilen yüzeye kolayca yapıştırılabilir.
  • Yapışkan yüzey, mıknatıs özelliği taşımayan ya da metal malzemelerden üretilmeyen yüzeyleri, mıknatısın çekim gücüyle buluşturmanıza izin verir.
  • Makas benzeri aletlerle rahatlıkla kesilebilecek yapıya sahip olan ürün, istenilen oranda küçültülerek kullanılabilir.
  • Kolay kullanımı, basit tamirat işlerinden okul öncesi ve anaokulu çağındaki çocukların etkinlik çalışmalarına kadar her alanda rahatlıkla yer almasını sağlar.
 • Ürün Boyutları Kalınlık: 1,5 mm Genişlik: 2 cm Uzunluk: 1 m
 • Güçlü Yapışkanlı Çıkarılması Kolay Siyah Şerit Mıknatıs Magnet özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Buzdolabı ya da diğer beyaz eşyaların vazgeçilmez ürünlerinden olan magnetler, temelde birçok işe yaramaktadır. Özellikle fatura ya da garanti belgesinin saklanmasında sorun yaşayanlar için en iyi çözümlerden biri, Güçlü Yapışkanlı Çıkarılması Kolay Siyah Şerit Mıknatıs Magnet ürünüdür. Bu ürün sayesinde anneleriniz, sorunsuz bir şekilde önemli eşyalarını yapıştırabilir ve herhangi bir şeyi kaybetme şansını ortadan kaldırabilir. Bunun en farklı noktalarından biri de uzun süreli kullanım garantisi vermesidir. Şerit şeklinde olan magnet sayesinde kişiler, hem güçlü hem de yapışkanlı bir şekilde kullanıma geçebilirsiniz. Bu magnetler, dolaplarınızın çizilmesinin de önüne geçmektedir.

Bu ürünü en hızlı şekilde alabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslim garantisi veren firmamız ile aynı gün kargo şansınız vardır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilir ve her konuda yardım alabilirsiniz. Bunun dışında firmamız, size özel hediye paketleri de yapmaktadır. Bu sayede annenizi, basit bir şekilde mutlu edebilirsiniz. Sitemiz, 2 iş günü içinde ürün gönderimi yapmaktadır.