Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Metal Çakmak Seti

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%5 indirim
99.9 TL
94.91 TL
Ürün Kodu : 15721

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Çakmağın mekanik parçaları paslanmaz metaldir.
  • 125 ml çakmak benzini ile gönderilmektedir.
  • Çakmak gazı değil benzin ile kullanılır.
  • Fitil ve taşı daha sonradan değiştirilebilir
  • Çakmak içerisinde benzin olmadan gönderilecektir.
  • Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Metal Çakmak Seti şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tarihe meraklı sevdikleriniz başta olmak üzere sevdikleriniz için özel ve göz alıcı bir şıklığa sahip olan bir armağan seçmek istiyorsanız Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Metal Çakmak Seti alabilirsiniz. Kişiye özel çakmak olarak tasarlanacak olan bu ayrıcalıklı ürün, kendi zarif kutusunda gönderildiği için hediye olarak vermeniz için tamamen uygundur.

Osmanlı tarihi için çok önemli isimlerin başında gelen Fatih Sultan Mehmet’in zarif tuğrasının üzerinde yüksek baskı teknolojisi ile işlenmiş bir halde bulunan ürün, bu sayede tarihe meraklı olan sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Osmanlı tarihi için İstanbul’un alınmasını sağlamış, bunun yanında Batı sanatına ve düşüncesine de ilgili olarak zamanın çok ötesinde bir isim olan Fatih Sultan Mehmet, neredeyse tüm tarihçiler tarafından tarihteki en büyük kişilerden birisi olarak kabul edilmektedir.

Bu bakımdan sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız, babanız için olduğu kadar başta tarih öğretmeniniz olmak üzere öğretmenlerinize de özel bir hediye verebilmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Paslanmaz yapısı sayesinde ıslanmaya karşı dayanıklı olup yağmurlu havalarda da kullanmaya uygundur. Doldurulabilir yapısı ise çakmağı uzun ömürlü kılmaktadır. Set içinde bulunan çakmak yakıtı ise ihtiyaç halinde çakmağı doldurmayı ve tekrar tekrar kullanmayı sağlamaktadır.